2018-2019 Öğretim Yılı Ders Planları

2018-2019 Öğretim Yılı Lisans Ders Planı için tıklayınız.

2018-2019 Öğretim Yılı Lisans Seçmeli Ders Planı için tıklayınız.

Çift Anadal

Not:  2018-2019 öğretim yılından itibaren Çift-Andal Programına başvuran öğrencilerin tüm bölüm derslerini almaları gerekmektedir.

2018-2019 Öğretim Yılında Endüstri Mühendisliğinden Otomotiv Mühendisliği Çift Anadal Programını tercih eden öğrencilerin Otomotiv Mühendisliğinden alması gereken derslerin planı için Tıklayınız.

2018-2019 Öğretim Yılında Makine Mühendisliğinden Otomotiv Mühendisliği Çift Anadal Programını tercih eden öğrencilerin Otomotiv Mühendisliğinden alması gereken derslerin planı için Tıklayınız.

2018-2019 Öğretim Yılında Elektrik-Elektronik Mühendisliğinden Otomotiv Mühendisliği Çift Anadal Programını tercih eden öğrencilerin Otomotiv Mühendisliğinden alması gereken derslerin planı için Tıklayınız.

Yandal

2018-2019 Öğretim Yılında Endüstri Mühendisliğinden Otomotiv Mühendisliği Yandal Programını tercih eden öğrencilerin Otomotiv Mühendisliğinden alması gereken derslerin planı için Tıklayınız.

2018-2019 Öğretim Yılında Makine Mühendisliğinden Otomotiv Mühendisliği Yandal Programını tercih eden öğrencilerin Otomotiv Mühendisliğinden alması gereken derslerin planı için Tıklayınız.

2018-2019 Öğretim Yılında Elektrik-Elektronik Mühendisliğinden Otomotiv Mühendisliği Yandal Programını tercih eden öğrencilerin Otomotiv Mühendisliğinden alması gereken derslerin planı için Tıklayınız.

Mühendislik Tamamlama

2018-2019 Mühendislik Tamamlama Ders Planı için Tıklayınız.

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [07-Eki-2019]

İçerik Görüntüleme : [3.306]