Komisyonlar

 1. BİLİMSEL, SANATSAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLERİN (KONFERANS, SEMİNER, SÖYLEŞİ) PLANLANMASI VE YÜRÜTÜLMESİ KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Doç. Dr. Rasim Başak 
  2. Öğr. Gör. Engin Korkmaz ve Resim-İş Eğitimi Anabilim dalı öğretim elemanları

 

2. ANABİLİM DALI MEKAN DÜZENLEMESİ KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Öğr. Gör. Aysun Diniz 
  2. Öğr. Gör. Erkin Keskin
  3. Öğr. Gör. Dilek Bilhan

 

3. LİSANS BOLOGNA SÜRECİ KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Prof. Gonca Erim 
  2. Arş. Gör. Dr. Tuğba Gürkan Şenyavaş 
  3. Arş. Gör. Dr. Nagihan Yıldız 

 

4. ENSTİTÜ BOLOGNA SÜRECİ KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Doç. Dr. Rasim Başak
  2. Arş. Gör. Dr. Tuğba Gürkan Şenyavaş 
  3. Arş. Gör. Dr. Nagihan Yıldız 

 

5. ANASANAT VE YARDIMCI SANAT ATÖLYELERİN TANITIMI KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Öğr. Gör. Gülsüm Yeşilyurt 
  2. Öğr. Gör. Dr. Müge Gültekin Connington

 

6. YETENEK SINAVLARI DÜZENLEME KOMİSYONU 

(Sınav Hazırlık-Sınav Yürütme)

Görevliler:

Sınav Hazırlık:

  1. Prof. Gonca Erim
  2. Doç. İsmail Tetikçi
  3. Doç. Dr. Rasim Başak 
  4. Doç. Dr. Berna Coşkun Onan

Sınav Yürütme:

  1. Öğr. Gör. Alper Bilsel 
  2. Öğr. Gör. Erkin Keskin
  3. Öğr. Gör. Engin Korkmaz

 

7. ANABİLİM DALI SANAT GALERİSİ KARMA (ÖĞRETİM ELEMANLARI, ÖĞRENCİLER) VE BÖLÜM DIŞI SERGİLERİ DÜZENLEME KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Doç. Dr. Rasim Başak 
  2. Doç. İsmail Tetikçi
  3. Öğr. Gör. Rengin Solmaz Sönmez
  4. Öğr. Gör. Alper Bilsel

 

8. ANABİLİM DALI ÖĞRETİM ELEMANLARINA YÖNELİK SANAT ETKİNLİĞİ PLANLAMA VE GELİŞTİRME KOMİSYONU

Görevliler:

Resim-İş Eğitimi Anabilim dalı öğretim elemanları

 

9. GELENEKSEL YILSONU SERGİSİ KOMİSYONU

Görevliler: (Her yıl son sınıf Anasanat dersi hocaları olarak yenilenecektir)

  1. Doç. İsmail Tetikçi
  2. Öğr. Gör. Dilek Bilhan
  3. Öğr. Gör. Sevgi Yüksel
  4. Öğr. Gör. Erkin Keskin
  5. Arş. Gör. Dr. Tuğba Gürkan Şenyavaş
  6. Öğr. Gör. Alper Bilsel
  7. Öğr. Gör. Rengin Solmaz Sönmez

 

10. ANABİLİM DALI ETKİNLİK HABERLERİNİN ÜNİVERSİTE VE FAKÜLTE İNTERNET SAYFALARINA İLETİLMESİ KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Arş. Gör. Dr. Nagihan Yıldız (Anabilim Dalı Web Sayfası)
  2. Öğr. Gör. Dr. Müge Gültekin Connington (Fakülte ve Üniversite'ye İletilmesi)

 

11. ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Öğr. Gör. Aysun Yürekten
  2. Öğr. Gör. Gülsüm Yeşilyurt Cerit

 

12. DERS YÜKLERİ DAĞILIMI KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü Altuğ

 

13. DERS PROGRAMI VE OTOMASYON SİSTEMİ KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Arş. Gör. Dr. Nagihan Yıldız (Lisans Koordinatör)
  2. Arş. Gör. Dr. Tuğba Gürkan Şenyavaş (Lisans Koordinatör Yardımcısı)
  3. Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü Altuğ (Yüksek Lisans)

