Önceki Dekanlarımız
      BAŞLAMA BİTİŞ
  •  
Prof.Dr.Halis ERTÜRK (KD) 26.08.2010 20.05.2011
  •  
Prof.Dr.İbrahim CANBOLAT (V.) 20.05.2011 2.06.2011
  •  
Prof.Dr.İbrahim CANBOLAT (A.) 2.06.2011 21.05.2014
  •  
Prof.Dr.İbrahim CANBOLAT (A.) 21.05.2014 29.07.2016
  •  
Prof.Dr.İbrahim CANBOLAT (V.) 29.07.2016 6.03.2018
  •  
Prof.Dr.Yusuf ULCAY (U) 6.03.2018 31.10.2018
  •  
Prof.Dr.Ferhat PİRİNÇCİ (A.) 31.10.2018 3.05.2019
  •  
Prof.Dr. Fehmi Ali ILDIR (V.) 3.05.2019 6.03.2020
  •  
Prof.Dr. Fehmi Ali ILDIR (A.) 6.03.2020 6.03.2023

Anasayfaya Dön

İçerik Oluşturma Tarihi : [26-Ara-2022 11:22]

İçerik Son Değişiklik Tarihi : [26-Ara-2022 11:26]

İçerik Görüntüleme : [167]