İlahiyat Fakültesi Akademisyen Kataloğu Yayımlandı

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) İlahiyat Fakültesi akademisyen kataloğu yayınlandı. Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) tarafından hazırlanan katalog, farklı kurum ve kuruluşların ihtiyaç duydukları konularda alanında uzman akademisyenlere daha kolay ulaşmasını sağlayacak.

Katalogda akademisyenlerin hangi sektörle alakalı hangi konularda uzman oldukları, çalıştıkları projeler, sahip oldukları patentler ve eğitim kariyerleri gibi bilgiler bulunuyor.

Bursa Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Akademisyen Kataloğu için tıklayınız.

Diğer Fakültelerimizin Akademisyen Kataloglarına ulaşmak için tıklayınız.

Diğer yandan Bursa Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Biriminin yeniden yapılandırılması çalışmaları kapsamında Akademik Veri Yönetim Sistemi (AVESİS) kullanımına açılmıştır. Dünyanın önde gelen üniversitelerinin kullandığı Kurumsal Karne (Balanced Scorecard) Performans Yönetim Modelini temel alan ve uluslararası uygulamalar da dikkate alınarak geliştirilen AVESİS arayüzüne https://avesis.uludag.edu.tr/ linkinden ulaşabilirsiniz. AVESİS yazılım sistemi ile gerek akademisyenimizin ismini yazarak yayın, proje, patent, uzmanlık alanları, verdiği dersler vb. detaylı özgeçmişine ulaşabilir, gerekse herhangi bir anahtar kelime yazarak bu kelime ile ilgili akademisyenlere, projelere, tezlere, derslere, patentlere vb. ulaşabilirsiniz. Sistemin İngilizce dil desteği de bulunmaktadır.

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Son Haberler Haber Arşiv

Haber Tarihi : [26-Eki-2023]

Haber Görüntüleme : 818 - 6