Bursa Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

2018-2019 GÜZ YARIYILI ARA SINAV TARİHLERİ

 

 

2018-2019 GÜZ YARIYILI BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ VİZE SINAV PROGRAMI
1. SINIF
15MB-101-A EĞİTİME GİRİŞ Arş.Gör. ZÜLEYHA AVŞAR 27.11.2018 17:00          
MB-103 EĞİTİM SOSYOLOJİSİ                
15ATA101 ATATÜRK İLKELERİ ve İNKILAP TARİHİ I Öğr. Gör. HAYRETTİN ŞAHİN              
15GK-103 YABANCI DİL 1 Öğr. Gör. ÖZLEM ŞAHİN 19.11.2018 16:00          
15GK-105 TÜRK DİLİ 1 Öğr. Gör. HARUN BİLHAN              
15AE-101-B BEDEN EĞİTİMİ ve SPORUN TEMELLERİ Öğr.Gör. FARUK KORKMAZ 26.11.2018 16.15          
15AE-101-B BEDEN EĞİTİMİ ve SPORUN TEMELLERİ Öğr. Gör. MEHMET DOĞaN 26.11.2018 16.30          
15AE-103 İNSAN ANATOMİSİ ve KİNESİYOLOJİ Doç.Dr. SENEM ÖZDEMİR 26.11.2018 09:00          
15AE-105-A HAREKET EĞİTİMİ/ GENEL CİMNASTİK (alttan) Öğr.Gör. CENGİZ AKÇA 28.11.2018 13:15          
BIL2051-AD BİLGİSAYAR I Öğr.Gör. MUSTAFA BALAY 10.12.2018 17:00          
BED1017 BASKETBOL DERS ÖĞRETİM ELEMANI DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
BED1019 YÜZME  DERS ÖĞRETİM ELEMANI DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
                   
2. SINIF
BED2001-AD EGZERSİZ FİZYOLOJİSİ Doç. Dr. Şerife VATANSEVER 07.12.2018 16:00          
BED2003-D RİTİM EĞİTİMİ DANS Öğr.Gör. A.NAZIM GÜRAK DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
BED2017-A HENTBOL Dr. OKAN GÜLTEKİN DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
BED2017-B HENTBOL Öğr. Gör. MİNE TOPSAÇ DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
BED2103 SPOR SOSYOLOJİSİ Öğr. Gör. MEHMET DOĞaN 29.11.2018 16.30          
BED2105 ÇOCUK ve SPOR Öğr.Gör. SADETTIN EROL 29.11.2018 14:00          
bed2109 SPOR PSİKOLOJİSİ Arş. Gör. RECEP GÖRGÜLÜ 29.11.2018 14.00          
BED2131 KARDİYO TENİS Öğr. Gör. GÜNAYDIN KIRCI 6.12.2018 12:45          
BED2133 YARATICI DRAMA Arş.Gör. ZÜLEYHA AVŞAR DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
BED2135 SPOR HUKUKU Öğr. Gör. MEHMET DOĞaN 7.12.2018 15.30          
EBB2003-AD ÖĞRETİM İLKE ve YÖNTEMLERİ Arş.Gör. ZÜLEYHA AVŞAR 5.12.2018 17.00          
BIL2051-BC BİLGİSAYAR I Öğr. Gör. HARUN BİLHAN              
                   
