Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Bütünleme Sınav Tarihleri.

 

 

İŞLETME YÖNETİMİ

II.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
 21.08.2017 09:30 D-3 İşletme-II
 21.08.2017 13:00 D-3 Ticaret Hukuku
 22.08.2017 09:30 D-10 Dönem Sonu Muhasebe İşlemleri
 22.08.2017 13:30 D-10 Bilgi ve İletişim Teknolojisi
 23.08.2017 11:00 D-3 İş Sağlığı ve Güvenliği
 23.08.2017 13:00 D-3 Kalite Yönetim Sistemeleri
 24.08.2017 10:30 D-10 Türk Dili-II
 24.08.2017 13:00 D-10 Yabancı Dil-II (İngilizce)
 25.08.2017 10:00 D-3 İstatistik


IV.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ     SAATİ         YER        DERSİN ADI
 21.08.2017 10:00 D-3 İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
 21.08.2017 13:00 D-3 İnsan Kaynakları Yönetimi
 22.08.2017 09:30 D-3 Dış Ticaret İşlemleri Muhasebesi
 22.08.2017 11:30 D-3 Üretim Yönetimi
 23.08.2017 10:00 D-4 Kalite Yönetim Sistemleri
 23.08.2017 13:00 D-10 Finansal Yatırım Araçları
 24.08.2017 09:30 D-3 Sunu Teknikleri
 25.08.2017 10:00 D-3 Örgütsel Davranış
 25.08.2017 14:00 D-3 İhracaatta Devlet Destekleri


II.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM

SINAV TARİHİ     SAATİ         YER         DERSİN ADI
 21.08.2017 09:30 D-3 İşletme-II
 21.08.2017 13:00 D-3 Ticaret Hukuku
 22.08.2017 09:30 D-3 Dönem Sonu Muhasebe İşlemleri
 22.08.2017 13:30 D-3 Bilgi ve İletişim Teknolojisi
 23.08.2017 11:00 D-3 İş Sağlığı ve Güvenliği
 23.08.2017 13:00 D-3 Kalite Yönetim Sistemleri
 24.08.2017 10:30 D-10 Türk Dili-II
 24.08.2017 13:00 D-10 Yabancı Dil-II (İngilizce)
 25.08.2017 10:00 D-3 İstatistik


IV.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM

SINAV TARİHİ    SAATİ         YER         DERSİN ADI
 21.08.2017 10:00 D-3 İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
 21.08.2017 13:00 D-3 İnsan Kaynakları Yönetimi
 22.08.2017 09:30 D-3 Dış Ticaret İşlemleri Muhasebesi
 22.08.2017 11:30 D-3 Üretim Yönetimi
 23.08.2017 10:00 D-4 Kalite Yönetim Sistemleri
 23.08.2017 13:00 D-10 Finansal Yatırım Araçları
 25.08.2017 10:00 D-3 Örgütsel Davranış
 25.08.2017 12:00 D-3 Sunu Teknikleri
 25.08.2017 14:00 D-3 İhracatta Devlet Destekleri


 

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

II.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ  SAATİ      YER      DERSİN ADI
 21.08.2017 09:30 D-1 Nesne Tabanlı Programlama
 21.08.2017 10:15 D-1 Ofis Yazılımları
 22.08.2017 12:00 D-10 Grafik ve Animasyon-II
 22.08.2017 15:00 D-10 Veri Tabanı-II
 23.08.2017 09:30 D-1 İletişim
 23.08.2017 10:15 D-1 Web Tasarımının Temelleri
 24.08.2017 10:30 D-1 Türk Dili-II
 24.08.2017 13:00 D-1 Yabancı Dil-II (İngilizce)


IV.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER        DERSİN ADI
 21.08.2017 10:15 D-1 Görsel Programlama-II                 
 21.08.2017 11:00 D-1 İnternet Programcılığı-II
 22.08.2017 10:45 D-1 İşletme Yönetimi-II
 22.08.2017 11:30 D-1 Delphi Programlama-II
 23.08.2017 10:00 D-1 Web Projesi Yönetimi
 23.08.2017 10:45 D-1 Kalite Güvencesi ve Standartları
 25.08.2017 09:15 D-1 Sistem Analizi ve Tasarımı
 25.08.2017 10:45 D-1 Ağ Temelleri


 

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

II.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ  SAATİ      YER    DERSİN ADI
 21.08.2017 09:30 D-10 İktisada Giriş
 21.08.2017 11:00 D-4 Hasar İşlemleri
 22.08.2017 11:00 D-10 Ticari Matematik
 22.08.2017 12:30 D-4 Girişimcilik
 23.08.2017 09:30 D-4 Bilgi ve İletişim Teknikleri
 23.08.2017 12:00 D-4 Bankacılık Hizmet Ürünleri
 24.08.2017 10:30 D-4 Türk Dili-II
 24.08.2017 13:00 D-4 Yabancı Dil-II (İngilizce)


IV.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ       SAATİ         YER           DERSİN ADI                                      
 21.08.2017 12:00 D-4 Sosyal Güvenlik Sistemi
 21.08.2017 13:00 D-4 Banka ve Sigorta Mevzuatı
 23.08.2017 10:30 D-4 Reasürans-Yangın ve Tarım Sigortaları
 23.08.2017 13:00 D-4 Finansal Yatırım Araçları
 24.08.2017 12:00 D-4 Halkla İlişkiler
 24.08.2017 14:00 D-4 Ticaret Hukuku
 25.08.2017 11:00 D-4 Pazarlama Yönetimi
 25.08.2017 12:00 D-4 Bankacılık ve Sigortacılıkta Hizmet Paz.


