Komisyonlar

1. BİLİMSEL, SANATSAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLERİN (KONFERANS, SEMİNER, SÖYLEŞİ) PLANLANMASI VE YÜRÜTÜLMESİ KOMİSYONU

Görevliler:

Resim-İş Eğitimi Anabilim dalı öğretim elemanları

 

2. ANABİLİM DALI DUYURU-İLAN PANOLARI, GAZETE VE İÇ MEKAN DÜZENLEMESİ KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Öğr. Gör. Gülsüm Yeşilyurt 
  2. Öğr. Gör. Aysun Diniz 
  3. Öğr. Gör. Erkin Keskin
  4. Öğr. Gör. Dilek Bilhan

 

3. LİSANS BOLOGNA SÜRECİ KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Doç. Gonca Erim 
  2. Arş. Gör. Dr. Tuğba Gürkan Şenyavaş 
  3. Arş. Gör. Dr. Nagihan Yıldız 

 

4. ENSTİTÜ BOLOGNA SÜRECİ KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Doç. Dr. Rasim Başak
  2. Arş. Gör. Dr. Tuğba Gürkan Şenyavaş 
  3. Arş. Gör. Dr. Nagihan Yıldız 

 

5. ANASANAT VE YARDIMCI SANAT ATÖLYELERİN TANITIMI KOMİSYONU

Görevliler:

Resim-İş Eğitimi Anabilim Dalı Anasanat Atölye Öğretim Elemanları

 

6. YETENEK SINAVLARI DÜZENLEME KOMİSYONU 

(Sınav Hazırlık-Sınav Yürütme)

Görevliler:

Sınav Hazırlık:

  1. Doç. Gonca Erim
  2. Doç. İsmail Tetikçi
  3. Doç. Dr. Rasim Başak 
  4. Dr. Öğretim Üyesi Berna Coşkun Onan

Sınav Yürütme:

  1. Öğr. Gör. Alper Bilsel 
  2. Öğr. Gör. Erkin Keskin
  3. Öğr. Gör. Engin Korkmaz

 

7. ANABİLİM DALI SANAT GALERİSİ KARMA (ÖĞRETİM ELEMANLARI, ÖĞRENCİLER) VE BÖLÜM DIŞI SERGİLERİ DÜZENLEME KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Doç. Dr. Rasim Başak 
  2. Doç. İsmail Tetikçi
  3. Öğr. Gör. Nurhan Yeşil 
  4. Öğr. Gör. Rengin Solmaz Sönmez
  5. Öğr. Gör. Alper Bilsel

 

8. ANABİLİM DALI ÖĞRETİM ELEMANLARINA YÖNELİK SANAT ETKİNLİĞİ PLANLAMA VE GELİŞTİRME KOMİSYONU

Görevliler:

Resim-İş Eğitimi Anabilim dalı öğretim elemanları

 

9. GELENEKSEL YILSONU SERGİSİ KOMİSYONU

Görevliler: (Her yıl son sınıf Anasanat dersi hocaları olarak yenilenecektir)

  1. Doç. Dr. Rasim Başak (Genel Koordinatör)
  2. Öğr. Gör. Sevgi Yüksel 
  3. Öğr. Gör. Erkin Keskin 
  4. Öğr. Gör. Nurhan Yeşil
  5. Öğr. Gör. Güven Aktaş
  6. Arş. Gör. Dr. Tuğba Gürkan Şenyavaş

 

10. ANABİLİM DALI ETKİNLİK HABERLERİNİN ÜNİVERSİTE VE FAKÜLTE İNTERNET SAYFALARINA İLETİLMESİ KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Arş. Gör. Dr. Nagihan Yıldız 

 

11. OKUL DENEYİMİ VE ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Öğr. Gör. Aysun Yürekten
  2. Öğr. Gör. Gülsüm Yeşilyurt Cerit

 

12. DERS YÜKLERİ DAĞILIMI KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü Altuğ

 

13. DERS PROGRAMI VE OTOMASYON SİSTEMİ KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Arş. Gör. Dr. Nagihan Yıldız (Lisans, Koordinatör)
  2. Arş. Gör. Dr. Tuğba Gürkan Şenyavaş (Lisans, Koordinatör Yardımcısı)
  3. Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü Altuğ (Yüksek Lisans)

