Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Bütünleme Sınav Takvimi.

 

 

İŞLETME YÖNETİMİ   

II.YARIYIL  

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
03.09.2018 12:00 D-2  Türk Dili-II
03.09.2018 14:00 D-3  Ticaret Hukuku
04.09.2018 11:00    Yabancı Dil-II (İngilizce)
04.09.2018 13:00 D-3  Kalite Yönetim Sistemleri
05.09.2018 11:00 D-3  Dönem Sonu İşlemleri Muhasebesi        
05.09.2018 13:00 D-3  İnovasyon
05.09.2018 14:00 D-3  Girişimcilik
06.09.2018 10:00 D-3  İstatistik
06.09.2018 14:00 D-3  İşletme-II


IV.YARIYIL

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
03.09.2018 10:00 D-3  İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku                
03.09.2018 11:00 D-3  İnsan Kaynakları
04.09.2018 14:00 D-3  İşletmelerin Güncel Sorunları   
04.09.2018 15:00 D-3  Tüketici Davranışı
05.09.2018 10:00 D-3  Satış Teknikleri
05.09.2018 15:00 D-3  Sunu Teknikleri
06.09.2018 10:00 D-3  Üretim Yönetimi
06.09.2018 11:00 D-3  Örgütsel Davranış



BANKACILIK VE SİGORTACILIK

II.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
03.09.2018 10:30 D-10  Hasar İşlemleri
03.09.2018 12:00    Türk Dili-II
04.09.2018 11:00    Yabancı Dil-II (İngilizce)
04.09.2018 13:30 D-10  İktisada Giriş
05.09.2018 09:30 D-9  Bilgi ve İletişim Teknikleri
05.09.2018 11:30 D-10  Bankacılık Hizmet Ürünleri                     
06.09.2018 10:00 D-10  Girişimcilik
06.09.2018 13:30 D-10  Ticari Matematik


IV.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
03.09.2018 13:30 D-10  Banka ve Sigorta Mevzuatı
03.09.2018 14:30 D-10  Sosyal Güvenlik Sistemi
04.09.2018 14:30 D-10  Sunu Teknikleri
05.09.2018 10:30 D-10  Reasürans-Yangın ve Tarım Sigortaları
05.09.2018 13:30 D-10  Ticaret Hukuku
06.09.2018 11:00 D-10  Bankacılık ve Sigortacılıkta Hizmet Paz.
06.09.2018 14:30 D-10  Pazarlama Yönetimi
07.09.2018 10:30 D-10  Finansal Yatırım Araçları


II.YARIYIL  ( İKİNCİ ÖĞRETİM )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
03.09.2018 10:30 D-10  Hasar İşlemleri
03.09.2018 12:00    Türk Dili-II
04.09.2018 11:00    Yabancı Dil-II (İngilizce)
04.09.2018 13:30 D-10  İktisada Giriş
05.09.2018 09:30 D-9  Bilgi ve İletişim teknikleri
05.09.2018 11:30 D-10  Bankacılık Hizmet Ürünleri                     
06.09.2018 13:30 D-10  Ticari Matematik
07.09.2018 10:30 D-10  Girişimcilik


IV.YARIYIL  ( İKİNCİ ÖĞRETİM )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
03.09.2018 13:30 D-10  Sosyal Güvenlik Sistemi
03.09.2018 14:30 D-10  Banka ve Sigorta Mevzuatı
04.09.2018 14:30 D-10  Sunu Teknikleri
05.09.2018 10:30 D-10  Reasürans-Yangın ve Tarım Sigortaları
05.09.2018 13:30 D-10  Ticaret Hukuku
06.09.2018 11:00 D-10  Bankacılık ve Sigortacılıkta Hizmet Paz.
06.09.2018 14:30 D-10  Pazarlama Yönetimi
07.09.2018 13:30 D-10  Finansal Yatırım Araçları



BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

II.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
03.09.2018 09:15 D-1  Nesne Tabanlı Programlama
03.09.2018 10:00 D-1  Ofis Yazılımları
03.09.2018 12:00 D-1  Türk Dili-II
04.09.2018 09:15 D-9  Grafik ve Animasyon-II
04.09.2018 11:00    Yabancı Dil-II (İngilizce)
04.09.2018 12:00 D-9  Veri Tabanı-II
05.09.2018 09:15 D-1  Web Tasarımının Temelleri                      
05.09.2018 10:00 D-1  Bilgisayar Donanımı


IV.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
03.09.2018 09:30 D-1  İnternet Programcılığı-II
03.09.2018 10:15 D-1  Ağ Temelleri
04.09.2018 09:30 D-1  Görsel Programlama-II
04.09.2018 10:15 D-1  Sunucu İşletim Sistemi
04.09.2018 13:30 D-9  Araştırma Yöntem ve Teknikleri              
05.09.2018 09:30 D-1  Mobil Programlama-II
05.09.2018 10:15 D-1  Sistem Analizi ve Tasarımı
06.09.2018 10:15 D-9  İşletme Yönetimi-II



GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

II.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
03.09.2018 12:00 D-2  Türk Dili-II
04.09.2018 10:00 D-2  Hazır Yemek Sistemleri
04.09.2018 11:00    Yabancı Dil-II (İngilizce)
05.09.2018 10:00 D-2  Gıda Mikrobiyolojisi
05.09.2018 12:00 D-2  Endüstriyel Mikrobiyoloji
06.09.2018 10:00 D-2  Organik Gıdalar
06.09.2018 12:00 D-2  Beslenme İlkeleri
07.09.2018 10:00 D-2  Gıdalarda Temel İşlemler-II                     
07.09.2018 12:00 Gıda Lab.  Laboratuar Tekniği-II


IV.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
04.09.2018 09:15 D-2  Tahıl Teknolojisi-II
04.09.2018 12:00 D-2  Gıda Kodeksi ve Yasal Mevzuat
05.09.2018 09:15 D-2  Meyve ve Sebze Ürünleri Teknolojisi-II
05.09.2018 11:00 D-2  Süt ve Ürünleri Teknolojisi-II
06.09.2018 09:15 D-2  İşletme-II
06.09.2018 11:00 D-2  Et ve Ürünleri Teknolojisi-II
07.09.2018 09:15 D-2  Fonksiyonel Gıdalar
07.09.2018 11:00 D-2  Yöresel Ürünler Teknolojisi

 

 

Adres : Cuma mah. Mehmet Akif Orhan Cad. No: 37 16740 Keles / BURSA Tel : 0 224 861 34 25 - 0 224 294 26 83 Faks: 0 224 861 35 21