Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

Makine Örgün Ders Programı

 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ORHANGAZİ YENİKÖY ASİL ÇELİK MESLEK YÜKSEKOKULU
MAKİNE PROGRAMI (Örgün Öğretim) 2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI
               
      1. SINIF 2. SINIF
P 1.Blok 09:00-09:45          
A 09:00-10:30 09:45-10:30 Öiçme ve Kontrol (T) Öğr.Dr. Kürşat ÜNLÜ D4      
Z 2.Blok 10:45-11:30 Öiçme ve Kontrol (T) Öğr.Dr. Kürşat ÜNLÜ D4      
A 10:45-12:15 11:30-12:15          
R 3.Blok 13:00-13:45 İmalat İşlemleri I (T) Sadi KESKİN D4 Bilgisayar Destekli Üretim II (T) Yunis ORUÇ MAK. LAB  
T 13:00-14:30 13:45-14:30 İmalat İşlemleri I (T) Sadi KESKİN D4 Bilgisayar Destekli Üretim II (T) Yunis ORUÇ MAK. LAB  
E 4.Blok 14:45-15:30 İmalat İşlemleri I (U) Sadi KESKİN D4 Bilgisayar Destekli Üretim II (L) Yunis ORUÇ MAK. LAB  
S 14:45-16:15 15:30-16:15 İmalat İşlemleri I (U) Sadi KESKİN D4 Bilgisayar Destekli Üretim II (L) Yunis ORUÇ MAK. LAB  
İ   16:15-17:00     Kesici Takım Teknolojisi (T) Sadi KESKİN D4  
    17:00-17:45     Kesici Takım Teknolojisi (T) Sadi KESKİN D4  
  1.Blok 09:00-09:45 Malzeme Teknolojisi (L) Öğr. Gör. Başar KUDAT ANFI  1      
  09:00-10:30 09:45-10:30 Malzeme Teknolojisi (L) Öğr. Gör. Başar KUDAT ANFİ 1      
  2.Blok 10:45-11:30 Malzeme Teknolojisi (T) Öğr. Gör. Başar KUDAT ANFİ 1      
S 10:45-12:15 11:30-12:15 Malzeme Teknolojisi (T) Öğr. Gör. Başar KUDAT ANFİ 1      
A 3.Blok 13:00-13:45 Yabancı Dil-II (İngilizce) (T) Okt.Haydar KILIÇ ANFİ 1 CNC Freze Teknolojisi (T) İbrahim ŞAP MAK. LAB  
L 13:00-14:30 13:45-14:30 Yabancı Dil-II (İngilizce) (T) Okt.Haydar KILIÇ ANFİ 1 CNC Freze Teknolojisi (T) İbrahim ŞAP MAK. LAB  
I 4.Blok 14:45-15:30 Makine Meslek  Resmi (T) Öğr. Gör. Başar KUDAT TEK. RES. LB CNC Freze Teknolojisi (T) İbrahim ŞAP D4  
  14:45-16:15 15:30-16:15 Makine Meslek  Resmi (T) Öğr. Gör. Başar KUDAT TEK. RES. LB CNC Freze Teknolojisi (L) İbrahim ŞAP D4  
    16:15-17:00          
    17:00-17:45          
  1.Blok 09:00-09:45          
Ç 09:00-10:30 09:45-10:30          
A 2.Blok 10:45-11:30          
R 10:45-12:15 11:30-12:15          
Ş 3.Blok 13:00-13:45     Sistem Analizi ve Tasarımı (T) Güray KÖKEN D4  
A 13:00-14:30 13:45-14:30     Sistem Analizi ve Tasarımı (T) Güray KÖKEN D4  
M 4.Blok 14:45-15:30     Hidrolik ve Pnömatik (L)  Güray KÖKEN MAK. LAB  
B 14:45-16:15 15:30-16:15     Hidrolik ve Pnömatik (T)  Güray KÖKEN MAK. LAB  
A   16:15-17:00     Hidrolik ve Pnömatik (T)  Başar KUDAT MAK. LAB  
    17:00-17:45     Hidrolik ve Pnömatik (T)  Başar KUDAT MAK. LAB  
  1.Blok 09:00-09:45          
P 09:00-10:30 09:45-10:30          
E 2.Blok 10:45-11:30     Meslek Etiği (T) Başar KUDAT D10  
R 10:45-12:15 11:30-12:15     Meslek Etiği (T) Başar KUDAT D10  
Ş 3.Blok 13:00-13:45 Mesleki Matematik II (T) Öğr.Dr.Yeliz UMUR D10 Alışılmamış İmalat Yöntemleri (T) Başar KUDAT D4  
E 13:00-14:30 13:45-14:30 Mesleki Matematik II (T) Öğr.Dr.Yeliz UMUR D10 Alışılmamış İmalat Yöntemleri (T) Başar KUDAT D4  
M 4.Blok 14:45-15:30 Türk Dili II (T) Okt.Semra HENDEN D4      
B 14:45-16:15 15:30-16:15 Türk Dili II (T) Okt.Semra HENDEN D4      
E   16:15-17:00          
    17:00-17:45          
  1.Blok 09:00-09:45          
  09:00-10:30 09:45-10:30          
  2.Blok 10:45-11:30          
C 10:45-12:15 11:30-12:15          
U 3.Blok 13:00-13:45 Bilgisayar Destekli Çizim I (T) Murat KARADUMAN MAK. LAB      
M 13:00-14:30 13:45-14:30 Bilgisayar Destekli Çizim I (T) Murat KARADUMAN MAK. LAB      
A 4.Blok 14:45-15:30 Bilgisayar Destekli Çizim I (L) Murat KARADUMAN MAK. LAB      
  14:45-16:15 15:30-16:15 Bilgisayar Destekli Çizim I (L) Murat KARADUMAN MAK. LAB      
    16:15-17:00     Araştırma Yöntem ve Teknikleri (T) Nermin BAŞARAN D4  
    17:00-17:45     Araştırma Yöntem ve Teknikleri (T) Nermin BAŞARAN D4  
Yeniköy Altı Çalılık Mevki Yeniköy- Orhangazi / BURSA, Türkiye Telefon : +90 (224) 294 26 74 Faks : +90 (224) 573 98 63