Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

İletişim Rehberi

 

TEKNİK BİLİMLER YÜKSEK OKULU 
 NUMARA GÖREVİ / ÜNVANI ADI SOYADI
2942303 FAKS  
2942304 MÜDÜR Prof.Dr.Mehmet KARAHAN
2942307 MÜDÜR YARDIMCISI                     Doç.Dr.Yahya ULUSOY
2942308 MÜDÜR YARDIMCISI    Öğr.Gör.Dr.M.Ertan GÜNEŞ
2942305 YÜKSEKOKUL SEKRETERİ Kasım AYDIN
2942304 MÜDÜR SEKRETERİ Gülay KORKMAZ
2942333 A BLOK İDARİ BİRİM ÇAY OCAĞI Dildar ŞİMŞEK
2942325 PERSONEL  Aysel ERDEM
2940922 YAZI İŞLERİ Sevginar HACIOĞLU
2942315 EVRAK KAYIT                              Hüseyin GÜRŞEN
2942315 EVRAK KAYIT                              Saniye ŞAHİN
2942306 AYNİYAT SAYMANI Hikmet ŞEN
2942313 İDARİ VE MALİ İŞLER                  Ahmet HOŞ
2942312 İDARİ VE MALİ İŞLER                  Selahattin YAZAR
2942309 SATINALMA-DÖN.SERMAYE       Cihan DÖNMEZ
2942421 AYNİYAT                                                                Tarık KELLECİ
2942319 ÖĞRENCİ İŞLERİ  ŞEFİ                         Özgür YOĞURTÇU
2942892 ÖĞRENCİ İŞLERİ DANIŞMA ASLI GÜLSOY
2942321 NOT   İŞLERİ                                 Elif GÜMÜŞKUYU
2942321 NOT   İŞLERİ                                 Mehmet ÖZKUL
2942893 NOT   İŞLERİ                                 Furuzan ER 
2942893 NOT   İŞLERİ                                 Özgür YOĞURTÇU
2942323 ÖĞR.İŞLERİ DİPLOMA BÜR. Şevkiye DALGIÇ
2942323 ÖĞR.İŞLERİ DİPLOMA BÜR. Yılmaz SÜTÇÜ
2942320 ÖĞRENCİ İŞLERİ ARŞİVİ              Ayten DURMUŞ
2942322 SGK BÜROSU Nezihe  BÜTÜN
2940928 HAYAT BOYU ÖĞRENME Nilüfer BAYRAM
2942310 BÖLÜM SEKRETERİ Reyhan ŞAHİN
2942310 BÖLÜM SEKRETERİ Leyla YILMAZ
2942359 C BLOK ÖĞRENCİ DANIŞMA Süleyman TÜMEN
2942330 FOTOKOPİ                                   Vahti ŞENAY
2942317 İDARİ İŞLER                                 Nadir YILMAZ
2942345 TEKNİK ELEMAN Ali Rıza DEMİRCİ
2942384 TEKNİK ELEMAN Murat SUNAREL
2942324 TEKNİK ELEMAN Erman AKSOY
2942335 TEKNİK ELEMAN Mehmet HOŞ
2942388 SOSYAL ODA Mürvet ENÇOK-Fatma TOSUN
2942331 A BLOK DEPO Nadir YILMAZ - Namık ÖZIŞIK
2942327 C BLOK GÜVENLİK  
2942337 C BLOK HİZMETLİ ODASI Naittin TAŞDEMİR- Mümin ŞAHİN - Suna TARIM -Zekiye KİBAR
2942344 BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖL.BAŞK. Doç.Dr. ABDİL KUŞ
2942369 BİLGİSAYAR PROG.BŞK. Öğr.Gör.Ebru Y. YENİMAN
2942372 BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI  PROG.                      Öğr.Gör.Uğur FINDIKOĞLU
2942378 BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI  PROG.                      Öğr.Gör.Hülya BOZYOKUŞ
2942387 BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI  PROG.                      Öğr.Gör.Hatice ÇAVUŞ
2942385 BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI  PROG.                       
2942390 BİLGİSAYAR LAB. 1  
2942389 BİLGİSAYAR LAB.ALT KAT  
2942353 ELKTRİK VE ENERJİ BÖLÜM BAŞK. Doç.Dr. SALİH COŞKUN
2942345 ELEKTRİK PROG.BŞK. Öğr.Gör.HASAN BAYAZIT
2942332 ELEKTRİK PROG.                          Öğr.Gör.Mehmet ŞEN
2942371 ELEKTRİK PROG. Öğr.Gör.Kemal YOLGEÇEN
2942895 ELEKTRİK PROG.                          Öğr.Gör.Bülgan TOMAÇ
2942345 ELEKTRİK PLC LAB.                      Ali Rıza DEMİRCİ
2942392 ELEKTRİK LAB.  
2942395 GAZ ve TESİSAT  TEKNOLOJİSİ PRG.BŞK.  Öğr.Gör. S.Hakan GÜL
2942348 GAZ ve TESİSAT  TEKNOLOJİSİ PRG.  Öğr.Gör.Dr. M. Emin UĞUR ÖZ
2942376 GAZ ve TESİSAT  TEKNOLOJİSİ PRG.  Öğr.Gör.Mustafa PALA
2942314 T.BİLİMLER LABORATUVAR  
2942398 İKLİMLENDİRME -SOĞ-PROG. TEKN.PRG.BŞK Öğr.Gör.Dr.Nurettin YAMANKARADENİZ
2942353 İKLİMLENDİRME-SOĞ.TEKN. PROG.        Doç.Dr. SALİH COŞKUN
2942398 İKLİMLENDİRME-SOĞ.TEKN. .PROG.       Uzm.İbrahim ERGÜN
2942307 ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖL.BŞK. Doç.Dr. Yahya ULUSOY
2942346 ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ  PROG.BŞK.  Öğr.Gör.NACİ KANATLAR
2942380 ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI Öğr.Gör.Basri KUL
2942380 ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI Öğr.Gör.Özcan TEMEL
2942379 ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI Öğr.Gör.Nükhet ACARSOY