 

14. SINAV PROGRAMLARI (VİZE, FİNAL, BÜTÜNLEME, MAAZERET) KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Arş. Gör. Dr. Nagihan Yıldız (Lisans, Koordinatör)
  2. Arş. Gör. Dr. Tuğba Gürkan Şenyavaş (Lisans, Koordinatör Yardımcısı)
  3. Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü Altuğ (Yüksek Lisans)

 

15. ERASMUS, MEVLANA VE FARABİ KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Doç. İsmail Tetikçi (Lisans Erasmus ve Mevlana Koordinatörü)
  2. Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü Altuğ (Lisans Erasmus ve Mevlana Koordinatör Yardımcısı)
  3. Öğr. Gör. Rengin Solmaz Sönmez (Lisans Farabi Koordinatörü)
  4. Doç. Dr. Berna Coşkun Onan (Lisans Farabi Koordinatörü)
  5. Doç. Dr. Rasim Başak (Enstitü) 
  6. Arş. Gör. Dr. Tuğba Gürkan Şenyavaş (Enstitü)

 

16. YÜKSEK LİSANS SINAV KOMİSYONU

Görevliler: 

  1. Prof. Gonca Erim
  2. Doç. İsmail Tetikçi
  3. Doç. Dr. Rasim Başak 
  4. Doç. Dr. Berna Coşkun Onan

 

18. ANABİLİM DALI ETKİNLİKLERİNİN (SANATSAL, BİLİMSEL, KÜLTÜRELAFİŞ VE KATALOGLARININ HAZIRLANMASI KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Öğr. Gör. Engin Korkmaz
  2. Öğr. Gör. Alper Bilsel

 

19. MEZUNLARLA İLETİŞİM ve DANIŞMA KURULU 

Görevliler:

  1. Prof. Gonca Erim
  2. Öğr. Gör. Erkin Keskin
  3. Hilal Sakin (Öğretmen)

 

20. DERS PLANLARI VE İNTİBAK KOMİSYONU 

Görevliler:

  1. Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü Altuğ 
  2. Öğr. Gör. Aysun Yürekten

 

21. MUAFİYET KOMİSYONU (YATAY GEÇİŞ-AF-İKİNCİ ÜNİVERSİTE)

Görevliler:

  1. Doç. Dr. Berna Coşkun Onan 
  2. Öğr. Gör. Rengin Solmaz Sönmez
  3. Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü Altuğ

 

22. ÇİFT ANADAL/YAN DAL KOMİSYONU 

Görevliler:

  1. Öğr. Gör. Dilek Bilhan
  2. Öğr. Gör. Sevgi Yüksel Uzunöz

 

23. MEZUNİYET KOMİSYONU 

Görevliler: (Her yıl son sınıf danışmanları)

 

24. KALİTE KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Prof. Gonca Erim
  2. Öğr. Gör. Dr. Müge Gültekin Connington
  3. Arş. Gör. Dr. Tuğba Gürkan Şenyavaş
  4. Doç. Dr. Berna Coşkun Onan

Yedek : 

Doç. Dr. Rasim Başak

Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü

 

25. ANABİLİM DALI TANITIM KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Öğr. Gör. Alper Bilsel
  2. Öğr. Gör. Gülsüm Yeşilyurt Cerit

 

26. OKUL ZİYARETLERİ KARŞILAMA VE BÖLÜM TANITIM KOMİSYONU

Görevliler:

  1. Arş. Gör. Dr. Nagihan Yıldız
  2. Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü Altuğ
  3. Arş. Gör. Dr. Tuğba Gürkan Şenyavaş

 

25. ANABİLİM DALI AKREDİTASYON KOMİSYONU

  1. Doç. Dr. Berna Coşkun Onan (Komisyon Başkanı)
  2. Arş. Gör. Dr. Nagihan Yıldız
  3. Arş. Gör. Dr. Nergiz Üçüncü Altuğ
  4. Arş. Gör. Dr. Tuğba Gürkan Şenyavaş
  5. Öğr. Gör. Dr. Müge Gültekin Connington

 

  

Anasayfaya Dön

İçerik Oluşturma Tarihi : [13-Ara-2019 13:35]

İçerik Son Değişiklik Tarihi : [23-Haz-2023 16:01]

İçerik Görüntüleme : [2.117]