Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

Makine İÖ Ders Programı

    1. SINIF 2. SINIF
1.Blok 16:15-17:00 Öiçme ve Kontrol (T) Öğr.Dr. Kürşat ÜNLÜ ANFİ1    
  17:00-17:45 Öiçme ve Kontrol (T)  Öğr.Dr. Kürşat ÜNLÜ ANFİ1    
17:00-18:30 17:45-18:30 İmalat İşlemleri I (T) Sadi KESKİN D4 Bilgisayar Destekli Üretim II (T) Yunis ORUÇ MAK.LAB
2.Blok 18:45-19:30 İmalat İşlemleri I (T) Sadi KESKİN D4 Bilgisayar Destekli Üretim II (T) Yunis ORUÇ MAK.LAB
18:45-20:15 19:30-20:15 İmalat İşlemleri I (U) Sadi KESKİN D4 Bilgisayar Destekli Üretim II (L) Yunis ORUÇ MAK.LAB
3.Blok 20:30-21:15 İmalat İşlemleri I (U) Sadi KESKİN D4 Bilgisayar Destekli Üretim II (L) Yunis ORUÇ MAK.LAB
20:30-22:00 21:15-22:00        
4.Blok 22:15-23:00        
22:15-23:45 23:00-23:45        
           
  16:15-17:00     CNC Freze Teknolojisi (T) İbrahim ŞAP MAKİ. LAB
  17:00-17:45 Makine Meslek  Resmi (T) Öğr. Gör. Başar KUDAT TEK.RES.SL CNC Freze Teknolojisi (T) İbrahim ŞAP MAKİ. LAB
17:00-18:30 17:45-18:30 Makine Meslek  Resmi (T) Öğr. Gör. Başar KUDAT TEK.RES.SL CNC Freze Teknolojisi (T) İbrahim ŞAP MAKİ. LAB
2.Blok 18:45-19:30 Malzeme Teknolojisi (T) Öğr. Gör. Başar KUDAT ANFİ1 CNC Freze Teknolojisi (L) İbrahim ŞAP MAKİ. LAB
18:45-20:15 19:30-20:15 Malzeme Teknolojisi (T) Öğr. Gör. Başar KUDAT ANFİ1 Kesici Takım Teknolojisi (T) İbrahim Şap D4
3.Blok 20:30-21:15     Kesici Takım Teknolojisi (T) İbrahim Şap D4
20:30-22:00 21:15-22:00        
4.Blok 22:15-23:00        
22:15-23:45 23:00-23:45        
           
1.Blok 15:30-16:15        
  16:15-17:00     Sistem Analizi ve Tasarımı (T) Güray KÖKEN BİL.TEK. LAB
  17:00-17:45     Sistem Analizi ve Tasarımı (T) Güray KÖKEN BİL.TEK. LAB
17:00-18:30 17:45-18:30 Malzeme Teknolojisi (L) Öğr. Gör. Başar KUDAT D4 Hidrolik ve Pnömatik (T) Güray KÖKEN MAK.  LAB
2.Blok 18:45-19:30 Malzeme Teknolojisi (L) Öğr. Gör. Başar KUDAT D4 Hidrolik ve Pnömatik (T) Güray KÖKEN MAK.  LAB
18:45-20:15 19:30-20:15     Hidrolik ve Pnömatik (T) Güray KÖKEN MAK.  LAB
3.Blok 20:30-21:15     Hidrolik ve Pnömatik (L) Güray KÖKEN MAK.  LAB
20:30-22:00 21:15-22:00        
4.Blok 22:15-23:00        
22:15-23:45 23:00-23:45        
           
1.Blok 17:00-17:45 Mesleki Matematik II (T) Öğr.Dr.Yeliz UMUR ANFİ1    
17:00-18:30 17:45-18:30 Mesleki Matematik II (T) Öğr.Dr.Yeliz UMUR ANFİ1 Alışılmamış İmalat Yöntemleri (T) Öğr. Gör.Başar KUDAT D4
2.Blok 18:45-19:30 Türk Dili II (T) Okt.Semra HENDEN ANFİ1 Alışılmamış İmalat Yöntemleri (T) Öğr. Gör.Başar KUDAT D4
18:45-20:15 19:30-20:15 Türk Dili II (T) Okt.Semra HENDEN ANFİ1 Meslek Etiği (T) Öğr. Gör.Başar KUDAT D4
3.Blok 20:30-21:15 Yabancı Dil II (İngilizce) (T) Okt.Haydar KILIÇ  ANFİ1 Meslek Etiği (T) Öğr. Gör.Başar KUDAT D4
20:30-22:00 21:15-22:00 Yabancı Dil II (İngilizce) (T) Okt.Haydar KILIÇ  ANFİ1    
4.Blok 22:15-23:00        
22:15-23:45 23:00-23:45        
           
1.Blok 17:00-17:45 Bilgisayar Destekli Çizim I (T) Murat KARADUMAN MAK.LAB    
17:00-18:30 17:45-18:30 Bilgisayar Destekli Çizim I (T) Murat KARADUMAN MAK.LAB Araştırma Yöntem ve Teknikleri (T) Nermin BAŞARAN D4
2.Blok 18:45-19:30 Bilgisayar Destekli Çizim I (L) Murat KARADUMAN MAK.LAB Araştırma Yöntem ve Teknikleri (T) Nermin BAŞARAN D4
18:45-20:15 19:30-20:15 Bilgisayar Destekli Çizim I (L) Murat KARADUMAN MAK.LAB    
3.Blok 20:30-21:15        
20:30-22:00 21:15-22:00        
4.Blok 22:15-23:00        
22:15-23:45 23:00-23:45        
           
Yeniköy Altı Çalılık Mevki Yeniköy- Orhangazi / BURSA, Türkiye Telefon : +90 (224) 294 26 74 Faks : +90 (224) 573 98 63