Tez Yazımı ve Atıfların Önemi Çalıştayı BUÜ ev sahipliğinde gerçekleştirildi

 

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, Tez Yazımı ve Atıfların Önemi Çalıştayı’nda akademisyen ve sektör temsilcilerini öğrencilerle buluşturdu.

Öğrencilerin yoğun katılım gösterdiği çalıştayda BUÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Çepni, Fen-Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Naci Cangül, Clarivate firması Orta Doğu ve Avrupa Eğitim Direktörü Marta Estruch, Clarivate Kıdemli Müşteri Temsilcisi Derya Soğuksu, akademik ve idari personel de hazır bulundu.

BUÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Hasan Arslan’ın açılış konuşmasının ardından, Clarivate Orta Doğu ve Avrupa Eğitim Direktörü Marta Estruch’un sunumu ile çalıştaydaki sunumlar başlatıldı. BUÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Çepni’nin tez yazımı ile ilgili sunumuyla devam eden organizasyonun ikinci oturumunda ise Clarivate Kıdemli Müşteri Temsilcisi Derya Soğuksu ve BUÜ Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölüm Başkanı Prof. Dr. İsmail Naci Cangül tarafından atıflarla ilgili sunum yapıldı.

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Son Haberler Haber Arşiv

Haber Tarihi : [24-Nis-2024]

Haber Görüntüleme : 1.244 - 13