Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Final Sınav Takvimi.

 

 

İŞLETME YÖNETİMİ   

II.YARIYIL  ( ÖRGÜN - İKİNCİ ÖĞRETİM )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
14.05.2018 12:00 D-2  Türk Dili-II
14.05.2018 14:00 D-3  Ticaret Hukuku
15.05.2018 11:00    Yabancı Dil-II (İngilizce)
15.05.2018 13:00 D-3  Kalite Yönetim Sistemleri
16.05.2018 11:00 D-3  Dönem Sonu İşlemleri Muhasebesi        
16.05.2018 13:00 D-3  İnovasyon
17.05.2018 14:00 D-3  Girişimcilik
18.05.2018 10:00 D-3  İstatistik
18.05.2018 14:00 D-3  İşletme-II


IV.YARIYIL  ( ÖRGÜN - İKİNCİ ÖĞRETİM )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
14.05.2018 10:00 D-3  İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku                
15.05.2018 11:00 D-3  İnsan Kaynakları
16.05.2018 14:00 D-3  İşletmelerin Güncel Sorunları   
16.05.2018 16:00 D-3  Tüketici Davranışı
17.05.2018 10:00 D-3  Satış Teknikleri
17.05.2018 11:00 D-3  Sunu Teknikleri
18.05.2018 10:00 D-3  Üretim Yönetimi
22.05.2018 10:00 D-3  Örgütsel Davranış



BANKACILIK VE SİGORTACILIK

II.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
14.05.2018 12:00 D-10  Türk Dili-II
15.05.2018 11:00    Yabancı Dil-II (İngilizce)
16.05.2018 13:00 D-10  Hasar İşlemleri
17.05.2018 13:30 D-10  İktisada Giriş
21.05.2018 09:30 D-10  Bilgi ve İletişim Teknikleri
22.05.2018 11:30 D-10  Bankacılık Hizmet Ürünleri                     
23.05.2018 10:00 D-10  Girişimcilik
24.05.2018 13:30 D-10  Ticari Matematik


IV.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
15.05.2018 14:00 D-10  Finansal Yatırım Araçları
16.05.2018 11:30 D-10  Sosyal Güvenlik Sistemi
17.05.2018 10:30 D-10  Banka ve Sigorta Mevzuatı
18.05.2018 10:30 D-10  Reasürans-Yangın ve Tarım Sigortaları
21.05.2018 11:00 D-10  Ticaret Hukuku
22.05.2018 10:30 D-10  Bankacılık ve Sigortacılıkta Hizmet Paz.
22.05.2018 13:30 D-10  Pazarlama Yönetimi
24.05.2018 10:30 D-10  Sunu Teknikleri


II.YARIYIL  ( İKİNCİ ÖĞRETİM )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
14.05.2018 12:00 D-10  Türk Dili-II
15.05.2018 11:00    Yabancı Dil-II (İngilizce)
15.05.2018 13:00 D-10  Girişimcilik
16.05.2018 13:00 D-10  Hasar İşlemleri
17.05.2018 13:30 D-10  İktisada Giriş
21.05.2018 09:30 D-10  Bilgi ve İletişim Teknikleri
22.05.2018 11:30 D-10  Bankacılık Hizmet Ürünleri                     
24.05.2018 13:30 D-10  Ticari Matematik


IV.YARIYIL  ( İKİNCİ ÖĞRETİM )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
16.05.2018 11:30 D-10  Sosyal Güvenlik Sistemi
17.05.2018 10:30 D-10  Banka ve Sigorta Mevzuatı
18.05.2018 10:30 D-10  Reasürans-Yangın ve Tarım Sigortaları
21.05.2018 11:00 D-10  Ticaret Hukuku
22.05.2018 10:30 D-10  Bankacılık ve Sigortacılıkta Hizmet Paz.
22.05.2018 13:30 D-10  Pazarlama Yönetimi
23.05.2018 13:30 D-10  Finansal Yatırım Araçları
24.05.2018 10:30 D-10  Sunu Teknikleri



BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

II.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
14.05.2018 09:30 D-1  Ofis Yazılımları
14.05.2018 12:00 D-4  Türk Dili-II
15.05.2018 11:00    Yabancı Dil-II (İngilizce)              
16.05.2018 09:30 D-1  Bilgisayar Donanımı
21.05.2018 10:15 D-1  Web Tasarımının Temelleri    
22.05.2018 09:30 D-9  Grafik ve Animasyon-II
22.05.2018 11:30 D-10  Veri Tabanı-II
23.05.2018 09:30 D-1  Nesne Tabanlı Programlama                  


IV.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
14.05.2018 10:15 D-9  İnternet Programcılığı-II
15.05.2018 10:15 D-9  Ağ Temelleri
16.05.2018 10:15 D-9  Görsel Programlama-II
17.05.2018 11:00 D-9  İşletme Yönetimi-II
21.05.2018 10:15 D-9  Sunucu İşletim Sistemi
21.05.2018 11:00 D-9  Mobil Programlama-II
22.05.2018 13:30 D-10  Araştırma Yöntem ve Teknikleri              
23.05.2018 10:15 D-9  Sistem Analizi ve Tasarımı



GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

II.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
14.05.2018 12:00 D-2  Türk Dili-II
15.05.2018 10:00 D-2  Hazır Yemek Sistemleri
15.05.2018 11:00    Yabancı Dil-II (İngilizce)
16.05.2018 10:00 D-2  Gıdalarda Temel İşlemler-II                    
16.05.2018 12:00 D-2  Endüstriyel Mikrobiyoloji
17.05.2018 10:00 D-2  Organik Gıdalar
17.05.2018 12:00 D-2  Beslenme İlkeleri
18.05.2018 10:00 D-2  Gıda Mikrobiyolojisi
18.05.2018 12:00 Gıda Lab.  Laboratuar Tekniği-II


IV.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
14.05.2018 09:15 D-10  Süt ve Ürünleri Teknolojisi-II
15.05.2018 09:15 D-10  Tahıl Teknolojisi-II
15.05.2018 12:00 D-2  Gıda Kodeksi ve Yasal Mevzuat
16.05.2018 09:15 D-10  Meyve ve Sebze Ürünleri Teknolojisi-II  
17.05.2018 09:15 D-10  İşletme-II
17.05.2018 11:00 D-9  Et ve Ürünleri Teknolojisi-II
18.05.2018 09:15 D-2  Fonksiyonel Gıdalar
18.05.2018 11:00 D-9  Yöresel Ürünler Teknolojisi

 

 

 

Adres : Cuma mah. Mehmet Akif Orhan Cad. No: 37 16740 Keles / BURSA Tel : 0 224 861 34 25 - 0 224 294 26 83 Faks: 0 224 861 35 21