Bursa Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

SPOR LİSESİ ÇIKIŞLI ADAYLARIN DİKKATİNE!!!

 

SPOR LİSESİ ÇIKIŞLI ADAYLARIN DİKKATİNE

 

2017 ÖSYS Kılavuzunun 54. Sayfasındaki Tablo 3-A’da belirtildiği üzere ”Ortaöğretimde Bazı Alanların Yerleştirmede Ek Puan Alacağı Lisans Programları” başlıklı tablosunda “Ek Puan, 30.03.2012 tarihi itibarıyla bir mesleğe yönelik program uygulayan ortaöğretim kurumlarından mezun olan veya öğrenim görmekte olan öğrenciler için uygulanacaktır. İlgili ortaöğretim kurumuna bu tarihten sonra kayıt olan adaylar için bu ek puanlar hesaplanmayacaktır” hükmü yer almaktadır.

Yukarıda belirtilen hüküm gereğince, daha önce Spor Bilimleri Fakültesi  http://www.uludag.edu.tr/sporbilimleri  web adresinde ilan edilmiş olan “KESİN SONUÇ LİSTELERİ’nde yer alan özel yetenek sınavına Alan içi (Spor Lisesi) Çıkışlı tüm adayların LİSE KAYIT TARİHLERİNİ bildirir resmi onaylı belgelerini en geç 16 Ağustos 2017 Çarşamba günü saat 15:00’a kadar şahsen veya fax veya mail yoluyla ibraz etmeleri gerekmektedir.

Bu tarih ve saatten sonra gönderilen belgeler veya bildirim yapmayan adayların beyanları kesinlikle işleme KONULMAYACAKTIR.

İbraz edilen lise kayıt tarihine göre “Spor Lisesi Çıkışlı” tüm adayların yerleştirme puanları yeniden hesaplanarak değerlendirmeler sonucunda kesinleşen liste, 18 Ağustos 2017 cuma günü web sayfamızda (http://www.uludag.edu.tr/sporbilimleri) ilan edilecektir.

 

NOT: Diplomalarda kayıt tarihi bulunmadığından lise giriş tarihini gösteren resmi belge olması gerekmektedir.

          

Önemle Duyurulur…

 

Fax:       0 224 294 09 97

e-mail: sbfdekanlik@uludag.edu.tr

 

Uludağ Üniversitesi - Spor Bilimleri Fakültesi Görükle Merkez Kampüs - Nilüfer / BURSA