MEZUNİYET İŞLEMLERİ, EK SINAV 31. MADDE
 MEZUNİYET İŞLEMLERİ, EK SINAV 31. MADDE

Mezun Durumda Olan Öğrencilerimizin Dikkatine

Kayıtlı olduğu Bölüm/Programdan mezun olmak için gerekli olan tüm dersleri alarak başarıyla geçen ve 240 AKTS ders yükünü tamamlayan öğrencilerimiz mezuniyet işlemlerini başlatabilmek için;

1. Kütüphane borçlarını kapatmaları gerekmektedir. Gelemeyecek durumda olan borçlu öğrenciler kütüphane ile iletişime geçerek borçlarını yatıracakları IBAN numarasını temin edebilirler. Borcu olmayan öğrenciler kütüphaneden  ilişik kesme belgesi almalıdırlar. Kütüphane ile ilgili işlemler için Kütüphane web sayfasından ve mkutuphane@uludag.edu.tr mail adresinen bilgi alınabilir. Kütüphane ilişkisi kesilmeyen öğrencilerin mezuniyet dilekçeleri işleme alınmayacaktır. 
2. Mezuniyet işlemlerini başlatabilmek için Fakülte ana sayfasında yer alan Formlar/Dilekçeler sekmesi altındaki “Mezuniyet Başvuru Formu”nun çıktısını alarak gerekli alanları doldurmalı ve imzalı formu taratarak, iibfmezuniyet@uludag.edu.tr adresine mail atmalıdır. Mail de konu kısmına mutlaka “Mezuniyet Başvuru/Bölüm Adı” yazılmalıdır. (Örnek: MEZUNİYET BAŞVURU/İKTİSAT). Öğrenciler mezuniyet dilekçeleri ile birlikte kütüphanden alacakları ilişki kesme belgesini de mail atmaları ya da dilekçelerinin üzerine kütüphane ilişiği kesilmiştir notunu düşmeleri gerekmektedir. 

ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE : Mezuniyet başvurularında sadece  iibfmezuniyet@uludag.edu.tr adresine yapılan başvurular dikkate alınacaktır.  Başka mail hesaplarına yapılan başvurular dikkate alınmayacak ve elden başvuru kabul edilmeyecektir. 

 

 

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Güncel Haberler Haber Arşiv

Haber Tarihi : [28-Oca-2022]

Haber Görüntüleme : [1.570]