2942386 ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ  LABR      
2942349 MEKATRONİK PROG.PRG.BŞK.   Öğr.Gör.Dr.İsmet GÜCÜYENER
2942365 MEKATRONİK PROG.                             Öğr.Gör.Ercan YAVUZ
2942365 MEKATRONİK LAB. Öğr.Gör.Ömer Nuri ÇAM
2942362 GIDA İŞLEME BÖLÜM BŞK. Doç.Dr.Aytekin GÜNAY
2942361 GIDA TEKNOLOJİSİ  Doç.Dr.Nihal TÜRKMEN
2942350 GIDA TEKNOLOJİSİ PRG. BŞK. Yrd.Doç.Dr.Nur YÜKSEK
2942342 GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI Yrd.Doç.Dr.Süreyya Saltan EVRENSEL
2942890 GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI  Öğr.Gör.Çiğdem GÜCEYÜ
2942396 GIDA ANALİZ  LAB.                           Pınar AKPINAR
2942364 SÜT VE ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ  Öğr.Gör.Dr. M.Ertan GÜNEŞ
2940924 SÜT VE ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI Öğr.Gör.Dr. Engin YILMAZ
2942351 SÜT VE ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ PRG.BAŞ Öğr.Gör.F.Pelin AKYUVA
2942381 ET VE ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ PROG.BAŞ. Öğr.Gör.Dr. Nalan ÇIRAK
2942362 ET VE  ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI Doç.Dr. Aytekin GÜNAY
2942373 ET VE ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI Öğr.Gör.Çetin ÖZUĞUR
2942393 ET END.LAB.  
2942354 MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ BÖL.BAŞ. Prof.Dr.YÜCEL TEKİN
2942268 END.KALIPÇILIK PROGRAMI  BAŞ.   Öğr.Gör.İlyas KAYA
2942367 END.KALIPÇILIK PROG. Erol KILIK
2942356 END.KALIPÇILIK PROG.  Merve YAVUZ ERKEK
2942384 END.KALIPÇILIK LAB. Murat SUNAREL
2942344 MAKİNE PROGRAMI BŞK. (1+1 ÇİFT DİPLOMA MAK.)                Doç.Dr.Abdil KUŞ
2942363 MAKİNE PROGRAMI                     Doç.Dr. Yahya IŞIK
2942375 MAKİNE PROGRAMI                     Öğr.Gör.Rasim KADERLİ
2942375 MAKİNE PROGRAMI                    Öğr.Gör.Oğuzhan ÇANKAYA
2942357 MAKİNE PROGRAMI                                   Tekn.Odası
2942370 TARIM  MAKİNELERİ PROG.BAŞ. Öğr.Gör.Dr. Ayşe Hilal ULUKARDEŞLER
2942354 TARIM  MAKİNELERİ PROG. Prof.Dr.Yücel TEKİN
2942307 TARIM  MAKİNELERİ PROG. Doç.Dr.Yahya ULUSOY
