Okulumuz

        MESLEK YÜKSEKOKULUMUZDA  SON YILLARDA UYGULAMA ÇALIŞMALARINA AĞIRLIK VEREREK HER PROGRAM İÇİN UYGULAMA İMKANLARINI ARTIRMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ.

         Özellikle gıda teknolojisi programında hem laboratuvarlar ve hem de üretim atölyelerinin faaliyete girmesi ile çok çeşitli uygulama olanakları mevcuttur. Tohumculuk Teknolojisi ve Organik Tarım programlarımızda laboratuvar yanında hem tarla ve hem de yakında faaliyete geçecek olan seramız ile öğrencilerimize kış dahil her dönem uygulama imkanı sağlamayı hedefliyoruz. Ayrıca  tüm programlarımız için önemli olan 2 bilgisayar destekli laboratuvarlarımız mevcuttur. Uygulamalı eğitimi desteklemek için bir çok kurum ve şirket ile yapılan anlaşma ve imzalanan protokoller ile İşyeri Eğitimi ve staj imkanları ve burslar sayesinde hem öğrenci kalitemizin artması ve hemde mezun olacak  öğrencilerimizin kaliteli ara eleman ihtiyacını karşılamada önemli  avantajlar sağlayacağını düşünüyoruz.

                  

 

Laboratuvar ve Atölyelerimiz :

 

 

MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI

MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI

 

BİLGİSAYAR LABORATUVARI- II

 BİLGİSAYAR LABORATUVARI- I

 

GIDA LABORATUVARI

 

GIDA LABORATUVARI

 

TOHUM LABORATUVARI

 

GIDA LABORATUVARI

 

ÜRETİM LABORATUVARI

 

ÜRETİM LABORATUVARI

 

YÜKSEKOKUL DERSLİKLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KÜTÜPHANEMİZ         

KÜTÜPHANEMİZ                                              ÖĞRENCİ YEMEKHANESİ                             YÜKSEKOKUL KANTİNİMİZ                           KANTİNİMİZ BAHÇESİ

 

 

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [07-Eki-2019]

İçerik Görüntüleme : [6.550]