Komisyon ve Kurullar

YÜKSEKOKUL KURULU

Başkan:  Prof.Dr. Hüseyin OVALIĞLU

Üye      : Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

Üye      : Öğr.Gör. Nedimcan ŞEŞEN

Üye      : Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN

Üye      : Öğr.Gör. Ömer DİLEK

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Nurhan SÜMER

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN

Raportör: Yüksekokul Sekreteri Nihat İPEK

YÜKSEKOKUL YÖNETİM KURULU

Başkan: Prof.Dr. Hüseyin OVALIĞLU

Üye      : Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

Üye      : Öğr.Gör. Nedimcan ŞEŞEN

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Üye      : Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Gülşah BAĞÇIVAN

Raportör:Yüksekokul Sekreteri Nihat İPEK

BÜYÜKORHAN MESLEK YÜKSEKOKULU DANIŞMA KURULU

Başkan: Prof.Dr. Hüseyin OVALIĞLU                       - Meslek Yüksekokulu Müdürü

Üye      : Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT                         -Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Üye      : Öğr.Gör. Nedimcan ŞEŞEN                        -Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı - Ormancılık ve Orman Ürünleri Program Başkanı

Üye      : Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN                            - Ormancılık Bölüm Başkanı

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ                          -Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölüm Başkanı

Üye      : Öğr.Gör. Ömer DİLEK                                -Çocuk Gelişimi Program Başkanı

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Nurhan SÜMER                      - Avcılık ve Yaban Hayatı Program Başkanı

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN       - Çocuk Koruma Ve Bakım Hizmetleri Program Başkanı

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Gülşah BAĞÇIVAN                  - Avcılık ve Yaban Hayatı Programı Öğretim Görevlisi

Üye      : Hidayet TOPÇU                                          - Bursa Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü

Üye      : Kübra ŞEŞEN                                             - Büyükorhan Orman İşletme Şefi

Üye      : Esra AMASYA                                              - Büyükorhan Çok Programlı Lisesi Okul Öncesi Zümre Başkanı Ana Sınıf Öğretmeni

Üye      : Orhan ACAR                                                - Mezun Öğrenci - Kamu Personeli

Üye      : İsmail YURDAL                                            - Mezun Öğrenci - Orman Muhafaza Memuru

Üye      : Ece YILMAZ                                                 - Mezun Öğrenci - Özel Sektör- Ana Sınıfı Yardımcı Öğretmen

Raportör:  Nihat İPEK                                                  -Yüksekokul Sekreteri

 

ORMANCILIK VE ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI DANIŞMA KURULU

Başkan: Öğr.Gör. Nedimcan ŞEŞEN  - Ormancılık ve Orman Ürünleri Program Başkanı

Üye      : Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT   - Ormancılık ve Orman Ürünleri Programı Öğretim Görevlisi

Üye      : Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN       - Ormancılık Bölüm Başkanı

Üye      : Kübra ŞEŞEN                        - Büyükorhan Orman İşletme Şefi

Üye      : Ramazan GÖYNÜK               - Susuzdağ Orman İşletme Şefi

Üye      : ibrahim SOLAK                      - Mezun Öğrenci - Orman Muhafaza Memuru

Üye      : İsmail YURDAL                     -Bursa Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü

Raportör:  Nihat İPEK                           -Yüksekokul Sekreteri

AVCILIK VE YABAN HAYATI PROGRAMI DANIŞMA KURULU

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Nurhan SÜMER                      - Avcılık ve Yaban Hayatı Program Başkanı

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Gülşah BAĞÇIVAN                  - Avcılık ve Yaban Hayatı Programı Öğretim Görevlisi

Üye      :  Öğr.Gör. Nedimcan ŞEŞEN                       - Ormancılık ve Orman Ürünleri Program Başkanı

Üye      : Hidayet TOPÇU                                           -Bursa Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü

Üye      : Beytullah REHBER                                       -Bursa Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü

Üye      : Orhan ACAR                                                  -Mezun Öğrenci- Kamu Personeli

Üye      : Abdussamed KURT                                       -Mezun Öğrenci- Orman Muhafaza Memuru

Raportör:  Nihat İPEK                                                  -Yüksekokul Sekreteri

ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI DANIŞMA KURULU 

Başkan: Öğr.Gör. Ömer DİLEK                                -Çocuk Gelişimi Program Başkanı

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ                          -Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölüm Başkanı

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN       - Çocuk Koruma Ve Bakım Hizmetleri Program Başkanı

Üye      : Esra AMASYA                                              - Büyükorhan Çok Programlı Lisesi Okul Öncesi Zümre Başkanı Ana Sınıf Öğretmeni

Üye      : Betül ÇETİNKAYA                                        - Büyükorhan Atatürk İlköğretim Okulu Ana Sınıfı Öğretmeni

Üye      : Ece YILMAZ                                                 - Özel Sektör - Ana Sınıfı Yardımcı Öğretmeni

Üye      : Elif DOĞRU                                                   - Özel Sektör - Ana Sınıfı Yardımcı Öğretmeni

