Bursa Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

MEZUNLAR DERNEĞİ

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MEZUNLARI DERNEĞİ

Uludağ Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mezunları Derneği, Uludağ Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi (UÜMMF) Mezunları arasındaki dostluk, arkadaşlık, karşılıklı sevgi, saygı ve dayanışmayı geliştirmek, üyelerine, sosyal, kültürel, bilimsel, mesleki ve sportif yaşamları ile sanatsal etkinliklerinde yardımcı olmak, mezunların UÜMMF ve öğrenciler ile ilişkilerini artırmak ve geliştirmek, yeni mezunlara iş bulma konusunda yardımcı olmak, yoksul ve başarılı öğrencilere öğrenimleri sırasında maddi ve manevi destek sağlamak ve UÜMMF ile bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla kurulmuştur.

U.Ü. Tekstil Mühendiliği Bölümü mezunlarının birbirleriyle ve yeni öğrencilerle iletişimlerini artırmak amacı ile bu sayfada mezun bilgi listesi yayınlanacaktır. 

Listede yer almak isteyen mezunlarımızın kayıt formunu doldurarak bize ulaştırmaları gerekmektedir. Hepinizi bekliyoruz.

 

Uludağ Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Tekstil Mühendisliği Bölümü, Görükle Kampüsü, 16059, Nilüfer, BURSA / Tel: +90 (224) 294 20 41 / Fax: +90 (224) 294 19 03 / tekstil@uludag.edu.tr