 

14. SINAV PROGRAMLARI (VİZE, FİNAL, BÜTÜNLEME, MAAZERET) KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Arş. Gör. Dr. Nagihan Yıldız (Lisans, Koordinatör)
  2. Arş. Gör. Dr. Tuğba Gürkan Şenyavaş (Lisans, Koordinatör Yardımcısı)
  3. Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü Altuğ (Yüksek Lisans)

 

15. ERASMUS, MEVLANA VE FARABİ KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Doç. İsmail Tetikçi (Lisans Erasmus ve Mevlana Koordinatörü)
  2. Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü Altuğ (Lisans Erasmus ve Mevlana Koordinatör Yardımcısı)
  3. Öğr. Gör. Rengin Solmaz Sönmez (Lisans Farabi Koordinatörü)
  4. Dr. Öğretim Üyesi Berna Coşkun Onan (Lisans Farabi Koordinatörü)
  5. Doç. Dr. Rasim Başak (Enstitü) 
  6. Arş. Gör. Dr. Tuğba Gürkan Şenyavaş (Enstitü)

 

16. GEZİ KOMİSYONU

Görevliler: 

Resim-İş Eğitimi Anabilim dalı öğretim elemanları

 

18. ANABİLİM DALI ETKİNLİKLERİNİN (SANATSAL, BİLİMSEL, KÜLTÜRELAFİŞ VE KATALOGLARININ HAZIRLANMASI KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Öğr. Gör. Engin Korkmaz
  2. Öğr. Gör. Alper Bilsel

 

19. MEZUNLAR DANIŞMA KURULU 

Görevliler:

  1. Doç. Gonca Erim
  2. Doç. Dr. Rasim Başak
  3. Doç. İsmail Tetikçi

 

20. İŞVERENLER DANIŞMA KURULU 

Görevliler:

  1. Doç. Gonca Erim
  2. Doç. Dr. Rasim Başak
  3. Doç. İsmail Tetikçi

 

21. DERS PLANLARI VE İNTİBAK KOMİSYONU 

Görevliler:

  1. Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü Altuğ 
  2. Öğr. Gör. Aysun Yürekten

 

22. MUAFİYET KOMİSYONU (YATAY GEÇİŞ-AF-İKİNCİ ÜNİVERSİTE)

Görevliler:

  1. Dr. Öğretim Üyesi Berna Coşkun Onan 
  2. Öğr. Gör. Rengin Solmaz Sönmez
  3. Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü Altuğ

 

23. ÇİFT ANADAL/YAN DAL KOMİSYONU 

Görevliler:

  1. Öğr. Gör. Dilek Bilhan
  2. Öğr. Gör. Sevgi Yüksel Uzunöz

 

25. MEZUNİYET KOMİSYONU 

Görevliler: (Her yıl son sınıf danışmanları)

  1. Öğr. Gör. Sevgi Yüksel Uzunöz
  2. Öğr. Gör. Alper Bilsel
  3. Arş. Gör. Dr. Nagihan Yıldız

 

26. KALİTE KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Doç. Gonca Erim
  2. Öğr. Gör. Müge Gültekin Connington
  3. Arş. Gör. Dr. Tuğba Gürkan Şenyavaş
  4. Dr. Öğretim Üyesi Berna Coşkun Onan
  5. Münevver Müge Çevirgen

Yedek : 

Doç. Dr. Rasim Başak

Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü

 

27. ANABİLİM DALI TANITIM KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Öğr. Gör. Alper Bilsel
  2. Öğr. Gör. Gülsüm Yeşilyurt Cerit

 

28. OKUL ZİYARETLERİ KARŞILAMA VE BÖLÜM TANITIM KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Arş. Gör. Dr. Nagihan Yıldız
  2. Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü Altuğ
  3. Arş. Gör. Dr. Tuğba Gürkan Şenyavaş

 

29. FİNAL VE BÜTÜNLEME NOTLARININ ARŞİVLENMESİ

  1. Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü Altuğ

 

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [13-Ara-2019]

İçerik Görüntüleme : [477]