Prof. Dr. Hakan SALCI

CERRAHİ ANABİLİM DALI​ HAKKINDA          AKADEMİK KADRO          YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALAR          DUYURULAR


  


KİŞİSEL BİLGİLER         PROJELER          YAYINLAR


PROJELER  :

 1. “Normal sığır tırnaklarında capsula ve corium ungulae kalınlıklarının radyolojik, ultrasonografik ve post mortem olarak belirlenmesi ve laminitisli tırnaklarla karşılaştırılması.” TÜBİTAK Projesi, Proje No: 107O817 (Yardımcı Araştırıcı).
 2. “Keçilerde deneysel oluşturulan septik artritisin farklı dönemlerinde, artroskopik tanı ve sağaltımında artroskopik lavaj ve intraartiküler antibiyotik uygulanmasının karşılaştırılması.” Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projesi, Proje No: V-2006/55 (Yardımcı Araştırıcı).
 3. “Köpeklerde ekstremitelerde travmatik lezyonların karşılaştırılmalı termografik ve anjiografik tanısı ve prognostik değerlendirilmesi.” Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projesi, Proje No: V-2007/06 (Yardımcı Araştırıcı).
 4. “Broyler piliçlerde saccharomyces cerevisiae’nin tibiotarsus kemik özellikleri ve dayanıklılığına etkisi.” Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projesi, Proje No: V-2012/44 (Yardımcı Araştırıcı).
 5. “Koyunlarda farklı doğum indüksiyon yöntemlerinin karşılaştırılması.” Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projesi, Proje No: 2013/44 (Yardımcı Araştırıcı).
 6. “Pulmoner kontüzyonlu köpeklerde pulmoner enfeksiyon riskinin değerlendirilmesi.” Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projesi, Proje No: 2014/ (Proje Yürütücüsü).
 7. “Sığırlarda laparoskopi uygulamaları-tanı, prognoz tespiti ve sağaltım amaçlı.” Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projesi, Proje No: KUAP(V)-2014/8 (Yardımcı Araştırıcı).
 8. “Köpeklerde mikrodekompressif spinal cerrahi sonuçlarının elektromiyografik muayene ile değerlendirilmesi” Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projesi, Proje No: BUAP(V)-2015/3 (Proje Yürütücüsü).
 9. “Sıçan yağ doku kökenli mezenkimal kök hücre izalasyonu ve kemik doku hasarında kullanımı” Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projesi, Proje No: OUAP(V)-2015/25 (Yardımcı Araştırıcı).
 10. “Hayvancılıkta yenilikçi üretim modeli eğitimi” BEBKA Projesi. Referans Numarası: TR41/15/TD (Eğitmen).
 11. “Büyükbaş çiftlik hayvanlarinda ayak tirnak bakim kursu” BEBKA Projesi. Referans Numarası: TR41/16/TD/0074 (Eğitmen).

 

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [07-Eki-2019]

İçerik Görüntüleme : [1.300]