Okulumuz

Meslek Yüksekokulumuzun Tanıtım Broşürü 

MESLEK YÜKSEKOKULUMUZDA  SON YILLARDA UYGULAMA ÇALIŞMALARINA AĞIRLIK VEREREK HER PROGRAM İÇİN UYGULAMA İMKANLARINI ARTIRMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ.

Özellikle gıda teknolojisi programında hem laboratuvarlar ve hem de üretim atölyelerinin faaliyete girmesi ile çok çeşitli uygulama olanakları mevcuttur. Tohumculuk Teknolojisi ve Organik Tarım programlarımızda laboratuvar yanında hem tarla ve hem de yakında faaliyete geçecek olan seramız ile öğrencilerimize kış dahil her dönem uygulama imkanı sağlamayı hedefliyoruz. Ayrıca  tüm programlarımız için önemli olan 2 bilgisayar destekli laboratuvarlarımız mevcuttur. Uygulamalı eğitimi desteklemek için bir çok kurum ve şirket ile yapılan anlaşma ve imzalanan protokoller ile İşyeri Eğitimi ve staj imkanları ve burslar sayesinde hem öğrenci kalitemizin artması ve hemde mezun olacak  öğrencilerimizin kaliteli ara eleman ihtiyacını karşılamada önemli  avantajlar sağlayacağını düşünüyoruz.

Laboratuvar ve Atölyelerimiz :

MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI

MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI

BİLGİSAYAR LABORATUVARI- II

BİLGİSAYAR LABORATUVARI- I

GIDA LABORATUVARI

GIDA LABORATUVARI

TOHUM LABORATUVARI

GIDA LABORATUVARI

ÜRETİM LABORATUVARI

ÜRETİM LABORATUVARI

YÜKSEKOKUL DERSLİKLERİ

KÜTÜPHANEMİZ

KÜTÜPHANEMİZ    

YÜKSEKOKUL KANTİNİMİZ

ÖĞRENCİ YEMEKHANESİ    

KANTİNİMİZİN BAHÇESİ

TIBBİ AROMATİK BİTKİLER BAHÇESİ

TIBBİ AROMATİK BİTKİLER BAHÇESİ

BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MUSTAFAKEMALPAŞA MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ AROMATİK BİTKİLER BAHÇESİ PROJESİ TANITIMI 

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SUUÇTU ŞELALESİ GEZİSİ

ÖĞRENCİLERİMİZE 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI "ÜNİVERSİTENE HOŞGELDİN ETKİNLİĞİ"

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [07-Eki-2019]

İçerik Görüntüleme : [9.979]