Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

U.Ü.Öğretim Elemanı İlanı Ön Değerlendirme Sonuçları (2016/1) (07.11.2016)

 

Uludağ Üniversitesi Öğretim Elemanı İlanı (07.11.2016) Ön Değerlendirme Sonuçları

 

BİRİMİ ANABİLİM DALI / PROGRAMI KADRO ÜNVANI KD AD NOT
YABANCI DİLLER Y.O   OKUTMAN 3 1  
TIP FAKÜLTESİ Anesteziyoloji ve Reanimasyon A.D. UZMAN 1 1  
TIP FAKÜLTESİ Acil Tıp A.D. UZMAN 1 1  
FEN-EDEBİYAT FAK. Uygulamalı Matematik A.D. UZMAN 4 1  
REKTÖRLÜK   UZMAN 4 1  
REKTÖRLÜK   UZMAN 3 1 U.Ü.ULUTÖMER'de Görevlendirilmek üzere.
REKTÖRLÜK   UZMAN 5 1 U.Ü.ULUTÖMER'de Görevlendirilmek üzere.
REKTÖRLÜK   UZMAN 5 1 U.Ü.ULUTÖMER'de Görevlendirilmek üzere.
GEMLİK A.K. MYO Deniz ve Liman İşletmeciliği Prg. ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ 4 1 Araştırma Görevlisi Kadrosu Karşılık Gösterilerek Öğretim Görevlisi Olarak Atanmak Üzere. 
GEMLİK A.K. MYO Deniz ve Liman İşletmeciliği Prg. ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ 4 1 Araştırma Görevlisi Kadrosu Karşılık Gösterilerek Öğretim Görevlisi Olarak Atanmak Üzere. 
GEMLİK A.K. MYO Harita ve Kadastro Prg. ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ 4 1 Araştırma Görevlisi Kadrosu Karşılık Gösterilerek Öğretim Görevlisi Olarak Atanmak Üzere. 
İNEGÖL MYO Mobilya ve Dekorasyon Prg. ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ 4 1 Araştırma Görevlisi Kadrosu Karşılık Gösterilerek Öğretim Görevlisi Olarak Atanmak Üzere. 
İNEGÖL MYO Dış Ticaret Prg. ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ 4 1 Araştırma Görevlisi Kadrosu Karşılık Gösterilerek Öğretim Görevlisi Olarak Atanmak Üzere. 
İZNİK M.Y.O Mimari Restorasyon Prg. ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ 4 1 Araştırma Görevlisi Kadrosu Karşılık Gösterilerek Öğretim Görevlisi Olarak Atanmak Üzere. 
TEKNİK BİLİMLER MYO Tekstil Teknolojisi Prg. ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ 4 1 Araştırma Görevlisi Kadrosu Karşılık Gösterilerek Öğretim Görevlisi Olarak Atanmak Üzere. 
BÜYÜKORHAN MYO Avcılık ve Yaban Hayatı Prg. ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ 4 1 Araştırma Görevlisi Kadrosu Karşılık Gösterilerek Öğretim Görevlisi Olarak Atanmak Üzere. 
SOSYAL BİLİMLER MYO Emlak ve Emlak Yönetimi Prg. ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ 4 1 Araştırma Görevlisi Kadrosu Karşılık Gösterilerek Öğretim Görevlisi Olarak Atanmak Üzere. 
SOSYAL BİLİMLER MYO Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Prg. ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ 4 1 Araştırma Görevlisi Kadrosu Karşılık Gösterilerek Öğretim Görevlisi Olarak Atanmak Üzere. 
SOSYAL BİLİMLER MYO Dış Ticaret Prg. ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ 4 1 Araştırma Görevlisi Kadrosu Karşılık Gösterilerek Öğretim Görevlisi Olarak Atanmak Üzere. 
SOSYAL BİLİMLER MYO Pazarlama Prg. ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ 4 1 Araştırma Görevlisi Kadrosu Karşılık Gösterilerek Öğretim Görevlisi Olarak Atanmak Üzere. 
HARMANCIK MYO  Turizm ve Otel İşletmeciliği Prg. ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ 5 1 Araştırma Görevlisi Kadrosu Karşılık Gösterilerek Öğretim Görevlisi Olarak Atanmak Üzere. 
ORHANGAZİ MYO Peyzaj ve Süs Bitkileri Prg. ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 3 1  
ORHANGAZİ MYO Bilgisayar Programcılığı Prg. ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 4 1  
SAĞLIK HİZMETLERİ MYO Anestezi Prg. ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 1  
TEKNİK BİLİMLER MYO İş Sağlığı ve Güvevliği Prg. ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 4 1  
YENİŞEHİR İ.O. MYO Dış Ticaret Prg. ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ 5 1 Araştırma Görevlisi Kadrosu Karşılık Gösterilerek Öğretim Görevlisi Olarak Atanmak Üzere. 
KELES MYO İşletme Yönetimi Prg. ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ 5 1 Araştırma Görevlisi Kadrosu Karşılık Gösterilerek Öğretim Görevlisi Olarak Atanmak Üzere. 
SAĞLIK YÜKSEKOKULU Hemşirelik Prg. ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ 5 1  

Uludağ Üniversitesi - Görükle Merkez Kampüs 16059 Nilüfer / BURSA -- Telefon: (0 224) 294 01 00 Fax: (0 224) 294 01 15 E-posta: personel@uludag.edu.tr