Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

CABI Global Health, Animal Health & Production Compendia ve Crop Protection Compendium Veritabanları Deneme Erişimine Açılmıştır.

Deneme Erişim Bitiş Tarihi: 08 Kasım 2017

 

Hakkında:

CABI Global Health; Global Health; diğer veritabanlarından farklı olarak temel literatürü ele alan uluslararası tıp ve sağlık araştırmalarında halk sağlığına adanmış tek uzman bibliyografik abstrakt ve indeks veritabanıdır. dergi, konferans ve raporlar dahil 2.7 milyon kaydı kapsayan Global Health, sayısı giderek artan 68.000’in üzerinde tam metin makaleyi de barındırır.

Kampüs İçi Erişim        Kampüs Dışı Erişim      Kullanım Kılavuzu

CABI Animal Health & Production Compendia; Hayvancılık, hayvan genetiği, çiftlik ve kümes hayvanları, hayvan hastalıkları, hayvan beslenmesi, türler ve ırklar konularında geniş bir yelpazede bilime dayalı farklı içerikleri sunar. Bu içerikleri uzmanlar tarafından geliştirilen haritalar, resimler, özetler ve tam metin makalelerden oluşmaktadır.

Kampüs İçi Erişim        Kampüs Dışı Erişim      Kullanım Kılavuzu

CABI Crop Protection Compendium; Ürün korumanın bütün yönleri ile ilgili farklı tiplerdeki çok çeşitli bilim temelli bilgileri bir araya getiren ansiklopedik bir kaynaktır. Uzman kaynaklardan edinilmiş ve uzman kuruluşların verileri, resimler, haritalar ve bibliyografik veri tabanları ve tüm metin makaleler ile genişletilmiş zararlılar, hastalıklar, yabani otlar, doğal düşmanlar hakkında detaylı veri sayfaları içermektedir.

Kampüs İçi Erişim        Kampüs Dışı Erişim

Uludağ Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Görükle Kampüsü / Nilüfer / BURSA Tel: 0 224 294 04 60 Faks: 0 224 294 04 99