Raportör:  Nihat İPEK                                                  -Yüksekokul Sekreteri

KALİTE KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Gülşah BAĞÇIVAN

Üye      : Yüksekokul Sekreteri Nihat İPEK

Üye      : Öğrenci Temsilcisi Halil ULUTAŞ

Üye      : Öğr.Gör. Ömer DİLEK ( Yedek )

Üye      : Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN  ( Yedek )

ORMANCILIK BÖLÜMÜ STAJ KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Nurhan SÜMER

Üye      : Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN

Üye      : Öğr.Gör. Nedimcan ŞEŞEN

ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ STAJ KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör Ömer DİLEK

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Üye      :  Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN

ORMANCILIK BÖLÜMÜ MEZUNİYET KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Nurhan SÜMER

Üye      : Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN

Üye      : Öğr.Gör. Nedimcan ŞEŞEN

ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ MEZUNİYET KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör Ömer DİLEK

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN

ORMANCILIK BÖLÜMÜ AKADEMİK TEŞVİK KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Gülşah BAĞÇIVAN

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Nurhan SÜMER

Üye      : Öğr.Gör. Nedimcan ŞEŞEN

ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ AKADEMİK TEŞVİK KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN

Üye      : Öğr.Gör. Ömer DİLEK

BİRİM BELGE SORUMLUSU

Bilgisayar İşletmeni Saliha ARI

ENERJİ VERİMLİLİĞİ SORUMLUSU

Sürekli İşçi Orhan ACAR

4207 SAYILI TÜTÜN KANUNU SORUMLULARI

Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

Öğr.Gör.Dr. Gülşah BAĞÇIVAN

Yüksekokul Sekreteri Nihat İPEK

İÇ KONTROL STANDARTLARI RİSK TEMSİLCİSİ

Yüksekokul Sekreteri Nihat İPEK

İÇ KONTROL KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Gülşah BAĞÇIVAN 

Üye      : Nihat İPEK                              - Yüksekokul Sekreteri

Üye      : Saliha ARI                               - Yazı İşlerinden Sorumlu

Üye      : Mehmet SAVUCU                   - Personel İşlerinden Sorumlu

Üye      : Hülya APAK                             - Mali İşlerden Sorumlu

Üye      : Orhan ACAR                            - Öğrenci İşlerinden Sorumlu

Üye      : Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Üye      : Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN

Üye      : Öğr.Gör. Ömer DİLEK

SIFIR ATIK PROJESİ ODAK NOKTASI SORUMLULARI

Sıfır Atık Yönetim Sorumlusu      :Nihat İPEK                               - Yüksekokul Sekreteri

Tehlikeli Atık Sorumlusu               :Öğr.Gör. Nedimcan ŞEŞEN    - Müdür Yardımcısı

Geçici Atık Depolama Sormlusu   : Hülya APAK                            - Sürekli İşçi

Temizlik Sorumlusu                       : Hüseyin AY                              - Sürekli İşçi

İŞ SAĞLILIĞI VE GÜVENLİĞİ SORUMLULARI

Nihat İPEK

Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN

 

İŞ SAĞLIĞI RİSK DEĞERLENDİRME EKİBİ

Nihat İPEK

Hülya APAK

Nazife AYDEMİR

Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN

Öğr.Gör.Dr. Gülşah BAĞÇIVAN

Öğr.Gör. Ömer DİLEK

Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

 

BİNA SORUMLUSU

Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

YANGIN SÖNDÜRME EKİBİ

Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

Orhan ACAR

Sedat ASLAN

Hüseyin AY

ARAMA VE KURTARMA EKİBİ

Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Öğr.Gör. Nedimcan ŞEŞEN

Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN

Öğr.Gör.Dr. Nurhan SÜMER

KORUMA EKİBİ

Öğr.Gör.Dr. Gülşah BAĞÇIVAN

Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN

Mehmet SAVUCU

İLK YARDIM EKİBİ

Öğr.Gör. Ömer DİLEK

Nihat İPEK

Saliha ARI

Semra ÇETİN

Hülya APAK

Sezer GÜNEY

Nazife AYDEMİR

TOPLANMA ALANI SORUMLUSU

Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN

YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Gülşah BAĞÇIVAN

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Nurhan SÜMER

Yedek Üye:Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN

Yedek Üye:Öğr.Gör. Nedimcan ŞEŞEN 

Yedek Üye:Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN

BURS VE SOSYAL YARDIM KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN

Üye      : Öğr.Gör. Nedimcan ŞEŞEN

Üye      : Nihat İPEK

Üye      : Saliha ARI

KVKK SORUMLULARI

Öğr.Gör.Dr. Gülşah BAĞÇIVAN

Yüksekokul Sekreteri Nihat İPEK

İŞVEREN DANIŞMA KURULU

Başkan: Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT    - Müdür Yardımcısı

Üye      : Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN        - Ormancılık Bölüm Başkanı

Üye      : Öğr.Gör. Nedimcan ŞEŞEN    - Müdür Yardımcısı Ormancılık ve Orman Ürünleri Programı Program Başkanı