                   
3. SINIF
BED3001-AD PSİKOMOTOR GELİŞİM Dr. OKAN GÜLTEKİN 6.12.2018 12:00          
BED3005-A FİZİKSEL UYGUNLUK Öğr.Gör. FARUK KORKMAZ 26.11.2018 12.00          
BED3005-B FİZİKSEL UYGUNLUK Öğr.Gör. SADETTIN EROL 26.11.2018 12.00          
BED3005-C FİZİKSEL UYGUNLUK Öğr.Gör. SADETTIN EROL 26.11.2018 12.00          
BED3005-D FİZİKSEL UYGUNLUK Öğr.Gör. SADETTIN EROL 26.11.2018 12.00          
BED3013-AD BEDEN EĞİTİMİ ve SPOR TARİHİ Dr. Ögr. Üyesi SALİH ERDEN 30.11.2018 17.00          
BED3015-BC ETKİLİ İLETİŞİM BECERİLERİ Prof. Dr. Nimet HAŞIL KORKMAZ 29.11.2018 12.00          
BED3103 TRAMBOLİN I Öğr.Gör. CENGİZ AKÇA 29.11.2018 17:00          
BED3127 MASA TENİSİ I Öğr.Gör. FARUK KORKMAZ 22.11.2018 17:00          
BED3129 BADMİNTON I Öğr.Gör. AYGÜL AKÇA 29.11.2018 15:00          
BED3137 SATRANÇ I Doç.Dr. HİMMET TEZCAN 6.12.2018 12:30          
BED3157 PİLATES I Öğr.Gör. AYŞEGÜL DOĞAN DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
BED3201-AKIZ SPOR MASAJI Öğr.Gör. AYGÜL AKÇA 26.11.2018 09:00          
BED3201-DERKEK SPOR MASAJI Öğr. Gör. GÜNAYDIN KIRCI 27.11.2018 15.30          
EBB3003-C ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ I Prof. Dr. Nimet HAŞIL KORKMAZ 5.12.2018 16:00          
EBB3003-D ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ I Öğr. Gör. GÜNAYDIN KIRCI 5.12.2018 16:00          
EBB3005-BC SINIF YÖNETİMİ Doç. Dr. RÜYAM KÜÇÜKSÜLEYMANOĞLU 28.11.2018 16:00          
                   
                   
4. SINIF
BED4001-AD ENGELLİLER İÇİN BEDEN EĞİTİMİ ve SPOR Öğr. Gör. MİNE TOPSAÇ 22.11.2018 12:00          
BED4005-AD BEDEN EĞİTİMİ ve SPOR YÖNETİMİ Doç.Dr. CEMALİ ÇANKAYA DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
BED4005-BC BEDEN EĞİTİMİ ve SPOR YÖNETİMİ Doç.Dr. CEMALİ ÇANKAYA DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
BED4007-A ARAŞTIRMA PROJESİ Prof. Dr. Nimet HAŞIL KORKMAZ DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
BED4007-B ARAŞTIRMA PROJESİ Dr. Ögr. Üyesi SALİH ERDEN DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
BED4007-C ARAŞTIRMA PROJESİ Dr. Ögr. Üyesi ZAİM ALPARSLAN ACAR DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
BED4007-D ARAŞTIRMA PROJESİ Dr. OKAN GÜLTEKİN 30.11.2018 12.00          
BED4007-E ARAŞTIRMA PROJESİ Öğr.Gör. FARUK KORKMAZ 26.11.2018 16.00          
BED4007-F ARAŞTIRMA PROJESİ Öğr.Gör. SADETTIN EROL 30.11.2018 12:00          
BED4007-G ARAŞTIRMA PROJESİ Öğr. Gör. MEHMET DOĞaN 30.11.2018 12.00          
BED4007-H ARAŞTIRMA PROJESİ Öğr.Gör. A.NAZIM GÜRAK DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
BED4007-K ARAŞTIRMA PROJESİ Arş. Gör. RECEP GÖRGÜLÜ 29.11.2018 13:00          
BED4227 ARTİSTİK CİMNASTİK UZMANLIĞI I Öğr.Gör. CENGİZ AKÇA 27.11.2018 15:30          
BED4229 BADMİNTON UZMANLIĞI I Öğr.Gör. AYGÜL AKÇA 27.11.2018 15:30          
BED4233 TENİS UZMANLIĞI I Öğr. Gör. GÜNAYDIN KIRCI 30.11.2018 12:05          
BED4235 MASA TENİSİ UZMANLIĞI I Öğr.Gör. FARUK KORKMAZ 20.11.2018 16.00          
BED4237 YÜZME UZMANLIĞI I Öğr. Gör. İSMAIL BURAK YİĞİTDİNÇ DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
BED4239 REFORMER PİLATES UZMANLIĞI I Öğr.Gör. AYŞEGÜL DOĞAN DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
BED4307 BASKETBOL UZMANLIĞI I Dr. Ögr. Üyesi ZAİM ALPARSLAN ACAR 24.11.2018 13.15          
BED4311 FUTBOL UZMANLIĞI I Öğr. Gör. MEHMET DOĞaN 27.11.2018 12.00          
BED4315 HALK OYUNLARI UZMANLIĞI I Öğr.Gör. A.NAZIM GÜRAK DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
BED4317 HENTBOL UZMANLIĞI I Dr. OKAN GÜLTEKİN 22.11.2018 16:00          
BED4323 VOLEYBOL UZMANLIĞI I Öğr.Gör. FARUK KORKMAZ 28.11.2018 13.00          
EBB4001-A OKUL DENEYİMİ Prof. Dr. Nimet HAŞIL KORKMAZ DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
EBB4001-B OKUL DENEYİMİ Dr. Ögr. Üyesi SALİH ERDEN DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
EBB4001-C OKUL DENEYİMİ Dr. OKAN GÜLTEKİN DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
EBB4001-D OKUL DENEYİMİ Öğr.Gör. FARUK KORKMAZ 29.11.2018 12.00          
EBB4001-E OKUL DENEYİMİ Öğr.Gör. SADETTIN EROL 30.11.2018 12.00          
EBB4001-F OKUL DENEYİMİ Öğr. Gör. MEHMET DOĞaN DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
EBB4001-G OKUL DENEYİMİ Öğr.Gör. AYŞEGÜL DOĞAN DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
EBB4001-H OKUL DENEYİMİ Öğr. Gör. İSMAIL BURAK YİĞİTDİNÇ DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
EBB4001-I OKUL DENEYİMİ Öğr. Gör. GÜNAYDIN KIRCI 19.11.2018 08:50          
EBB4001-K OKUL DENEYİMİ Dr. Ögr. Üyesi ZAİM ALPARSLAN ACAR DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
EBB4004 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI Öğr. Gör. İSMAIL BURAK YİĞİTDİNÇ DERS ÖĞRETİM ELEMANI            
EBB4005 REHBERLİK Öğr. Gör. Dr. HACER BELEN              
  BELLİ OLMAYAN SINAV TARİHLERİ DAHA SONRA İLAN EDİLECEK  
   