  TARIM  MAKİNELERİ PROG. Öğr.Gör.Arzu MOR
2942336 TARIM MAK.LAB.  
2942326 TARIM  MAK.ATÖLYESİ  
2942341 MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKN.BÖL.BAŞ. Prof.Dr. Rıdvan ARSLAN
2942366 OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ  PROGRAMI BŞK.                Öğr.Gör.Cafer KAPLAN
2942343 OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAMI             Öğr.Gör.Bekir ERDAĞ
2942343 OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAMI Öğr.Gör.Ömer ÖZKOCA
2942324 OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ  ATÖLYE    (Teknik Eleman)                  Erman AKSOY
2942352 PARK VE BAHÇE BİTKİLERİ BÖLÜM BAŞ. Doç.Dr. BİROL TAŞ
2942352 SÜS BİTKİLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ PROG. BAŞ. Öğr.Gör.Dr.Yılmaz DORUK
2942329 UYGULAMA SERASI  
2942367 TEKSTİL, GİYİM, AYAKKABI VE DERİ BÖLÜM BAŞ. Prof.Dr.Mehmet KARAHAN
2942351 TEKSTİL TEKNOLOJİİSİ  PROGRAMI BAŞ.                   Öğr.Gör.Nevin KARAHAN
2942328 TEKSTİL TEKNOLOJİİSİ  PROGRAMI Öğr.Gör.Dr. Semiha EREN
2942376 TEKSTİL TEKNOLOJİİSİ  PROGRAMI                     Öğr.Gör.Sermet ÇELİKÇAPA  
2942351 TEKSTİL PROGRAM LAB.                  
2942388 TEKSTİL TEKNOLOJİİSİ  PROGRAMI                     Uzm.Nadide KAYA
2942355 TASARIM BÖLÜM BAŞ. Yrd.Doç.Dr. MEHTAP SAĞOCAK
2942356 GRAFİK TASARIMI  Öğr.Gör.A.Demet GÜLSEREN
2942364 GRAFİK TASARIMI PROG.BAŞ. Öğr.Gör.Gültekin ERDAL
2942353 MÜLKİYET VE KORUMA BÖLÜMÜ BAŞ. Yrd.Doç.Dr.Salih COŞKUN
2942316 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PROGRAMI BAŞ. Öğr.Gör Uğur SAKLANGIÇ
2942340 İNGİLİZCE OKUTMANI Okt.Funda GÖZÜMOĞULLARI
2942340 İNGİLİZCE OKUTMANI Okt.Metin ŞEN
2940926 Rektörlük Bilgisayar Donanım Merkezi  
2942360 Rektörlük Bilgisayar Donanım Merkezi  
2941123 AÇIKÖĞRETİM BÜROSU  
2953240 HASTANE ACİL   
2940444 YANGIN İHBAR  
2940550 GÜVENLİK  
2945050 UN-PA  
2945060 AYTU  
4428488 MİMOZA KAFE  
2940888 ÖSYM İL TEMSİLCİSİ  
2940889 ÖSYM BÜRO  
2940637 Şoförler Odası Erdoğam YLMAZ

Görükle Kampüsü 16059 Nilüfer/BURSA Tel: 090 224 2942300 Email: tbmyo@uludag.edu.tr