Bursa Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

Birimlerimizin Görev Tanımları

Başkanlığımıza Bağlı Birimler: Üniversitemizin Öğrenci, Akademik ve İdari Personelin sağlık, kültür, spor, beslenme, öğrencilerin barınma vb. sosyal gereksinimlerinin karşılaması.

 Mediko-Sosyal ve Gençlik Danışma Merkezi: Üniversite öğrencilerimize sağlık danışmanlık hizmeti verilmektedir. Ayrıca Ağız ve Diş Sağlığı Biriminde personel ve personel yakınlarına diş sağlığı hizmeti verilmektedir.

Kültür Müdürlüğü: Öğrenci toplulukları ile kültür sanat ve mesleki etkinlikleri düzenlemek, idarece verilen diğer görevleri yürütmek.

Spor Müdürlüğü: Öğrencilerin boş zamanlarını verimli bir şekilde değerlendirmek, sağlıklı ve mutlu bir yaşam için spor yaptırmak. Personele yönelik spor aktiviteleri düzenlemek.

Beslenme Müdürlüğü: Üniversitemiz Akademik ve İdari Personel ile  Öğrencilerine hijyenik ve sağlıklı koşullarda  öğle yemeği, Kreş ve Anaokulu içinde kahvaltı ve öğle yemeği hizmeti vermek.

Sosyal Tesisler ve İşletmeler Müdürlüğü: Üniversitemiz Yurtlarında öğrencilerin güven ve barış içinde sağlıklı şartlarda barınmalarını sağlamak.

Uludağ Üniversitesi | Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | Tel: 0224 294 01 50 | Fax: 0224 294 01 87 | Görükle Merkez Kampüs - Nilüfer / BURSA