 

2018-2019 GÜZ YARIYILI ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ BÖLÜMÜ VİZE SINAV PROGRAMI
1. SINIF
AEB1001-A ATLETİZM Dr. Ögr. Üyesi SALİH ERDEN 3.12.2018 12.00        
AEB1001-B ATLETİZM Dr. Ögr. Üyesi SALİH ERDEN 4.12.2018 12.01        
AEB1003 SPOR BİLİMLERİNE GİRİŞ Doç. Dr. Erkut TUTKUN 19.11.2018 08:50-09:35        
AEB1005-A TEMEL HAREKET EĞİTİMİ Öğr.Gör. CENGİZ AKÇA 29.11.2018 09:00        
AEB1005-B TEMEL HAREKET EĞİTİMİ Öğr.Gör. CENGİZ AKÇA 28.11.2018 09:00        
AEB1007 SPOR BİYOLOJİSİ Dr. Ögr. Üyesi EGEMEN DERE 23.11.2018 16:00        
AEB1009 PSİKOMOTOR GELİŞİM Doç. Dr. Şenay Şahin 27.11.2018 09:40        
TUT101 Türkçe 1 Yazılı Anlatım ÖĞRETİM ELEMANI ÖĞRETİM ELEMANI          
ATA101 ATATÜRK İLKELRİ VE İNKILAP TARİHİ ÖĞRETİM ELEMANI ÖĞRETİM ELEMANI          
                 
 
2. SINIF
AEB2003 ANTREMAN BİLGİSİ I Dr. Ögr. Üyesi Tonguç VARDAR 27.11.2018 13:00-14:00        
AEB2005 SPOR BİYOMEKANİĞİ Dr. Ögr. Üyesi ENGİN SAĞDİLEK 6.12.2018 17:00        
AEB2007 SPORDA YÖNETİM ve ORGANİZASYON Doç.Dr. CEMALİ ÇANKAYA 26.11.2018 13:00-13:40        
AEB2009 SPOR FİZYOLOJİSİ I Doç. Dr. Şerife VATANSEVER 07.12.2018 16:00        
AEB2011 ANTRENÖRLÜK PEDAGOJİSİ Doç. Dr. Erkut TUTKUN 20.11.2018 13:50-14:35        
AEB2013 SPOR PSİKOLOJİSİ Dr. MUSTAFA BERKAY AYDIN 28.11.2018 11:30        
  MASA TENİSİ Doç. Dr. Şenay Şahin 28.11.2018 08:00-08:45        
AEB0026 BADMİNTON Öğr.Gör. AYGÜL AKÇA 30.11.2018 16:30        
AEB0025 BASKETBOL Öğr.Gör. Sadettin EROL 29.11.2018 12:00-13:00        
AEB0023 PİLATES Öğr.Gör. AYŞEGÜL DOĞAN            
AEB0016 FUTBOL Dr. Ögr. Üyesi Tonguç VARDAR 28.11.2018 13:00-14:00        
AEB0017 TENİS Öğr. Gör. SEDAT SILACI ÖĞRETİM ELEMANI          
AEB0019 VOLEYBOL Öğr.Gör. AYŞEGÜL DOĞAN ÖĞRETİM ELEMANI          
                 
