Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

"Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I" dersinin Ara Sınavı UKEY üzerinden yapılacaktır.

 

 

 

"Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Idersinin ara sınavı 06 - 12 Kasım 2017 tarihleri arasında UKEY sistemi üzerinden ve “E-Sınav” şeklinde gerçekleştirilecektir. Bu tarihler arasında sistemdeki “E-Sınav” uygulaması 7 gün boyunca açık kalacak ve öğrenciler müsait oldukları bir zaman diliminde internet bağlantısı olan bir bilgisayar aracılığı ile sisteme giriş yaparak sınavlarını gerçekleştirebileceklerdir. Ukey sisteminde sınavların nasıl gerçekleştirileceğine ilişkin kullanma kılavuzunu okumadan sınavınızı başlatmayınız. Öğrencilerin sorumlu oldukları konular sistemde yüklüdür.

Not: UKEY sistemine giriş yaparak gerekli onay süreçlerini yerine getirmeyen öğrencilerin sistemdeki ders materyallerine ve e-sınavlara ulaşması mümkün değildir. Bu durumdaki öğrencilerin sınav öncesinde mutlaka giriş problemlerini çözmüş olmaları gerekmektedir. Bu konuda teknik problem yaşayan öğrenciler, öğrenci işleri aracılığıyla UKEY sistemi sorumlusu yetkililerden bilgi/yardım alabilirler.

 

 

 

Ders Tanıtımı ve UKEY kullanma kılavuzu için tıklayınız.

 

UKEY web adresi :  https://ukey.uludag.edu.tr

 

Adres : Cuma mah. Mehmet Akif Orhan Cad. No: 37 16740 Keles / BURSA Tel : 0 224 861 34 25 - 0 224 294 26 83 Faks: 0 224 861 35 21