II.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM

SINAV TARİHİ       SAATİ         YER           DERSİN ADI                                      
 21.08.2017 09:30 D-10 İktisada Giriş
 21.08.2017 11:00 D-4 Hasar İşlemleri
 22.08.2017 11:00 D-10 Ticari Matematik
 22.08.2017 12:30 D-4 Girişimcilik
 23.08.2017 09:30 D-4 Bilgi ve İletişim Teknikleri
 23.08.2017 12:00 D-4 Bankacılık Hizmet Ürünleri
 24.08.2017 10:30 D-4 Türk Dili-II
 24.08.2017 13:00 D-4 Yabancı Dil-II (İngilizce)


IV.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM

SINAV TARİHİ       SAATİ         YER           DERSİN ADI                                      
 21.08.2017 12:00 D-4 Sosyal Güvenlik Sistemi
 21.08.2017 13:00 D-4 Banka ve Sigorta Mevzuatı
 23.08.2017 10:30 D-4 Reasürans-Yangın ve Tarım Sigortaları
 23.08.2017 13:00 D-4 Finansal Yatırım Araçları
 24.08.2017 12:00 D-4 Halkla İlişkiler
 24.08.2017 14:00 D-4 Ticaret Hukuku
 25.08.2017 11:00 D-4 Pazarlama Yönetimi
 25.08.2017 12:00 D-4 Bankacılık ve Sigortacılıkta Hizmet Paz.


 

GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

II.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ  SAATİ      YER    DERSİN ADI
 21.08.2017 09:30 D-7 Hazır Yemek Sistemleri
 21.08.2017 11:30 D-7 Beslenme İlkeleri
 22.08.2017 09:30 D-9 Gıdalarda Temel İşlemler-II
 22.08.2017 13:00 D-7 İletişim
 23.08.2017 09:15 D-9 Gıda Mikrobiyolojisi
 24.08.2017 10:30 D-4 Türk Dili-II
 24.08.2017 09:30 D-9 Meslek Etiği
 24.08.2017 13:00 D-4 Yabancı Dil-II (İngilizce)
 25.08.2017 09:30 Gıda Lab. Laboratuvar Tekniği-II


IV.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ       SAATİ          YER         DERSİN ADI    
 21.08.2017 10:30 D-9 Süt ve Ürünleri Teknolojisi-II
 21.08.2017 13:00 D-9 Soğukta ve Dondurarak Muhafaza
 22.08.2017 10:30 D-4 Et ve Ürünleri Teknolojisi-II
 22.08.2017 11:30 D-4 Meyve ve Sebze Ürünleri Teknolojisi-II
 24.08.2017 10:30 D-4 Yöresel Ürünler Teknoljisi
 24.08.2017 11:30 D-4 Bitkisel Yağ Teknolojisi
 25.08.2017 10:00 D-4 Girişimcilik
 25.08.2017 11:00 D-4 Kalite Yönetim Sistemleri


 

ORGANİK TARIM

II.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ  SAATİ      YER    DERSİN ADI
 22.08.2017 12:30 D-4 Girişimcilik
 22.08.2017 13:30 D-10 Bilgi ve İletişim Teknolojisi
 24.08.2017 10:30 D-10 Türk Dili-II
 24.08.2017 13:00 D-10 Yabancı Dil-II (İngilizce)
 25.08.2017 10:00 D-2 Çayır Mera ve Yem Bitkileri
 25.08.2017 11:00 D-3 Ekoloji


IV.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ  SAATİ      YER    DERSİN ADI
 21.08.2017 16:15 D-2 Organik Hayvancılık
 22.08.2017 14:00 D-2 Organik Sebzecilik
 23.08.2017 09:30 D-2 Organik Meyvecilik
 24.08.2017 09:30 D-3 Sunu Teknikleri
 24.08.2017 10:30 D-7 Yöresel Ürünler Teknolojisi
 25.08.2017 11:00 D-10 Pazarlama Yönetimi
 25.08.2017 12:00 D-7 Kalite Yönetim Sistemleri
 25.08.2017 09:15 D-2 Tarla Bitkileri

 

 

Adres : Cuma mah. Mehmet Akif Orhan Cad. No: 37 16740 Keles / BURSA Tel : 0 224 861 34 25 - 0 224 294 26 83 Faks: 0 224 861 35 21