                 
3. SINIF
AEB3001 SPORCU BESLENMESİ Prof. Dr. Nimet HAŞIL KORKMAZ 30.11.2018 12.00        
AEB3003 OYUN ve MAÇ ANALİZİ Doç. Dr. Şenay Şahin 27.11.2018 16:30        
AEB3005 FİTNESS KİLO KONTROLÜ ve BİREYSEL ANTRENÖRLÜK Doç. Dr. Şerife VATANSEVER 29.11.2018 16:00        
AEB3113 TENİS UZMANLIK I Öğr. Gör. GÜNAYDIN KIRCI 5.12.2018 12:05-12:50        
AEB3103 VOLEYBOL UZMANLIK I Öğr.Gör. FARUK KORKMAZ 28.11.2018 14.00        
AEB3127 VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNES UZMANLIK I Dr. Ögr. Üyesi Tonguç VARDAR 22.11.2018 16:00-17:00        
AEB3119 YÜZME UZMANLIK I Doç. Dr. Şenay Şahin 29.11.2018 11:15-12:00        
AEB3109 ARTİSTİK JİMNASTİK UZMANLIK I Öğr.Gör. CENGİZ AKÇA 26.11.2018 13:00        
AEB3111 BADMİNTON UZMANLIK I Öğr.Gör. AYGÜL AKÇA 30.11.2018 09:00        
AEB3105 BASKETBOL UZMANLIK I Dr. Ögr. Üyesi ZAİM ALPARSLAN ACAR 24.11.2018 09:00-10:00        
AEB3101 FUTBOL UZMANLIK I Dr. Ögr. Üyesi Tonguç VARDAR 23.11.2018 12:00-13:00        
AEB3123 HALK OYUNLARI UZMANLIK I Öğr.Gör. A.NAZIM GÜRAK ÖĞRETİM ELEMANI          
AEB3125 KAYAK UZMANLIK I Dr. OKAN GÜLTEKİN 22.11.2018 11:30        
AEB3009 SPORDA ÖĞRETİM İLKE ve YÖNTEMLERİ Doç.Dr. CEMALİ ÇANKAYA 26.11.2018 13:00-13:40        
AEB3011 SPOR YARALANMALARINDAN KORUMA ve İLK YARDIM Dr. Ögr. Üyesi EGEMEN DERE 30.11.2018 16:00        
AEB0039 ÇOCUK ve SPOR Doç. Dr. Erkut TUTKUN 22.11.2018 10:00-11:15        
AEB0040 SPOR FİTNES ve SAĞLIK Doç. Dr. Şerife VATANSEVER            
AEB0042 SPOR SAHALARI ve MALZEME BİLGİSİ Doç.Dr. CEMALİ ÇANKAYA 27.11.2018 15:00-15:40        
AEB0048 SPORDA EĞİTSEL OYUNLAR Doç.Dr. CEMALİ ÇANKAYA 28.11.2018 09:40-10:25        
AEB0036 OLİMPİZM Doç. Dr. Süleyman ŞAHİN 7.12.2018 14:00        
                 
