Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı " Final Sınav" Takvimi.

 

 

 

İŞLETME YÖNETİMİ   

I.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
19.12.2017 11:30 D-2  Türk Dili-I   
20.12.2017 11:00 D-2  Yabancı Dil-I (İngilizce)                             
20.12.2017 14:30 D-2  Hukuka Giriş
21.12.2017 11:00 D-2  Genel Muhasebe
22.12.2017 09:30 D-10  İktisada Giriş
25.12.2017 13:30 D-2  İşletme-I
27.12.2017 14:30 D-2  Temel Matematik


III.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
19.12.2017 10:30 D-3  Yönetim ve Organizasyon
19.12.2017 15:00 D-3  Araştırma Yöntem ve Teknikleri                
20.12.2017 13:00 D-1  Ofis Programları
21.12.2017 09:30 D-2  Finansal Yönetim
22.12.2017 14:30 D-10  Dış Ticaret İşlemleri
26.12.2017 14:00 D-3  E-Ticaret
28.12.2017 13:30 D-9  Kriz ve Stres Yönetimi
29.12.2017 11:30 D-9  Pazarlama


III.YARIYIL  ( İKİNCİ ÖĞRETİM )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
19.12.2017 09:30 D-3  E-Ticaret
19.12.2017 10:30 D-3  Yönetim ve Organizasyon
20.12.2017 13:00 D-1  Ofis Programları
21.12.2017 09:30 D-3  Finansal Yönetim
21.12.2017 13:00 D-3  Araştırma Yöntem ve Teknikleri                
27.12.2017 13:00 D-2  Dış Ticaret İşlemleri
28.12.2017 13:30 D-9  Kriz ve Stres Yönetimi
29.12.2017 11:30 D-9  Pazarlama

 

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

I.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
18.12.2017 10:30 D-10  Hukuka Giriş
19.12.2017 11:30 D-10  Türk Dili-I
20.12.2017 11:00 D-10  Yabancı Dil-I (İngilizce)
20.12.2017 13:30 D-10  Banka ve Sigorta İşletmeciliği
26.12.2017 10:30 D-10  Genel Muhasebe
27.12.2017 13:30 D-10  Bankacılık ve Sigortacılığa Giriş               
28.12.2017 13:30 D-10  Temel Matematik


III.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
18.12.2017 13:30 D-10  BES-Hayat-Sağlık ve Sorum.Sigortaları
21.12.2017 13:30 D-10  Bankacılık ve Sigortacılıkta Fon Yönetimi
22.12.2017 10:30 D-10  Kaza-Nakliyat-Mühendislik Sigortaları
25.12.2017 10:30 D-10  Lojistik
26.12.2017 13:30 D-10  Banka ve Sigorta Muhasebesi
27.12.2017 10:30 D-10  Toplam Kalite Yönetimi
28.12.2017 13:30 D-10  Bireysel Bankacılık
29.12.2017 10:30 D-10  Kredi İşlemleri


I.YARIYIL  ( İKİNCİ ÖĞRETİM )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
18.12.2017 10:30 D-10  Hukuka Girişi
19.12.2017 11:30 D-10  Türk Dili-I
20.12.2017 11:00 D-10  Yabancı Dil-I (İngilizce)
20.12.2017 13:30 D-10  Banka ve Sigorta İşletmeciliği
26.12.2017 15:15 D-10  Genel Muhasebe
27.12.2017 13:30 D-10  Bankacılık ve Sigortacılığa Giriş               
28.12.2017 11:30 D-10  Temel Matematik


III.YARIYIL  ( İKİNCİ ÖĞRETİM )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
18.12.2017 13:30 D-10  BES-Hayat-Sağlık ve Sorum.Sigortaları
19.12.2017 13:30 D-10  Toplam Kalite Yönetimi
21.12.2017 13:30 D-10  Bankacılık ve Sigortacılıkta Fon Yönetimi
22.12.2017 10:30 D-10  Kaza-Nakliyat-Mühendislik Sigortaları
22.12.2017 13:30 D-10  Lojistik
26.12.2017 15:15 D-10  Banka ve Sigorta Muhasebesi
28.12.2017 13:30 D-10  Bireysel Bankacılık
29.12.2017 10:30 D-10  Kredi İşlemleri

 

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI  

I.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
18.12.2017 09:30 D-9  Programlama Temelleri                            
19.12.2017 11:30 D-7  Türk Dili-I
20.12.2017 11:00 D-7  Yabancı Dil-I (İngilizce)
22.12.2017 09:30 Bilg.Lab.  Grafik ve Animasyon-I
26.12.2017 12:00 D-10  Yazılım Mimarileri
27.12.2017 11:15 D-10  Mesleki Matematik-I
27.12.2017 14:00 D-10  Veri Tabanı-I


III.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
19.12.2017 10:15 D-9  İleri Nesne Tabanlı Programlama            
20.12.2017 10:15 D-9  İnternet Programcılığı-I
21.12.2017 10:15 D-9  İşletme Yönetimi-I
22.12.2017 10:15 D-9  Web Projesi Yönetimi
25.12.2017 10:15 D-9  Görsel Programlama-I
26.12.2017 10:15 D-9  Yazılım Kurulumu ve Yönetimi
27.12.2017 10:15 D-9  Kalite Yönetim Sistemleri
28.12.2017 13:30 D-9  Girişimcilik

 

GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI  

I.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
19.12.2017 11:30 D-3  Türk Dili-I
20.12.2017 11:00 D-3  Yabancı Dil-I (İngilizce)
21.12.2017 10:00 D-4  Genel Mikrobiyoloji
22.12.2017 10:00 D-4  Hijyen ve Sanitasyon
22.12.2017 15:00 D-4  Laboratuar Tekniği-I
25.12.2017 10:30 D-4  Genel Kimya
26.12.2017 10:00 D-4  Gıdalarda Temel İşlemler-I                      
27.12.2017 14:30 D-4  Temel Matematik
28.12.2017 09:20 D-4  Gıda Kimyası

 
III.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
19.12.2017 14:30 D-9  Meyve ve Sebze Ürünleri Teknolojisi-I    
20.12.2017 14:00 D-9  Tahıl Teknolojisi-I
21.12.2017 11:00 D-9  Et ve Ürünleri Teknoljisi-I
22.12.2017 11:00 D-9  Süt ve Ürünleri Teknolojisi-I
26.12.2017 11:00 D-9  Kanatlı Teknolojisi
26.12.2017 15:00 D-9  Gıda Katkı Maddeleri
27.12.2017 10:00 D-9  Gıda İşletmeciliği ve Pazarlama
28.12.2017 10:15 D-9  Gıda Güvenliği

 

 

Adres : Cuma mah. Mehmet Akif Orhan Cad. No: 37 16740 Keles / BURSA Tel : 0 224 861 34 25 - 0 224 294 26 83 Faks: 0 224 861 35 21