17 Ağustos 2015-Rektör Ulcay, kamu kurum yöneticileriyle toplandı.

Rektör Ulcay, kamu kurumlarının Bursa’daki il müdürleri ile buluştu. Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay, 3. Nesil Üniversite hedefine ulaştıracak projeleri ve yapılacak işbirliği alanlarını belirlemek üzere kent dinamikleri ile düzenlediği arama toplantılarına kamu kurumları ile devam etti. Rektör Prof. Dr. Yusuf Ulcay, Bursa’daki 20 kurumun il müdürünü davet ederek Uludağ Üniversitesinden beklentilerini ve yapılabilecek işbirliği çalışmalarını dinledi. “Hepinizi benim danışmanım olarak görüyorum” diyen Rektör Ulcay, “Daha iyi bir üniversite için birlikte çalışmak, bu vatana hizmet etmektir. Birlikte çalışmazsak, tek başımıza başarılı olmamız mümkün değil. Kendi bakış açınızla bizlere yol gösterici olmanızı bekliyorum” şeklinde konuştu. Rektör Ulcay’ın davetiyle Uludağ Üniversitesi’ndeki toplantıya konuk olan; Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çevre ve Şehircilik, DSİ, TÜBİTAK BUTAL, TSE, TÜİK, Orman ve Şu İşleri, BEBKA, Ticaret, Vergi Dairesi, Defterdarlık, Aile ve Sosyal Politikalar, Vakıflar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Sağlık, Yurt-Kur, Kamu Hastaneleri Birliği, Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu yöneticileri üniversite ile ilgili öneri ve beklentilerini anlattılar. 

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [07-Eki-2019]

İçerik Görüntüleme : [157]