Bursa Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

Etkinlik - Bilgiler


Etkinlik Adı : TÖMERLER BULUŞUYOR
Etkinlik Yeri : Düzce Üniversitesi
Etkinlik Başlangiç Tarihi : 27-Mar-2018
Etkinlik Bitiş Tarihi : 27-Mar-2018
Etkinlik Başlangiç Saati :
Etkinlik Bitiş Saati :
Etkinlik Açıklama :

           ULUTÖMER ailesi olarak "TÖMERLER BULUŞUYOR" etkinliğine katılan öğrencilerimiz, birçok farklı ülkeden Türkçe eğitimi için gelen misafir öğrencilerin kültürlerini tanıma fırsatı buldu ve kendi ülkelerini de tanıtma fırsatı yakaladılar. Düzce TÖMER Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Sibel BAYRAM tarafından düzenlenen "TÖMERLER BULUŞUYOR" etkinliğine yoğun ilgi vardı. 

                27 Mart 2018 Salı Günü yapılan etkinliğe Türkiye'nin dört bir yanında misafir öğrencilere eğitim vermekte olan TÖMER'ler katıldı. ULUTÖMER, Gazi TÖMER, Kocaeli DİLMER, Düzce TÖMER ve Bolu Abant İzzet Baysal TÖMER öğrencileri, konser, şiir, geleneksel halk dansları gibi etkinliklerle renkli görüntüleri sahneye taşıdılar. Hem kültür tanıtımına hem kültürel etkileşime olanak sağlayan "TÖMERLER BULUŞUYOR" etkinliğinde ULUTÖMER'i temsil eden Uzm. Sıla Türkay YAVUZEL ve Uzm. Gonca KIRBAŞ hocalarımıza katılımları ve destekleri için Düzce Üniversitesi Rektör Yard. Prof. Dr. İlhan GENÇ tarafından "Teşekkür Belgesi" verildi. 
Uludağ Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi 16059 Nilüfer / Görükle Merkez Kampüs Tel: 0 (224) 294 28 01 Fax: 0 (224) 294 28 06 Mail: ulutomer@uludag.edu.tr