Bursa Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı " Bahar Yarıyılı " Ara Sınav Takvimi.

 

 

İŞLETME YÖNETİMİ   

II.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
20.03.2018 09:30 D-3  Kalite Yönetim Sistemleri 
20.03.2018 11:00 D-3  Yabancı Dil-II (İngilizce)
21.03.2018 09:30 D-3  Dönem Sonu İşlemleri Muhasebesi      
22.03.2018 09:00 D-3  Girişimcilik
23.03.2018 10:00 D-3  İstatistik
27.03.2018 11:00 D-3  Türk Dili-II
27.03.2018 14:30 D-3  İnovasyon
29.03.2018 10:00 D-3 Ticaret Hukuku


IV.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
19.03.2018 13:00 D-3  İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku              
20.03.2018 13:00 D-3  Tüketici Davranışı
21.03.2018 10:00 D-3  Sunu Teknikleri
21.03.2018 13:00 D-3  Üretim Yönetimi
22.03.2018 09:00 D-3  İşletmelerin Güncel Sorunları
23.03.2018 14:00 D-3  Örgütsel Davranış
29.03.2018 13:00 D-3  Satış Teknikleri
29.03.2018 14:30 D-3  İnsan Kaynakları
30.03.2018 09:00 D-3  İşletme-II



BANKACILIK VE SİGORTACILIK

II.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
20.03.2018 11:00 D-10  Yabancı Dil-II (İngilizce)
21.03.2018 11:30 D-10  Bankacılık Hizmet Ürünleri                    
22.03.2018 09:00 D-10  Girişimcilik
23.03.2018 11:30 D-10  Hasar İşlemleri
27.03.2018 09:30 D-9  Bilgi ve İletişim Teknikleri
27.03.2018 11:00 D-10  Türk Dili-II               
29.03.2018 11:30 D-10  İktisada Giriş
30.03.2018 10:30 D-10  Ticari Matematik


IV.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
19.03.2018 10:30 D-10  Ticaret Hukuku
20.03.2018 13:00 D-10  Sunu Teknikleri
21.03.2018 10:00 D-10  Finansal Yatırım Araçları
22.03.2018 09:00 D-10  Bankacılık ve Sigortacılıkta Hizmet Paz.
23.03.2018 10:40 D-10  Sosyal Güvenlik Sistemi
27.03.2018 13:50 D-10  Pazarlama Yönetimi
29.03.2018 13:50 D-10  Reasürans-Yangın ve Tarım Sigortaları
30.03.2018 10:30 D-10  Banka ve Sigorta Mevzuatı


II.YARIYIL  ( İKİNCİ ÖĞRETİM )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
20.03.2018 11:00 D-7  Yabancı Dil-II (İngilizce)
20.03.2018 13:00 D-10  Bankacılık Hizmet Ürünleri                     
21.03.2018 14:40 D-10  Hasar İşlemleri
23.03.2018 14:40 D-10  İktisada Giriş
27.03.2018 09:00 D-10  Ticari Matematik
27.03.2018 11:00 D-9  Türk Dili-II
27.03.2018 16:15 D-10  Girişimcilik
30.03.2018 11:30 D-9  Bilgi ve İletişim Teknikleri


IV.YARIYIL  ( İKİNCİ ÖĞRETİM )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
19.03.2018 15:30 D-10  Banka ve Sigorta Mevzuatı
21.03.2018 10:30 D-10  Reasürans-Yangın ve Tarım Sigortaları
21.03.2018 11:30 D-10  Sosyal Güvenlik Sistemi
22.03.2018 09:00 D-10  Bankacılık ve Sigortacılıkta Hizmet Paz.
28.03.2018 13:50 D-10  Sunu Teknikleri
29.03.2018 11:30 D-10  Ticaret Hukuku
29.03.2018 13:50 D-2  Finansal Yatırım Araçları
30.03.2018 10:30 D-10  Pazarlama Yönetimi


 

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

II.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
19.03.2018 14:40 D-1  Ofis Yazılımları
20.03.2018 11:00 D-4  Yabancı Dil-II (İngilizce)
21.03.2018 10:30 D-1  Nesne Tabanlı Programlama                  
23.03.2018 14:40 D-1  Bilgisayar Donanımı
26.03.2018 09:40 D-1  Web Tasarımının Temelleri
27.03.2018 09:15 D-9  Grafik ve Animasyon-II
27.03.2018 11:00 D-4  Türk Dili-II
27.03.2018 14:30 D-10  Veri Tabanı-II


IV.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
19.03.2018 13:00 D-9  İnternet Programcılığı-II
21.03.2018 09:40 D-9  Görsel Programlama-II
23.03.2018 16:15 D-9  Mobil Programlama-II
26.03.2018 16:15 D-9  Sunucu İşletim Sistemi
27.03.2018 12:00 D-10  Araştırma Yöntem ve Teknikleri              
28.03.2018 13:50 D-9  Sistem Analizi ve Tasarımı
29.03.2018 09:40 D-9  İşletme Yönetimi-II
30.03.2018 09:40 D-9  Ağ Temelleri


 

GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

II.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
20.03.2018 11:00 D-2  Yabancı Dil-II (İngilizce)
20.03.2018 15:30 D-2  Beslenme İlkeleri
21.03.2018 13:00 D-2  Gıdalarda Temel İşlemler-II                    
23.03.2018 14:15 D-2  Organik Gıdalar
26.03.2018 09:40 D-2  Gıda Mikrobiyolojisi
27.03.2018 09:40 D-2  Hazır Yemek Sistemleri
27.03.2018 11:00 D-2  Türk Dili-II
28.03.2018 13:50 D-2  Endüstriyel Mikrobiyoloji
29.03.2018 12:05 D-2  Laboratuar Tekniği-II


IV.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
20.03.2018 12:05 D-9  Tahıl Teknolojisi-II
21.03.2018 09:40 D-9  Meyve ve Sebze Ürünleri Teknolojisi-II  
22.03.2018 09:00 D-9  Et ve Ürünleri Teknolojisi-II
23.03.2018 11:15 D-9  Fonksiyonel Gıdalar
23.03.2018 15:30 D-9  Süt ve Ürünleri Teknolojisi-II
28.03.2018 15:30 D-9  Yöresel Ürünler Teknolojisi
29.03.2018 09:40 D-9  İşletme-II
29.03.2018 11:15 D-9  Gıda Kodeksi ve Yasal Mevzuat

 


 

Adres : Cuma mah. Mehmet Akif Orhan Cad. No: 37 16740 Keles / BURSA Tel : 0 224 861 34 25 - 0 224 294 26 83 Faks: 0 224 861 35 21