Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı "Ara Sınav" Takvimi.

 

 

İŞLETME YÖNETİMİ

I.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
 30.10.2017 11:00 D-7 Yabancı Dil-I (İngilizce)
 01.11.2017 10:00 D-2 Hukuka Giriş
 02.11.2017 11:00 D-2 Genel Muhasebe
 03.11.2017 09:30 D-2 İktisada Giriş
 06.11.2017 10:30 D-2 İşletme-I
 08.11.2017 11:00 D-2 Türk Dili-I
 08.11.2017 14:30 D-2 Temel Matematik

 

III.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
 31.10.2017 10:30 D-3 Yönetim ve Organizasyon
 31.10.2017 15:00 D-3 Araştırma Yöntem ve Teknikleri
 01.11.2017 13:00 D-1 Ofis Programları
 02.11.2017 09:30 D-2 Finansal Yönetim
 03.11.2017 11:00 D-3 Dış Ticaret İşlemleri
 07.11.2017 14:00 D-3 E-Ticaret
 09.11.2017 15:30 D-3 Kriz ve Stres Yönetimi
 10.11.2017 15:30 D-10 Pazarlama

 

III.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
 30.10.2017 16:00 D-3 Kriz ve Stres Yönetimi
 31.10.2017 09:30 D-3 E-Ticaret
 01.11.2017 09:30 D-3 Yönetim ve Organizasyon
 02.11.2017 13:00 D-3 Araştırma Yöntem ve Teknikleri
 03.11.2017 15:30 D-3 Finansal Yönetim
 08.11.2017 13:00 D-2 Dış Ticaret İşlemleri
 08.11.2017 15:30 D-1 Ofis Programları
 09.11.2017 15:30 D-10 Pazarlama

 

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

I.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
 30.10.2017 11:00 D-10 Yabancı Dil-I (İngilizce)
 31.10.2017 13:30 D-10 Temel Matematik
 01.11.2017 13:45 D-10 Bankacılık ve Sigortacılığa Giriş
 02.11.2017 10:30 D-10 Banka ve Sigorta İşletmeciliği
 06.11.2017 11:15 D-10 Hukuka Giriş
 08.11.2017 09:00 D-10 Genel Muhasebe
 08.11.2017 11:00 D-4 Türk Dili-I

 

III.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
 30.10.2017 13:00 D-10 Toplam Kalite Yönetimi
 31.10.2017 09:30 D-10 Bankacılık ve Sigortacılıkta Fon Yönetimi
 31.10.2017 11:15 D-10 Bireysel Bankacılık
 02.11.2017 11:30 D-10 BES-Hayat-Sağlık ve Sorum.Sigortaları
 03.11.2017 10:30 D-10 Kaza-Nakliyat-Mühendislik Sigortaları
 07.11.2017 15:25 D-10 Banka ve Sigorta Muhasebesi
 09.11.2017 13:45 D-10 Lojistik
 10.11.2017 11:30 D-10 Kredi İşlemleri

 

I.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
 30.10.2017 11:00 D-9 Yabancı Dil-I (İngilizce)
 30.10.2017 13:45 D-10 Banka ve Sigorta İşletmeciliği
 01.11.2017 15:25 D-10 Hukuka Giriş
 02.11.2017 13:30 D-10 Bankacılık ve Sigortacılığa Giriş
 07.11.2017 11:30 D-10 Temel Matematik
 08.11.2017 11:00 D-7 Türk Dili-I
 08.11.2017 13:30 D-10 Genel Muhasebe

 

III.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
 31.10.2017 15:25 D-10 Kredi İşlemleri
 01.11.2017 11:30 D-10 Kaza-Nakliyat-Mühendislik Sigortaları
 02.11.2017 15:25 D-10 Toplam Kalite Yönetimi
 03.11.2017 15:00 D-10 BES-Hayat-Sağlık ve Sorum. Sigortaları
 07.11.2017 14:00 D-10 Banka ve Sigorta Muhasebesi
 08.11.2017 09:00 D-10 Bankacılık ve Sigortacılıkta Fon Yönetimi
 09.11.2017 09:30 D-10 Bireysel Bankacılık
 10.11.2017 11:15 D-10 Lojistik

 

 

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

I.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
 30.10.2017 11:00 D-4 Yabancı Dil-I (İngilizce)
 03.11.2017 09:30 D-1 Grafik ve Animasyon-I
 06.11.2017 09:30 D-9 Programlama Temelleri
 07.11.2017 09:30 D-1 Yazılım Mimarileri
 07.11.2017 11:15 D-9 Mesleki Matematik-I
 08.11.2017 11:00 D-1 Türk Dili-I
 08.11.2017 14:35 D-9 Veri Tabanı-I

 

III.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
 30.10.2017 12:05 D-9 Görsel Programlama-I
 31.10.2017 14:35 D-9 İleri Nesne Tabanlı Programlama
 01.11.2017 09:30 D-9 İnternet Programcılığı-I
 02.11.2017 11:15 D-9 İşletme Yönetimi-I
 03.11.2017 13:45 D-9 Web Projesi Yönetimi
 06.11.2017 15:25 D-9 Yazılım Kurulumu ve Yönetimi
 08.11.2017 12:05 D-9 Kalite Yönetim Sistemleri
 09.11.2017 13:45 D-9 Girişimcilik

 

 

GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

I.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
 30.10.2017 11:00 D-2 Yabancı Dil-I (İngilizce)
 31.10.2017 09:35 D-4 Temel Matematik
 01.11.2017 09:35 D-4 Gıda Kimyası
 02.11.2017 10:25 D-4 Genel Mikrobiyoloji
 03.11.2017 15:25 D-4 Laboratuvar Tekniği-I
 07.11.2017 10:25 D-4 Genel Kimya
 08.11.2017 11:00 D-10 Türk Dili-I
 08.11.2017 14:35 D-4 Hijyen ve Sanitasyon
 10.11.2017 13:45 D-4 Gıdalarda Temel İşlemler-I

 

III.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ        SAATİ          YER         DERSİN ADI
 31.10.2017 12:05 D-9 Süt ve Ürünleri Teknolojisi-I
 01.11.2017 10:25 D-9 Kanatlı Teknolojisi
 01.11.2017 15:25 D-9 Gıda Güvenliği
 02.11.2017 13:45 D-9 Et ve Ürünleri Teknolojisi-I
 03.11.2017 09:35 D-9 Tahıl Teknolojisi-I
 07.11.2017 15:25 D-9 Meyve ve Sebze Ürünleri Teknolojisi-I
 08.11.2017 12:55 D-9 Gıda İşletmeciliği ve Pazarlama
 10.11.2017 11:15 D-9 Gıda Katkı Maddeleri

 

 

Adres : Cuma mah. Mehmet Akif Orhan Cad. No: 37 16740 Keles / BURSA Tel : 0 224 861 34 25 - 0 224 294 26 83 Faks: 0 224 861 35 21