Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

Flipster Dijital Dergi Veritabanı Deneme Erişimine Açılmıştır.

Deneme Erişim Bitiş Tarihi: 05 Şubat 2017

Hakkında:

Flipster, dünyanın en çok okunan magazin dergilerine erişimi dijital olarak sunmaktadır. Time, Forbes, Bloomberg Businessweek, Cosmopolitan, Vogue, Newsweek, New Yorker, Rolling Stone, Sports Illustrated, Foreign Affairs, Fortune, Travel + Leisure, Marie Claire ve daha bir çok dergiye erişim sağlanmaktadır.

Kampüs içerisinden çevrimiçi olarak dergileri okuyabilir ya da akıllı cihazlarınızdan çevrimdışı olarak kullanabilirsiniz. Akıllı mobil cihazlarınızdan çevrimdışı faydalanabilmek için AppStore’da ve Android Market’te Flipster uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Uygulama indirildikten sonra aşagıdaki linki (Kampüs İçi Erişim) Chrome/Safari üzerinde açınız. Bir dergiyi seçiniz. Derginin sayısı tarayıcınıza yüklendikten sonra sol üstte yer alan üç çizgiye tıklayıp orada çıkan menüde “Open in App” linkine tıklayınız. Buradan “Flipster” uygulamasına yönlendirileceksiniz. Daha sonra sayı yüklenene kadar internete bağlı kalmalısınız. %100 olduktan sonra internet olmaksızın seçtiğiniz sayıyı okuyabilirsiniz.

Not: Bir sayıyı uygulamada açmadan önce Eduoram’a bağlanılması gerekmektedir.

Kampüs İçi Erişim

 

Kullanıcı Kılavuzları:

Masaüstü Bilgisayarlar için Flipster (Türkçe Video)

Mobil Cihazlar için Flipster Kullanımı (Türkçe Video)

Uludağ Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Görükle Kampüsü / Nilüfer / BURSA Tel: 0 224 294 04 60 Faks: 0 224 294 04 99