Microsoft Office Outlook Eğitimi

Eğitim Hakkında:

Microsoft Office Outlook programı sadece E-posta göndermenizi, almanızı ve yönetmenizi sağlayan bir paket program değildir; aynı zamanda takviminizi, arkadaşlarınızı ve iş ilişkileriniz gibi kişileri de yönetmenizi sağlar. Bunlara ek olarak, takviminizi internet aracılığıyla aileniz ve çalışma arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
Bu bir günlük Microsoft Office Eğitiminde katılımcılar; MS Office Outlook programını tanımayı, iletiler oluşturup, bu iletileri adres defterindeki kişilere göndermeyi, görev tanımlamayı, tanımlanan görevleri başkalarına atamayı, günlük çalışma programını organize etmeyi, belirli şahıslara ait olan iletilerin bir kurala bağlı olarak gelmesini ve profil bilgilerinin yedeklenmesini öğreneceklerdir.

Eğitime Kimler Katılmalı:

MS Office programlarını kullanabilen bireysel katılımcıların ve kurum çalışanlarının katılımına uygundur. 

Katılımcılar, bu eğitim sonrasında;

·        MS Office Outlook programını tanımayı,

·        İletiler oluşturup, bu iletileri adres defterindeki kişilere göndermeyi,

·        Görev tanımlamayı, tanımlanan görevleri başkalarına atamayı,

·        Günlük çalışma programını organize etmeyi,

·        Belirli şahıslara ait olan iletilerin bir kurala bağlı olarak gelmesini,

·        Profil bilgilerinin yedeklenmesini öğreneceklerdir.

Katılımcı Sayısı                 : Kapalı Grup Eğitiminde Maksimum 15 kişi, Açık Grup Eğitiminde Minimum 10 kişi

Öngörülen Toplam Süre  : 6 saat

Ön Koşul                          : Eğitime katılacak kişilerin Temel Bilgi Teknolojileri bilgilerinin olması beklenmektedir.

Eğitim İçeriği

Modül 1: Outlook ile Çalışmak

Modül 2: Zamanlama Temellerinin Öğrenilmesi

Modül 3: E-Posta Mesajlarının Oluşturulması ve Gönderilmesi

Modül 4: Gelen Kutusu'nun Düzenlenmesi ve Yönetilmesi

Modül 5: Kişiler'in Kullanımı

Modül 6: Kişiler'le Çalışılması

Modül 7: Takvim'in Yönetilmesi

Modül 8: Toplantı ve etkinliklerin Yönetilmesi

Modül 9: Görevler'in İzlenmesi

Return Home

Add Date : [07-Eki-2019]