Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı " Yarıyıl Sonu Sınav Takvimi ".

 

 

 

 

                                                       ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
                                               
KELES MESLEK YÜKSEKOKULU
                                                
2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI

                                                 YARIYIL SONU SINAV TAKVİMİ

 

İŞLETME YÖNETİMİ

I.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ

SAATİ

YER

DERSİN ADI

2.01.2017

12:00

D-10

 İşletme - I

3.01.2017

11:00

D-10

 Yabancı Dil (İngilizce) - I

4.01.2017

10:30

D-10

 Hukuka Giriş

5.01.2017

11:00

D-2

 Türk Dili I

6.01.2017

10:30

D-10

 İktisada Giriş

9.01.2017

13:45

D-10

 Genel Muhasebe – I

11.01.2017

16:15

D-10

 Temel Matematik

 

III.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ

SAATİ

YER

DERSİN ADI

3.01.2017

14:00

D-10

 Finansal Yönetim

4.01.2017

13:00

D-10

 Dış Ticaret İşlemleri

5.01.2017

13:00

D-10

 Ticaret Hukuku

6.01.2017

16:00

D-4

 Mali Tablolar Analizi

9.01.2017

13:00

D-2

 Yönetim ve Organizasyon

11.01.2017

12:55

D-10

 Girişimcilik ve Küçük İşletme Yönetimi

12.01.2017

12:00

D-10

 Pazarlama

13.01.2017

09:00

D-10

 E-Ticaret

 

I.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM

SINAV TARİHİ

SAATİ

YER

DERSİN ADI

2.01.2017

14:15

D-10

 Hukuka Giriş

2.01.2017

11:00

D-10

 Yabancı Dil (İngilizce) – I

4.01.2017

13:00

D-4

 İşletme - I

5.01.2017

11:00

D-2

 Türk Dili – I

6.01.2017

10:30

D-10

 İktisada Giriş

9.01.2017

13:45

D-10

 Genel Muhasebe – I

11.01.2017

14:35

D-1

 Temel Matematik

 

III.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM

SINAV TARİHİ

SAATİ

YER

DERSİN ADI

2.01.2017

13:30

D-5

 Yönetim ve Organizasyon

3.01.2017

14:00

D-10

 Finansal Yönetim

4.01.2017

13:00

D-10

 Dış Ticaret İşlemleri

5.01.2017

13:00

D-10

 Ticaret Hukuku

11.01.2017

12:55

D-10

 Girişimcilik ve Küçük İşletme Yönetimi

11.01.2017

14:00

D-3

 Mali Tablolar Analizi

12.01.2017

12:00

D-10

 Pazarlama

 

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

I.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ

SAATİ

YER

DERSİN ADI

2.01.2017

09:15

D-9

 Programlama Temelleri

3.01.2017

11:00

D-10

 Yabancı Dil – I (İngilizce)

5.01.2017

11:00

D-10

 Türk Dili – I

6.01.2017

09:15

D-9

 Mesleki Matematik – I

9.01.2017

16:15

D-9

 Veri Tabanı - I

10.01.2017

09:15

D-9

 Yazılım Mimarileri

12.01.2017

16:15

D-9

 Grafik ve Animasyon - II

 

III.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ

SAATİ

YER

DERSİN ADI

2.01.2017

10:00

D-9

 Delphi Programlama – I

3.01.2017

10:00

D-9

 İnternet Programcılığı – I

4.01.2017

10:00

D-9

 Web Tasarımın Temelleri

6.01.2017

10:00

D-9

 Görsel programlama – I

9.01.2017

10:00

D-9

 Kalite Yönetim Sistemleri

10.01.2017

16:15

D-9

 İleri Nesne Tabanlı Prog.

11.01.2017

10:00

D-9

 Açık Kaynak İşletim Sistemi

13.01.2017

10:00

D-9

 Yazılım Kurulum ve Yönetimi

 

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

I.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ

SAATİ

YER

DERSİN ADI

2.01.2017

09:30

D-10

 Hukuka Giriş

2.01.2017

16:00

D-10

 Temel Matematik

3.01.2017

11:00

D-10

 Yabancı Dil – I (İngilizce)

4.01.2017

09:30

D-10

 Banka ve Sigorta İşletmeciliği

5.01.2017

11:00

D-10

 Türk Dili – I

9.01.2017

10:00

D-10

 Genel Muhasebe

11.01.2017

09:30

D-10

 Bankacılık ve Sigortacılığa Giriş

 

III.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ

SAATİ

YER

DERSİN ADI

2.01.2017

13:00

D-10

 Kaza – Nakliyat -  Mühendislik Sigortaları

3.01.2017

13:00

D-10

 Bireysel Bankacılık

4.01.2017

11:15

D-10

 Kriz ve Stres Yönetimi

5.01.2017

12:00

D-10

 Toplam Kalite Yönetimi

6.01.2017

09:30

D-10

 BES - Hayat - Sağlık  ve Sorum.Sigortaları

9.01.2017

09:00

D-10

 Bankacılık ve Sigortacılıkta Fon Yönetimi

10.01.2017

09:30

D-10

 Banka ve Sigorta Muhasebesi

12.01.2017

13:30

D-10

 Kredi İşlemleri

 

