MSCA PostDoctoral Fellowships Bilgi Günü

Değerli Akademisyenlerimiz,


Ufuk2020 Marie Skłodowska-Curie Uluslararası Burs ve Araştırma Dolaşım Destekleri (MSCA) kapsamında araştırmacıların uluslararası dolaşımına destek veren MSCA Bireysel Araştırma Bursları (MSCA Individual Fellowships) çağrısı, 2021 yılı itibariyle Ufuk Avrupa Programı altında MSCA Doktora Sonrası Burslar (MSCA Postdoctoral Fellowships) ismiyle devam edecektir.

 

MSCA Doktora Sonrası Bursları programına çağrı kapanış tarihi itibariyle doktora derecesini almaya hak kazanmış, doktora sonrası maksimum 8 yıl araştırma deneyime sahip olan ve dünyanın herhangi bir ülkesine giderek ya da herhangi bir ülkeden Türkiye’ye gelerek bireysel araştırma yürütmek isteyen araştırmacılar başvuru yapabilecektir.

 

İlgili çağrı kapsamında 16 Mart 2021 tarihinde TÜBİTAK tarafından ‘MSCA Doktora Sonrası Bursları Bilgi Günü’ online olarak gerçekleştirilecektir. Etkinliğe en geç 15 Mart 2021 saat 10.00’a kadar kayıt olunması gerekmektedir. Bağlantı linki kayıt olan katılımcılara 15 Mart 2021 öğleden sonra iletilecektir.

 

Kayıt için: https://anket.tubitak.gov.tr/index.php/467669?lang=tr

Soyal-Payaşım

Anasayfaya Dön Güncel Duyurular

İçerik Ekleme Tarihi : [08-Mar-2021]

Duyuru Görüntüleme : [540]