Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

BoardVitals Soru Bankası Veritabanı Deneme Erişimine Açılmıştır.

 

Deneme Erişim Bitiş Tarihi: 31 Ekim 2017

Erişim Linki 

 

Hakkında:

BoardVitals soru bankası veritabanı öğrencileri ABD'de TIP'ta uzmanlık sınavlarına hazırlayıcı nitelikte çoktan seçmeli İngilizce sorulardan oluşmaktadır. 50 ayrı TIP dalında (Kardioloji, Radyoloji, Neurology, Fizik Tedavi, Sağlık Yüksekokulları vb. ya da Nursing (Hemşirelik) ve Pharmacology (Eczacılık) alanında hazırlanmış soruları seçerek sınav olabilir ya da soru hazırlayabilirsiniz. Herhangi bir dal seçmeden de Türkiye'deki TUS paralelinde temel bilimler ve genel TIP konusunda da soru bankası seçebilirsiniz.

Akademisyenler soru bankasından seçtikleri sorularla sınav oluşturabilir ve arayüz üzerinden ögrencilere e-mail gönderebilirler. Tüm mobil cihazlardan da erişim sağlanabilmektedir.

BoardVitals veritabanında toplam 80,000 soru, cevap ve açıklamaları bulunmaktadır ve de günlük olarak güncellenmektedir.

Veritabanına erişim için kayıt olmak gerekmektedir.

www.boardvitals.com  adresine giriş yaptıktan sonra Register butonuna tıklayarak kayıt oluşturunuz. E-posta adresinize gelen aktivasyonu onaylayarak giriş (LOG IN) yapabilirsiniz.

Önemli Not: Register (kayıt) işlemini kampüs içinden (eduroam) yapıyorsanız herhangi bir e-mail adresi kullanabilirsiniz. Kampüs dışından yapıyorsanız ise kurumsal e-mail adresinizi (@uludag.edu.tr ya da @ogr.uludag.edu.tr) kullanmanız gerekmektedir.

Kayıt oluşturduktan sonra dilediğiniz yerden giriş (LOG IN) yapabileceksiniz.

 

 

 

 

Uludağ Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Görükle Kampüsü / Nilüfer / BURSA Tel: 0 224 294 04 60 Faks: 0 224 294 04 99