İŞLETME YÖNETİMİ
I.YARIYIL
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
14.01.2019 | 11:00 | Yabancı Dil-I (İngilizce) | |
14.01.2019 | 13:30 | Türk Dili-I | |
15.01.2019 | 10:00 | D-3 | İşletme-I |
17.01.2019 | 10:00 | D-10 | Genel Muhasebe |
21.01.2019 | 10:30 | D-3 | Hukuka Giriş |
22.01.2019 | 10:00 | D-3 | Temel Matematik |
23.01.2019 | 13:00 | D-10 | İktisada Giriş |
III.YARIYIL
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
15.01.2019 | 10:00 | D-3 | Pazarlama |
16.01.2019 | 14:00 | D-3 | Ofis Programları |
17.01.2019 | 10:00 | D-3 | Finansal Yönetim |
17.01.2019 | 11:00 | D-3 | Araştırma Yöntem ve Teknikleri |
18.01.2019 | 11:00 | D-3 | Satış Yönetimi |
21.01.2019 | 14:00 | D-3 | Dış Ticaret İşlemleri |
22.01.2019 | 13:00 | D-3 | Yönetim ve Organizasyon |
24.01.2019 | 14:00 | D-3 | Kriz ve Stres Yönetimi |
BANKACILIK VE SİGORTACILIK
I.YARIYIL ( ÖRGÜN )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
14.01.2019 | 11:00 | Yabancı Dil-I (İngilizce) | |
14.01.2019 | 13:30 | D-10 | Türk Dili-I |
15.01.2019 | 10:30 | D-10 | Genel Muhasebe |
16.01.2019 | 10:30 | D-10 | Banka ve Sigorta İşletmeciliği |
17.01.2019 | 13:30 | D-10 | Bankacılık ve Sigortacılığa Giriş |
21.01.2019 | 11:30 | D-10 | Hukuka Giriş |
22.01.2019 | 11:30 | D-10 | Temel Matematik |
III.YARIYIL ( ÖRGÜN )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
15.01.2019 | 13:30 | D-10 | Bireysel Bankacılık |
16.01.2019 | 11:30 | D-10 | BES-Hayat-Sağlık ve Sorum.Sigortaları |
17.01.2019 | 11:30 | D-10 | Kaza-Nakliyat-Mühendislik Sigortaları |
18.01.2019 | 14:30 | D-10 | Lojistik |
22.01.2019 | 13:40 | D-10 | Banka ve Sigorta Muhasebesi |
23.01.2019 | 10:30 | D-10 | Bankacılık ve Sigortacılıkta Fon Yönetimi |
24.01.2019 | 11:30 | D-10 | Kredi İşlemleri |
25.01.2019 | 10:30 | D-10 | Toplam Kalite Yönetimi |
I.YARIYIL ( İKİNCİ ÖĞRETİM )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
14.01.2019 | 11:00 | Yabancı Dil-I (İngilizce) | |
14.01.2019 | 13:30 | D-10 | Türk Dili-I |
15.01.2019 | 10:30 | D-10 | Genel Muhasebe |
16.01.2019 | 10:30 | D-10 | Banka ve Sigorta İşletmeciliği |
17.01.2019 | 13:30 | D-10 | Bankacılık ve Sigortacılığa Giriş |
21.01.2019 | 11:30 | D-10 | Hukuka Giriş |
22.01.2019 | 11:30 | D-10 | Temel Matematik |
III.YARIYIL ( İKİNCİ ÖĞRETİM )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
15.01.2019 | 13:30 | D-10 | Bireysel Bankacılık |
16.01.2019 | 11:30 | D-10 | BES-Hayat-Sağlık ve Sorum.Sigortaları |
17.01.2019 | 11:30 | D-10 | Kaza-Nakliyat-Mühendislik Sigortaları |
18.01.2019 | 14:30 | D-10 | Lojistik |
22.01.2019 | 13:40 | D-10 | Banka ve Sigorta Muhasebesi |
23.01.2019 | 10:30 | D-10 | Bankacılık ve Sigortacılıkta Fon Yönetimi |
24.01.2019 | 11:30 | D-10 | Kredi İşlemleri |
25.01.2019 | 10:30 | D-10 | Toplam Kalite Yönetimi |
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
I.YARIYIL ( ÖRGÜN )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
14.01.2019 | 11:00 | Yabancı Dil-I (İngilizce) | |
14.01.2019 | 13:30 | Türk Dili-I | |
15.01.2019 | 11:00 | D-9 | Grafik ve Animasyon-I |
16.01.2019 | 11:00 | D-9 | Veri Tabanı-I |
18.01.2019 | 11:00 | D-9 | Mesleki Matematik-I |
22.01.2019 | 11:00 | D-9 | Programlama Temelleri |
23.01.2019 | 11:00 | D-9 | Yazılım Mimarileri |
III.YARIYIL ( ÖRGÜN )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
14.01.2019 | 10:00 | D-1 | İnternet Programcılığı-I |
15.01.2019 | 10:00 | D-1 | Web Projesi Yönetimi |
16.01.2019 | 10:00 | D-1 | Görsel Programlama-I |
17.01.2019 | 10:15 | D-9 | İş Sağlığı ve Güvenliği |
17.01.2019 | 11:00 | D-3 | Araştırma Yöntem ve Teknikleri |
18.01.2019 | 10:00 | D-1 | İleri Nesne Tabanlı Programlama |
22.01.2019 | 10:00 | D-1 | Açık Kaynak İşletim Sistemi |
23.01.2019 | 10:00 | D-1 | Yazılım Kurulumu ve Yönetimi |
GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
I.YARIYIL ( ÖRGÜN )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
14.01.2019 | 11:00 | Yabancı Dil-I (İngilizce) | |
14.01.2019 | 13:30 | Türk Dili-I | |
15.01.2019 | 09:30 | D-10 | Genel Kimya |
16.01.2019 | 09:30 | D-10 | Genel Mikrobiyoloji |
17.01.2019 | 09:15 | D-10 | Laboratuar Tekniği-I |
18.01.2019 | 09:30 | D-10 | Temel Matematik |
22.01.2019 | 09:30 | D-10 | Gıdalarda Temel İşlemler-I |
22.01.2019 | 13:00 | D-10 | Hijyen ve Sanitasyon |
23.01.2019 | 09:30 | D-10 | Gıda Kimyası |
III.YARIYIL ( ÖRGÜN )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
14.01.2019 | 09:15 | D-4 | Tahıl Teknolojisi-I |
15.01.2019 | 10:45 | D-4 | Gıda İşletmeciliği ve Pazarlama |
16.01.2019 | 09:15 | D-4 | Süt ve Ürünleri Teknolojisi-I |
16.01.2019 | 11:15 | D-4 | Gıda Katkı Maddeleri |
17.01.2019 | 10:15 | D-4 | Gıda Güvenliği |
18.01.2019 | 11:00 | D-4 | Meyve ve Sebze Ürünleri Teknolojisi-I |
22.01.2019 | 10:15 | D-4 | Et ve Ürünleri Teknolojisi-I |
22.01.2019 | 11:00 | D-4 | Su Analizleri |