2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI
YARIYIL SONU SINAV TAKVİMİ
İŞLETME YÖNETİMİ
II.YARIYIL / ÖRGÜN |
|||
SINAV TARİHİ |
SAATİ |
YER |
DERSİN ADI |
6.06.2016 |
11:00 |
D-10 |
Toplam Kalite Yönetimi |
7.06.2016 |
11:25 |
Bil Lab. |
Bilgi ve İletişim Teknolojisi |
8.06.2016 |
11:00 |
D-3 |
Türk Dili II |
10.06.2016 |
11:00 |
D-3 |
Yabancı Dil (İngilizce) II |
13.06.2016 |
10:30 |
D-10 |
İşletme-II |
15.06.2016 |
09:45 |
D-10 |
Halkla İlişkiler |
16.06.2016 |
13:00 |
D-10 |
İstatistik |
17.06.2016 |
11:00 |
D-10 |
Genel Muhasebe II |
IV.YARIYIL / ÖRGÜN |
|||
SINAV TARİHİ |
SAATİ |
YER |
DERSİN ADI |
6.06.2016 |
15:25 |
D-4 |
Örgütsel Davranış |
7.06.2016 |
11:15 |
D-5 |
Finansal Yatırım Araçları |
9.06.2016 |
16:15 |
D-4 |
Masaüstü Yayıncılık |
10.06.2016 |
10:15 |
D-4 |
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku |
13.06.2016 |
13:00 |
D-3 |
İnsan Kaynakları Yönetimi |
14.06.2016 |
17:00 |
D-4 |
Sunu Teknikleri |
15.06.2016 |
11:00 |
D-5 |
Üretim Yönetimi |
16.06.2016 |
15:25 |
D-4 |
Kalite Yönetim Sistemleri |
II.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM |
|||
SINAV TARİHİ |
SAATİ |
YER |
DERSİN ADI |
7.06.2016 |
11:25 |
Bil Lab. |
Bilgi ve İletişim Teknolojisi |
8.06.2016 |
11:00 |
D-3 |
Türk Dili II |
9.06.2016 |
13:00 |
D-5 |
İşletme II |
10.06.2016 |
11:00 |
D-3 |
Yabancı Dil (İngilizce) II |
13.06.2016 |
11:00 |
D-2 |
Halkla İlişkiler |
14.06.2016 |
11:00 |
D-3 |
Toplam Kalite Yönetimi |
16.06.2016 |
13:00 |
D-10 |
İstatistik |
17.06.2016 |
11:00 |
D-10 |
Genel Muhasebe-II |
IV.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM |
|||
SINAV TARİHİ |
SAATİ |
YER |
DERSİN ADI |
6.06.2016 |
11:30 |
D-5 |
Üretim Yönetimi |
6.06.2016 |
13:15 |
D-5 |
Örgütsel Davranış |
7.06.2016 |
11:15 |
D-5 |
Finansal Yatırım Araçları |
9.06.2016 |
11:15 |
D-5 |
İnsan Kaynakları Yönetimi |
13.06.2016 |
11:15 |
D-5 |
Masaüstü Yayıncılık |
13.06.2016 |
13:15 |
D-5 |
Sunu Teknikleri |
15.06.2016 |
11:00 |
D-4 |
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku |
16.06.2016 |
11:15 |
D-5 |
Kalite Yönetim Sistemleri |
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
II.YARIYIL / ÖRGÜN |
|||
SINAV TARİHİ |
SAATİ |
YER |
DERSİN ADI |
6.06.2016 |
09:45 |
D-9 |
Bilgisayar Donanımı |
7.06.2016 |
17:00 |
D-9 |
Veri Tabanı II |
8.06.2016 |
11:00 |
D-1 |
Türk Dili II |
10.06.2016 |
11:00 |