4. SINIF
AEB4109 ARTİSTİK JİMNASTİK UZMANLIK III Öğr.Gör. CENGİZ AKÇA 26.11.2018 13:00        
AEB4121 ATLETİZM UZMANLIK III Yrd.Doç.Dr. SALİH ERDEN            
AEB4111 BADMİNTON UZMANLIK III Öğr.Gör. AYGÜL AKÇA 29.11.2018 12:00        
AEB4105 BASKETBOL UZMANLIK III Dr. Ögr. Üyesi ZAİM ALPARSLAN ACAR 24.11.2018 12:00-13:00        
AEB4101 FUTBOL UZMANLIK III Dr. Ögr. Üyesi Tonguç VARDAR 23.11.2018 13:00-14:00        
AEB4117 GÜREŞ UZMANLIK III Doç.Dr. CEMALİ ÇANKAYA 30.11.2018 13:00-13:45        
AEB4107 HENTBOL UZMANLIK III Öğr. Gör. MİNE TOPSAÇ            
AEB4113 TENİS UZMANLIK III Öğr. Gör. GÜNAYDIN KIRCI 26.11.2018 16:15-17:00        
AEB4103 VOLEYBOL UZMANLIK III Öğr.Gör. FARUK KORKMAZ 28.11.2018 15.00        
AEB4127 VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNES UZMANLIK III Dr. Ögr. Üyesi Tonguç VARDAR 30.11.2018 13:00-14:00        
AEB4119 YÜZME UZMANLIK III Öğr. Gör. İSMAIL BURAK YİĞİTDİNÇ            
AEB4003-ART ANTRENÖRLÜK DENEYİMİ Öğr.Gör. CENGİZ AKÇA 26.11.2018 09:00        
AEB4003-ATL ANTRENÖRLÜK DENEYİMİ Dr. Ögr. Üyesi SALİH ERDEN            
AEB4003-BAD ANTRENÖRLÜK DENEYİMİ Öğr.Gör. AYGÜL AKÇA 27.11.2018 08:00        
AEB4003-BST ANTRENÖRLÜK DENEYİMİ Dr. Ögr. Üyesi ZAİM ALPARSLAN ACAR 24.11.2018 10:15-11:15        
AEB4003-FUT ANTRENÖRLÜK DENEYİMİ Dr. Ögr. Üyesi Tonguç VARDAR 30.11.2018 12:00-13:00        
AEB4003-GRŞ ANTRENÖRLÜK DENEYİMİ Doç.Dr. CEMALİ ÇANKAYA 27.11.2018 16:00-16:30        
AEB4003-HEN ANTRENÖRLÜK DENEYİMİ Öğr. Gör. MİNE TOPSAÇ            
AEB4003-MT ANTRENÖRLÜK DENEYİMİ Öğr.Gör. FARUK KORKMAZ 24.11.2018 13.00        
AEB4003-MT ANTRENÖRLÜK DENEYİMİ Doç. Dr. Şenay Şahin            
AEB4003-TEN ANTRENÖRLÜK DENEYİMİ Öğr. Gör. GÜNAYDIN KIRCI 30.11.2018 17:00-17:45        
AEB4003-VOL ANTRENÖRLÜK DENEYİMİ Öğr.Gör. FARUK KORKMAZ 24.11.2018 13.00        
AEB4003-YÜZ ANTRENÖRLÜK DENEYİMİ Öğr. Gör. İSMAIL BURAK YİĞİTDİNÇ            
AEB4005 SPORDA YETENEK SEÇİMİ ve PERFORMANS ÖLÇÜMLERİ Doç. Dr. Erkut TUTKUN 20.11.2018 14:40-15:25        
AEB4007-CÇ ARAŞTIRMA PROJESİ Doç.Dr. CEMALİ ÇANKAYA 27.11.2018 14:00-14:50        
AEB4007-ET ARAŞTIRMA PROJESİ Doç. Dr. Erkut TUTKUN 23.11.2018 08:50-09:35        
AEB4007-ŞV ARAŞTIRMA PROJESİ Doç. Dr. Şerife VATANSEVER            
AEB4007-TV ARAŞTIRMA PROJESİ Dr. Ögr. Üyesi Tonguç VARDAR 26.11.2018 13:00-14:00        
AEB4009 FİZİKSEL UYGUNLUK GELİŞTİRME Dr. Ögr. Üyesi Tonguç VARDAR 28.11.2018 16:00-17:00        
AEB4011 İLETİŞİM BECERİLERİ VE DİKSİYON Prof. Dr. Nimet HAŞIL KORKMAZ 28.11.2018 12:00        
AEB0039 ÇOCUK ve SPOR Doç. Dr. Erkut TUTKUN 22.11.2018 10:00-11:15        
AEB0040 SPOR FİTNES ve SAĞLIK Doç. Dr. Şerife VATANSEVER            
AEB0042 SPOR SAHALARI ve MALZEME BİLGİSİ Doç.Dr. CEMALİ ÇANKAYA 27.11.2018 15:00-15:40        
AEB0048 SPORDA EĞİTSEL OYUNLAR Doç.Dr. CEMALİ ÇANKAYA 28.11.2018 09:40-10:25        
AEB0036 OLİMPİZM Doç. Dr. Süleyman ŞAHİN            
                 
BELLİ OLMAYAN SINAV TARİHLERİ DAHA SONRA İLAN EDİLECEK  
 
                 

 

Uludağ Üniversitesi - Spor Bilimleri Fakültesi Görükle Merkez Kampüs - Nilüfer / BURSA