Anestezi Teknisyen ve Teknikerlerine Yönelik Meslek İçi Eğitim Semineri

ANESTEZİ TEKNİSYEN VE TEKNİKERLERİNE YÖNELİK EĞİTİM ÇALIŞMAMIZ 
BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Yüksekokulumuz ile Sağlık Teknisyen ve Teknikerleri Derneği (SATED) organizasyonu tarafından 14 Nisan 2013 Pazar günü düzenlenen "Anestezi Teknikerleri Meslek İçi Eğitim Semineri" başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Uludağ Üniversitesi Görükle Kampusü'nde yer alan Prof.Dr.Mete Cengiz Kültür Merkezi'nde yapılan eğitim seminerine Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Sayın Prof.Dr.Yunus Gürkan TÜRKER "Rejyonel Anestezi Teknikleri", Sayın Doç.Dr.Alp GURBET ise "Postoperatif Ağrı" konularında interaktif şekilde sunumlarını gerçekleştirmişlerdir.

14 Nisan 2013 Pazar günü saat 10.00'da alınan kayatlardan sonra Sağlık Teknisyen ve Teknikerleri Derneği (SATED) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet ARSLAN ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Sayın Prof.Dr.Levent BÜYÜKUYSAL'ın açılış konuşmaları ile başlayan eğitim semineri yaklaşık dört saat sürmüştür.

Seminer bitiminde 42 katılımcıya katılım belgelerinin verilmesiyle program başarıyla tamamlanmıştır.

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [07-Eki-2019]

İçerik Görüntüleme : [1.824]