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN       - Çocuk Koruma Ve Bakım Hizmetleri Program Başkanı

Üye      : Kübra ŞEŞEN                                             - Büyükorhan Orman İşletme Şefi

Üye      : Hidayet TOPÇU                                          - Bursa Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü

Üye      : Esra AMASYA                                              - Büyükorhan Çok Programlı Lisesi Okul Öncesi Zümre Başkanı Ana Sınıf Öğretmeni

Raportör:  Nihat İPEK                                                  -Yüksekokul Sekreteri

MEZUNLAR DANIŞMA KURULU

Başkan: Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT    - Müdür Yardımcısı

Üye      : Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN        - Ormancılık Bölüm Başkanı

Üye      : Öğr.Gör. Nedimcan ŞEŞEN    - Müdür Yardımcısı Ormancılık ve Orman Ürünleri Programı Program Başkanı 

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ      - Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölüm Başkanı

Üye      :  Orhan ACAR                          - Kamu Personeli

Raportör:  Nihat İPEK                             -Yüksekokul Sekreteri

TAŞINIR KAYIT YETKİLİSİ

Hülya APAK

TAŞINIR KONTROL YETKİLİSİ

Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

TAŞINIR İSTEK YETKİLİLERİ

Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN

Nihat İPEK

UAİ (ULUSLARARASI İLİŞKİLER)BİRİM KOORDİNATÖRÜ:

Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN 

UAİ (ULUSLARARASI İLİŞKİLER)BİRİM KOORDİNATÖR YARDIMCISI:

 Öğr. Gör Dr. Nurhan SÜMER

BOLOGNA KOORDİNATÖRÜ:

 Öğr. Gör. Dr. Emre YILMAZ

MEVLANA KOORDİNATÖRÜ:

Öğr. Gör. Ömer DİLEK

ERASMUS KOORDİNATÖRÜ:

Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN 

FARABİ KOORDİNATÖRÜ:

Öğr. Gör. Dr. Gülşah BAĞÇIVAN

FREMOVER KOORDİNATÖRÜ:

Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN 

ARŞİV DENETLEME VE EVRAK İMHA KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Üye      : Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

Üye      :  Nihat İPEK

Üye      : Mehmet SAVUCU

Üye      : Orhan ACAR

SATIN ALMA KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Üye      : Öğr. Gör. Ömer DİLEK

Yedek Üye: Nihat İPEK

TAŞINIR MAL MUAYNE KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN 

Üye      : Nihat İPEK

Yedek Üye: Saliha ARI

TAŞINIR MAL KONTROL TEŞKİLATI

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Üye      : Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Nurhan SÜMER

Yedek Üye: Öğr.Gör. Ömer DİLEK

ÖĞLE YEMEĞİ MUAYNE KABUL KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Üye      : Öğr.Gör. Ömer DİLEK

Yedek Üye: Nihat İPEK

ÖĞLE YEMEĞİ KONTROL TEŞKİLATI ÜYELERİ

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN 

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Üye      : Saliha ARI

Yedek Üye: Nihat İPEK

SAYIM KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN 

Üye      : Öğr.Gör. Nedimcan ŞEŞEN

Üye      : Nihat İPEK

Yedek Üye: Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN

 

KAYITTAN DÜŞME KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

Üye      : Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN

Üye      : Nihat İPEK

Yedek Üye: Saliha ARI

HURDA KABUL KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN

Üye      : Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Yedek Üye: Nihat İPEK

DEVİR KOMİSYONU

Başkan: Öğr. Gör. Dr. Gülşah BAĞÇIVAN

Üye      : Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

Üye      : Nihat İPEK

Yedek Üye: Öğr.Gör. Nedimcan ŞEŞEN

DEĞER TESPİT KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN

Üye      : Öğr.Gör. Ömer DİLEK

Üye      : Nihat İPEK

Yedek Üye: Saliha ARI

MALZEME TESLİM TESELLÜM HEYETİ

Başkan: Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

Üye      : Öğr. Gör. Dr. Gülşah BAĞÇIVAN

Üye      : Nihat İPEK

Yedek Üye: Saliha ARI

DÖNER SERMAYE SATIN ALMA KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör. Sinan BABAYİĞİT

Üye      : Öğr.Gör. Nedimcan ŞEŞEN

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Emre YILMAZ

Üye      : Nihat İPEK

Üye      : Saliha ARI

Yedek Üye: Öğr.Gör. Ömer DİLEK

Yedek Üye: Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN

DÖNER SERMAYE MUAYNE KABUL KOMİSYONU

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Nurhan SÜMER

Üye      : Öğr. Gör. Dr. Gülşah BAĞÇIVAN

Üye      : Öğr.Gör.Dr. Yağmur CALLAK SARĞIN

Yedek Üye: Öğr.Gör. Ömer GÜNTAN

 

 

 

 

 

Anasayfaya Dön

İçerik Oluşturma Tarihi : [19-Şub-2024 10:05]

İçerik Son Değişiklik Tarihi : [14-Mar-2024 12:49]

İçerik Görüntüleme : [310]