İş Yeri Eğitimi I-II Dersleri

İŞ YERİ EĞİTİMİ  I-II DERSLERİ HAKKINDA AÇIKLAMALAR

Meslek Yüksekokulumuzda ikinci sınıfta Güz/Bahar yarıyıllarında İş Yeri Eğitimi I-II derslerini alan öğrencilerimiz aşağıda linki verilen "Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksekokulları İş Yeri Eğitimi I-II Derslerinin Uygulama Yönergesi"ni dikkatli okumaları ve dönem sonunda İş Yeri Eğitimi Dosyası'nı Ders Yürütücüsüne teslim etmesi gerekmektedir.

Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde İş Yeri Eğitimi-I -II derslerini yapan öğrencilerimiz aşağıda form numarası ve başlıkları verilen formları indirip dosyasında dönem başında hazır ederek ders yürütücüsü ile görüşmelidir...

Gerekli Formlar:

Form-1 Eğitim Rehberi,
Form-2 Kapak,
Form-5 Devam Durumunu Gösterir Çizelge,
Form-3 veya Form 6 (her iki form da aynı amaçla hazırlanmıştır: İş Yeri Eğitimi İşveren Değerlendirme Formu,
Form-7 İş Yeri Eğitimi Değerlendirme Kurulu Rapor Formu - Final sınavı için, 
Form-10 İş Yeri Eğitimi Günlük Rapor Sayfası Formu.

Altta linki verilen yönergeyi (word dosyası şeklinde sunulmuştur) indirerek ekler bölümünde gösterilen ilgili form sayfalarından alabilir-kullanabilir-veya-aynısını siz de yazabilirsiniz...

2020 TARİHLİ YENİ YÖNERGE:

İş Yeri Eğitimi I-II Dersleri Uygulama Yönergesi (2020-Güncel) .................... İndirmek için........ Tıklayınız...

Üniversitemiz Senatosu’nun 25 Haziran 2020 gün ve 2020-17 sayılı oturumunda alınan 8 nolu karar ile Form 4, 7 ve 9 da yer alan “staj” ifadesi “İş Yeri Eğitimi” şeklinde değiştirilmiştir.

 

İŞ YERİ EĞİTİMİ I DERSİ DERS YÜRÜTÜCÜLERİ  (2020-2021-GÜZ)

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri programı:
A Grubu - Mikrobiyoloji Uyg. Öğr.Gör.Dr.Perihan ERKAN ALKAN (Ders Yürütücüsü) ve
Sağlık Teknikeri Eda ÖZTÜRK (Mikrobiyoloji Mrk.Lab.) 

B Grubu - Biyokimya Uyg. Öğr.Gör.Dr.Elif ERTÜRK (Ders Yürütücüsü),
Sağlık Teknikeri Mete ERDEN (Biyokimya) ve
Sağlık Teknikeri Züleyha SARIKAYA (Patoloji)

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri programı: 
A Grubu (Dış Merkez) Öğr.Gör.Arzu ÖDEN ACAR ve Öğr.Gör.Sefa IŞIKLAR
B Grubu (Radyoloji AD) Öğr.Gör.Sefa IŞIKLAR ve Öğr.Gör.İmren DEMİR  

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik programı: Klinik / Poliklinik yürütücülüğü her öğretim yılında değişmektedir.
A Grubu - Prof.Dr.Sinem SOMUNOĞLU İKİNCİ (A Grubu-Klinik) 
B Grubu - Öğr.Gör.Fikret CEYLAN (B Grubu-Poliklinik)

Anestezi programı:
Anestezi Teknikeri Müren GÜLER (SUAM - Anes. ve Rean. AD)

İlk ve Acil Yardım programı:
Öğr.Gör.Derya ASLAN (Ders Yürütücüsü ve Öğr.Gör.Meryem ÜNÜLÜ (SUAM Acil Tıp AD)

 

İŞ YERİ EĞİTİMİ II DERSİ DERS YÜRÜTÜCÜLERİ  (2020-2021-BAHAR)

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri programı:
A Grubu - Mikrobiyoloji Uyg. Öğr.Gör.Dr.Perihan ERKAN ALKAN (Ders Yürütücüsü) 
B Grubu - Biyokimya Uyg. Öğr.Gör.Dr.Elif ERTÜRK (Ders Yürütücüsü),

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri programı: 
Öğr.Gör.Arzu ÖDEN ACAR (Ders Yürütücüsü), Öğr.Gör.Sefa IŞIKLAR ve Öğr.Gör.İmren DEMİR

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik programı: Klinik / Poliklinik yürütücülüğü her öğretim yılında değişmektedir.
A Grubu - Prof.Dr.Sinem SOMUNOĞLU İKİNCİ (A Grubu-Klinik) 
B Grubu - Öğr.Gör.Fikret CEYLAN (B Grubu-Poliklinik)

Anestezi programı:
Anestezi Teknikeri Müren GÜLER (SUAM - Anes. ve Rean. AD)

İlk ve Acil Yardım programı:
Öğr.Gör.Derya ASLAN (Ders Yürütücüsü) ve Öğr.Gör.Meryem ÜNÜLÜ 

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [07-Eki-2019]

İçerik Görüntüleme : [14.066]