Bursa Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

EMIS (Emerging Market Information Service) Veritabanı Deneme Erişimine Açılmıştır.

 

Deneme Erişim Bitiş Tarihi: 05 Haziran 2018

Kampüs İçi Erişim        Kampüs Dışı Erişim    Kullanıcı Eğitimi (Video)

 

Hakkında:

125’den fazla gelişmekte olan ülkeyi kapsayan şirket, sektör, M&A, ve ülke makroekonomik bilgisi ve çok kaynaklı haber sağlayan EMIS (Emerging Market Information Service) veritabanı, EMIS; BMI, S&P, Dun&Bradstreet, The Economist Intelligence Unit (EIU), Enerdata, Euromonitor, Technovia, FT, MarketWatch, Market Line, EIU, Petroleum Economist, Oil Voice, 4Cast ve Oxford Economics gibi otoritelere ait verileri tek bir platformda bir araya getirmekte, kullanıcıların araştırma ve çalışmalarında kullanabilecekleri kapsamlı bir bilgi havuzu oluşturmaktadır.

Önemli Not:  Sayfaya girildikten sonra sağ üstte görülen "CLIENT LOGIN" tıklanması gerekmektedir. Ayrıca dosya indirmek için sağ üstte görünen Welcome Uludağ Üniversitesi ibaresi altında bulunan EMIS Profile Login kısmından "Create Profile" tıklayarak kurumsal e-posta adresi ile profil oluşturulması gerekmektedir.

 

 

Uludağ Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Görükle Kampüsü / Nilüfer / BURSA Tel: 0 224 294 04 60 Faks: 0 224 294 04 99