Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı "Bütünleme " Sınav Takvimi.

 

 

İŞLETME YÖNETİMİ   

I.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
08.01.2018 09:30 D-2  İşletme-I
08.01.2018 11:30 D-9  Türk Dili-I
09.01.2018 10:00 D-2  Genel Muhasebe
10.01.2018 11:00 D-2  Yabancı Dil-I (İngilizce)                             
10.01.2018 13:30 D-2  Temel Matematik
10.01.2018 14:30 D-9  İktisada Giriş
11.01.2018 13:30 D-2  Hukuka Giriş


III.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
08.01.2018 10:00 D-2  Ofis Programları
08.01.2018 12:30 D-2  Dış Ticaret İşlemleri
09.01.2018 10:00 D-2  Yönetim ve Organizasyon
09.01.2018 11:00 D-2  Araştırma Yöntem ve Teknikleri                
10.01.2018 10:00 D-2  Finansal Yönetim
10.01.2018 13:30 D-2  E-Ticaret
11.01.2018 09:30 D-2  Kriz ve Stres Yönetimi
11.01.2018 10:00 D-10  Pazarlama

 

III.YARIYIL  ( İKİNCİ ÖĞRETİM )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
08.01.2018 09:00 D-2  Araştırma Yöntem ve Teknikleri                
08.01.2018 10:00 D-2  Ofis Programları
09.01.2018 09:30 D-2  Dış Ticaret İşlemleri
09.01.2018 10:00 D-2  Yönetim ve Organizasyon
10.01.2018 10:00 D-2  Finansal Yönetim
10.01.2018 13:30 D-2  E-Ticaret
11.01.2018 09:30 D-2  Kriz ve Stres Yönetimi
11.01.2018 10:00 D-10  Pazarlama

 

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

I.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
08.01.2018 10:30 D-10  Hukuka Giriş
08.01.2018 11:30 D-10  Türk Dili-I
09.01.2018 09:30 D-10  Genel Muhasebe
10.01.2018 11:00 D-10  Yabancı Dil-I (İngilizce)
10.01.2018 13:30 D-10  Banka ve Sigorta İşletmeciliği
11.01.2018 13:30 D-10  Bankacılık ve Sigortacılığa Giriş               
11.01.2018 14:30 D-10  Temel Matematik


III.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
08.01.2018 13:30 D-10  BES-Hayat-Sağlık ve Sorum.Sigortaları
08.01.2018 14:30 D-10  Lojistik
09.01.2018 13:30 D-10  Bankacılık ve Sigortacılıkta Fon Yönetimi
09.01.2018 15:00 D-10  Banka ve Sigorta Muhasebesi
10.01.2018 14:30 D-10  Kaza-Nakliyat-Mühendislik Sigortaları
11.01.2018 13:30 D-10  Toplam Kalite Yönetimi
12.01.2018 10:30 D-10  Kredi İşlemleri
12.01.2018 14:30 D-10  Bireysel Bankacılık


I.YARIYIL  ( İKİNCİ ÖĞRETİM )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
08.01.2018 10:30 D-10  Hukuka Girişi
08.01.2018 11:30 D-10  Türk Dili-I
09.01.2018 09:30 D-10  Genel Muhasebe
10.01.2018 11:00 D-9  Yabancı Dil-I (İngilizce)
10.01.2018 13:30 D-10  Banka ve Sigorta İşletmeciliği
11.01.2018 13:30 D-10  Bankacılık ve Sigortacılığa Giriş               
12.01.2018 11:30 D-10  Temel Matematik


III.YARIYIL  ( İKİNCİ ÖĞRETİM )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
08.01.2018 13:30 D-10  BES-Hayat-Sağlık ve Sorum.Sigortaları
09.01.2018 12:00 D-10  Toplam Kalite Yönetimi
09.01.2018 13:30 D-10  Bankacılık ve Sigortacılıkta Fon Yönetimi
09.01.2018 15:00 D-10  Banka ve Sigorta Muhasebesi
10.01.2018 14:30 D-10  Kaza-Nakliyat-Mühendislik Sigortaları
11.01.2018 10:30 D-10  Lojistik
12.01.2018 10:30 D-10  Kredi İşlemleri
12.01.2018 14:30 D-10  Bireysel Bankacılık

 

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI  

I.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
08.01.2018 09:15 D-9  Programlama Temelleri                             
08.01.2018 11:30 D-9  Türk Dili-I
09.01.2018 11:00 D-10  Yazılım Mimarileri
09.01.2018 13:00 D-10  Veri Tabanı-I
09.01.2018 14:00 D-10  Mesleki Matematik-I
10.01.2018 11:00 D-7  Yabancı Dil-I (İngilizce)  
12.01.2018 09:30 Bilg.Lab.  Grafik ve Animasyon-I


III.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
08.01.2018 10:00 D-1  İleri Nesne Tabanlı Programlama             
08.01.2018 10:45 D-1  Görsel Programlama-I
09.01.2018 09:30 D-1  Yazılım Kurulumu ve Yönetimi
09.01.2018 10:15 D-1  İnternet Programcılığı-I
10.01.2018 13:00 D-1  Kalite Yönetim Sistemleri
10.01.2018 10:15 D-9  İşletme Yönetimi-I
11.01.2018 11:30 D-9  Girişimcilik

 

GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI  

I.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
08.01.2018 10:00 D-4  Hijyen ve Sanitasyon
08.01.2018 11:30    Türk Dili-I
09.01.2018 11:00 D-4  Genel Mikrobiyoloji
09.01.2018 14:00 D-4  Laboratuar Tekniği-I
10.01.2018 11:00 D-3  Yabancı Dil-I (İngilizce)
10.01.2018 13:30 D-4  Temel Matematik
11.01.2018 10:00 D-4  Gıdalarda Temel İşlemler-I                      
11.01.2018 13:00 D-4  Gıda Kimyası
12.01.2018 10:00 D-4  Genel Kimya

 
III.YARIYIL  ( ÖRGÜN )

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
09.01.2018 10:00 D-9  Gıda İşletmeciliği ve Pazarlama
09.01.2018 12:00 D-4  Et ve Ürünleri Teknolojisi-I
10.01.2018 10:00 D-4  Meyve ve Sebze Ürünleri Teknolojisi-I    
10.01.2018 12:00 D-4  Süt ve Ürünleri Teknolojisi-I
11.01.2018 11:00 D-4  Kanatlı Teknolojisi
11.01.2018 14:00 D-4  Tahıl Teknolojisi-I
12.01.2018 11:00 D-4  Gıda Katkı Maddeleri
12.01.2018 12:00 D-4  Gıda Güvenliği

 

 

Adres : Cuma mah. Mehmet Akif Orhan Cad. No: 37 16740 Keles / BURSA Tel : 0 224 861 34 25 - 0 224 294 26 83 Faks: 0 224 861 35 21