I.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM

SINAV TARİHİ

SAATİ

YER

DERSİN ADI

2.01.2017

14:15

D-10

 Hukuka Giriş

3.01.2017

11:00

D-10

 Yabancı Dil – I (İngilizce)

4.01.2017

14:00

D-10

 Banka ve Sigorta İşletmeciliği

5.01.2017

11:00

D-10

 Türk Dili – I

9.01.2017

10:30

D-10

 Genel Muhasebe

11.01.2017

14:00

D-10

 Bankacılığa ve Sigortacılığa Giriş

13.01.2017

11:00

D-10

 Temel Matematik

 

III.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM

SINAV TARİHİ

SAATİ

YER

DERSİN ADI

2.01.2017

13:00

D-10

 Kaza – Nakliyat – Mühendislik Sigortaları

3.01.2017

13:00

D-10

 Bireysel Bankacılık

5.01.2017

13:00

D-4

 Kriz ve Stres Yönetimi

6.01.2017

09:30

D-10

 BES – Hayat – Sağlık ve Sorum.Sigortaları

10.01.2017

11:00

D-10

 Banka ve Sigorta Muhasebesi

11.01.2017

12:00

D-10

 Toplam Kalite Yönetimi

12.01.2017

14:35

D-10

 Kredi İşlemleri

13.01.2017

14:30

D-10

 Bankacılık ve Sigortacılıkta Fon Yönetimi

 

GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

I.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ

SAATİ

YER

DERSİN ADI

2.01.2017

17:00

D:10

 Temel Matematik

3.01.2017

11:00

D-10

 Yabancı Dil – I (İngilizce)

4.01.2017

09:30

D-10

 Hijyen ve Sanitasyon

5.01.2017

11:00

D-10

 Türk Dili – I

6.01.2017

11:00

D-9

 Genel Kimya

10.01.2017

11:30

D:10

 Gıda Kimyası

11.01.2017

11:00

D-9

 Gıdalarda Temel İşlemler

12.01.2017

10:00

D-10

 Genel Mikrobiyoloji

13.01.2017

10:00

D-10

 Laboratuvar Tekniği - I

 

III.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ

SAATİ

YER

DERSİN ADI

3.01.2017

10:00

D-10

 Süt ve Ürünleri Teknolojisi – I

4.01.2017

11:30

D-9

 Meyve ve Sebze Ürünleri Teknolojisi – I

5.01.2017

14:00

D-9

 Et ve Ürünleri Teknolojisi – I

6.01.2017

12:00

D-9

 Tahıl Teknolojisi

9.01.2017

10:00

D-9

 İş Sağlığı ve Güvenliği

10.01.2017

14:00

D-9

 Gıda Güvenliği

11.01.2017

12:00

D-10

 Gıda Katkı Maddeleri

12.01.2017

11:30

D-9

 Kanatlı Teknolojisi

 

ORGANİK TARIM

I.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ

SAATİ

YER

DERSİN ADI

2.01.2017

17:00

D-10

 Temel Matematik  

3.01.2017

11:00

D-10

 Yabancı Dil – I (İngilizce)

03.01.2016 16:15 D-2

 Tarımsal Meteoroloji

5.01.2017

11:00

D-10

 Türk Dili – I

6.01.2017

11:00

D-9

 Genel Kimya

6.01.2017

16:15

D-2

 Botanik

10.01.2017

12:05

D-2

 Toprak Bilgisi

12.01.2017

10:00

D-10

 Genel Mikrobiyoloji

12.01.2017

15:30

D-2

 Organik Tarımın Genel İlkeleri

 

III.YARIYIL / ÖRGÜN

SINAV TARİHİ

SAATİ

YER

DERSİN ADI

4.01.2017

09:30

D-3

 Organik Yemler ve Hayvan Besleme

5.01.2017

15:25

D-3

 Bahçe Bitkileri

6.01.2017

15:25

D-3

 Organik Tarımda Bitki Koruma

9.01.2017

10:00

D-9

 İş Sağlığı ve Güvenliği

10.01.2017

14:00

D-9

 Gıda Güvenliği

10.01.2017

14:45

D-3

 Organik Bitki Besleme İlkeleri

11.01.2017

12:55

D-10

 Girişimcilik ev Küçük İşletme Yönetimi

12.01.2017

11:30

D-9

 Kanatlı Teknolojisi

 

 

 

Adres : Cuma mah. Mehmet Akif Orhan Cad. No: 37 16740 Keles / BURSA Tel : 0 224 861 34 25 - 0 224 294 26 83 Faks: 0 224 861 35 21