D-1 |
Yabancı Dil II |
13.06.2016 |
17:00 |
D-9 |
Nesne Tabanlı Programlama |
15.06.2016 |
10:15 |
D-9 |
Mesleki Matematik II |
16.06.2016 |
17:00 |
D-9 |
Grafik ve Animasyon II |
17.06.2016 |
10:00 |
D-9 |
Ofis Yazılımları |
IV.YARIYIL / ÖRGÜN |
|||
SINAV TARİHİ |
SAATİ |
YER |
DERSİN ADI |
6.06.2016 |
09:30 |
D-1 |
Web Projesi Yönetimi |
7.06.2016 |
09:30 |
D-1 |
İnternet Programcılığı II |
8.06.2016 |
09:30 |
D-1 |
Sistem Analizi ve Tasarımı |
9.06.2016 |
17:00 |
D-1 |
Görsel Programlama II |
10.06.2016 |
09:30 |
D-1 |
Ağ Temelleri |
14.06.2016 |
09:30 |
D-1 |
Delphi Programlama II |
15.06.2016 |
09:30 |
D-1 |
Kalite Güvencesi ve Standartları |
16.06.2016 |
09:30 |
D-9 |
İşletme Yönetimi II |
BANKACILIK VE SİGORTACILIK
II.YARIYIL / ÖRGÜN |
|||
SINAV TARİHİ |
SAATİ |
YER |
DERSİN ADI |
6.06.2016 |
13:00 |
D-10 |
Bankacılık Hizmet Ürünleri |
8.06.2016 |
11:00 |
D-10 |
Türk Dili II |
9.06.2016 |
09:30 |
D-10 |
Girişimcilik |
10.06.2016 |
11:00 |
D-10 |
Yabancı Dil II |
13.06.2016 |
09:30 |
D-10 |
Hasar İşlemleri |
14.06.2016 |
09:30 |
D-10 |
İktisada Giriş |
16.06.2016 |
09:30 |
D-10 |
Ticari Matematik |
17.06.2016 |
09:30 |
D-10 |
Bilgi ve İletişim Teknikleri |
IV.YARIYIL / ÖRGÜN |
|||
SINAV TARİHİ |
SAATİ |
YER |
DERSİN ADI |
7.06.2016 |
11:00 |
D-10 |
Bankacılık ve Sigortacılıkta Hizmet Paz. |
8.06.2016 |
09:30 |
D-10 |
Ticaret Hukuku |
8.06.2016 |
13:00 |
D-10 |
Sosyal Güvenlik Sistemi |
10.06.2016 |
09:30 |
D-7 |
Bankacılıkta Uluslararası İşlemler |
14.06.2016 |
13:00 |
D-10 |
Pazarlama Yönetimi |
15.06.2016 |
10:30 |
D-10 |
Reasürans-Yangın ve Tarım Sigortaları |
16.06.2016 |
10:30 |
D-10 |
Banka ve Sigorta Mevzuatı |
17.06.2016 |
10:30 |
D-7 |
Halkla İlişkiler |
II.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM |
|||
SINAV TARİHİ |
SAATİ |
YER |
DERSİN ADI |
6.06.2016 |
13:00 |
D-10 |
Bankacılık Hizmet Ürünleri |
8.06.2016 |
11:00 |
D-10 |
Türk Dili II |
10.06.2016 |
11:00 |
D-10 |
Yabancı Dil II |
13.06.2016 |
09:30 |
D-10 |
Hasar İşlemleri |
14.06.2016 |
09:30 |
D-10 |
İktisada Giriş |
15.06.2016 |
09:30 |
D-9 |
Girişimcilik |
16.06.2016 |
09:30 |
D-10 |
Ticari Matematik |
17.06.2016 |
09:30 |
D-4 |
Bilgi ve İletişim Teknikleri |
IV.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM |
|||
SINAV TARİHİ |
SAATİ |
YER |
DERSİN ADI |
7.06.2016 |
11:00 |
D-10 |
Bankacılık ve Sigortacılıkta Hizmet Paz. |
