TAŞINMA İŞLEMİ TAMAMLANDI...

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul Müdürlüğümüzün talebi, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığının olumlu yaklaşımları ve Rektörlüğümüzün onayları sonucunda Meslek Yüksekokulumuz kampus alanı içinde daha merkezi bir yere taşındı…

Uzun süreden beri devam eden öğrenci talepleri neticesinde eğitim-öğretim hizmetlerinin kalitesinin arttırılması, öğrenci memnuniyetinin sağlanması ve ders uygulamalarının yapıldığı Tıp Fakültesi Hastanesi Acil birimi, Anestezi ve Yoğun Bakım üniteleri, Laboratuvarlar, Görüntüleme üniteleri, Poliklinik ve Klinikler ile İyi Hekimlik Uygulamaları binası vb. alanlarına yakın bir binada eğitim görme ihtiyacı sonunda cevap buldu. 

Müdürlüğümüzce yapılan teklif üzerine Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığının kullandığı binanın Meslek Yüksekokulumuza tahsis edilmesi uygun görülerek taşınmanın karşılıklı yapılması kararı alındı. Mayıs ve Haziran aylarında yapılan çalışmalarla karşılıklı taşınma işlemi gerçekleştirildi.

COVID-19 Küresel Salgını nedeniyle siz öğrencilerimizin evlerinde olduğu bu günlerde tadilat ve taşınma işlemleri tamamlanarak hastaneye yakın merkezi yerdeki  binamızda eğitim-öğretim vermeye hazır hale getirildi.

Tüm öğrencilerimize, mezunlarımıza ve üniversite mensuplarına hayırlı olması dilekleriyle önemle duyurulur.

 

 

Anasayfaya Dön Güncel Haberler

Haber Tarihi : [07-Tem-2020]

Haber Görüntüleme : [1.550]