İletişim

ADRES:

Uludağ Üniversitesi
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Görükle Kampüsü 16059 Nilüfer
Bursa / Türkiye
Telefon :+90 0224 294 10 22

Email: iktisatsek@uludag.edu.tr
URL:http://uludag.edu.tr/iktisat

Fakültemize Nasıl Gelinir?

Fakültemiz, Kent Merkezine 20 km. uzaklıkta İzmir Yolu üzerinde Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü içerisindedir. Ulasım raylı sistem, Belediye Otobüsleri ve Özel Halk Otobüsleriyle sağlanmaktadır. Diğer kentlerden gelen ögrencilerimiz Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminalinden kalkan 93 ve 43/H numaralı Belediye otobüsleriyle Fakültemize ulaşabilir. İzmir tarafından gelen öğrencilerimiz ise gün içinde Minteks Tekstil durağında inerek otobüs firmalarının servisleriyle Üniversitemize ulaştırılmaktadır.

Üniversitemizin girişinde Güvenlik noktasından yol ikiye ayrılmaktadır. Sol taraftaki yoldan Rektörlük ve Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesine gidilir. Fakültemize gelmek için yolu direkt olarak takip etmek gerekmektedir. Yaklaşık 500 metre ilerideki döner kavşak önünden sağa yola girilince Fakültemizin binaları görülmektedir.

Şehiriçi ulaşım açısından ise Bursa’nın çeşitli semtlerinden Üniversitemiz Kampüsüne Bursa Büyükşehir Belediyesi otobüsleri, özel halk otobüsleri ve minibüslerle ulaşılabilmektedir. Bursa’nın bütün bölgelerinden Kampüse ulaşım ağını görmek için tıklayınız.

Anasayfaya Dön

İçerik Oluşturma Tarihi : [29-Eyl-2022 08:07]

İçerik Son Değişiklik Tarihi : [29-Eyl-2022 08:07]

İçerik Görüntüleme : [408]