8.06.2016 |
09:30 |
D-10 |
Ticaret Hukuku |
8.06.2016 |
13:00 |
D-10 |
Sosyal Güvenlik Sistemi |
10.06.2016 |
09:30 |
D-7 |
Halkla İlişkiler |
14.06.2016 |
13:00 |
D-10 |
Pazarlama Yönetimi |
15.06.2016 |
10:30 |
D-10 |
Reasürans-Yangın ve Tarım Sigortaları |
16.06.2016 |
10:30 |
D-10 |
Banka ve Sigorta Mevzuatı |
17.06.2016 |
10:30 |
D-7 |
Sunu Teknikleri |
GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
II.YARIYIL / ÖRGÜN |
|||
SINAV TARİHİ |
SAATİ |
YER |
DERSİN ADI |
6.06.2016 |
10:00 |
D:10 |
Hazır Yemek Sistemleri |
7.06.2016 |
10:00 |
D:10 |
Gıda Mikrobiyolojisi |
8.06.2016 |
11:00 |
D:9 |
Türk Dili |
9.06.2016 |
10:30 |
D:10 |
Kimya II |
10.06.2016 |
11:00 |
D:9 |
Yabancı Dil II |
13.06.2016 |
11:30 |
D:10 |
Beslenme İlkeleri |
14.06.2016 |
11:00 |
D:10 |
Gıdalarda Temel İşlemler |
15.06.2016 |
12:30 |
D:10 |
Laboratuar Tekniği II |
16.06.2016 |
13:00 |
D:9 |
Temel Matematik II |
IV.YARIYIL / ÖRGÜN |
|||
SINAV TARİHİ |
SAATİ |
YER |
DERSİN ADI |
7.06.2016 |
15:00 |
D:9 |
Süt ve Ürünleri Teknolojisi II |
7.06.2016 |
11:00 |
D:9 |
Bitkisel Yağ Teknolojisi |
8.06.2016 |
12:00 |
D:9 |
Meyve ve Sebze Ürünleri Teknolojisi II |
9.06.2016 |
12:00 |
D:9 |
Yöresel Ürünler Teknolojisi |
10.06.2016 |
12:00 |
D:9 |
Girişimcilik |
14.06.2016 |
10:00 |
D:9 |
Et ve Ürünleri Teknolojisi II |
15.06.2016 |
11:30 |
D:9 |
Et ve Ürünleri Katkı Maddeleri |
16.06.2016 |
13:00 |
D:9 |
Kalite Yönetim Sistemleri |
ORGANİK TARIM
II.YARIYIL / ÖRGÜN |
|||
SINAV TARİHİ |
SAATİ |
YER |
DERSİN ADI |
6.06.2016 |
10:00 |
D-2 |
Bilgi ve İletişim Teknolojisi |
7.06.2016 |
16:15 |
D-2 |
Hayvan Sağlığı |
8.06.2016 |
11:00 |
D-2 |
Türk Dili II |
9.06.2016 |
09:30 |
D-2 |
Çayır Mera ve Yem Bitkileri |
9.06.2016 |
11:00 |
D-2 |
Ekoloji |
10.06.2016 |
11:00 |
D-2 |
Yabancı Dil II |
14.06.2016 |
15:00 |
D-2 |
Tarım Ekonomisi |
15.06.2016 |
16:00 |
D-2 |
Organik Arıcılık ve Tozlaşma |
IV.YARIYIL / ÖRGÜN |
|||
SINAV TARİHİ |
SAATİ |
YER |
DERSİN ADI |
7.06.2016 |
09:30 |
D-3 |
Organik Meyvecilik |
7.06.2016 |
12:55 |
D-3 |
Bitki Fizyolojisi |
8.06.2016 |
09:30 |
D-3 |
Organik Hayvancılık |
9.06.2016 |
10:00 |
D-3 |
Tarla Bitkileri |
9.06.2016 |
13:45 |
D-3 |
Tıbbi ve Aromatik Bitkiler |
14.06.2016 |
14:35 |
D-3 |
Organik Sebzecilik |
15.06.2016 |
09:30 |
D-3 |
Organik Koyun ve Keçi Yetiştiriciliği |
15.06.2016 |
12:55 |
D-3 |
Organik Sığırcılık |