Tanıtım

MİSYON:
Çağın gerektirdiği eğitim-öğretimi uygulayarak mesleki bilgi, beceri ve yeteneklere sahip milli ve manevi değerleri özümsemiş nesiller yetiştirmek.

VİZYON:
Çağın gelişen koşullarına uyum sağlayan, kazandığı bilgiyi kullanan, yeni bilgi üretebilen ve bunları sosyal ve endüstriyel şartlara uygulayabilen öncü fikirlere sahip meslek ehli elemanları yetiştirmek.
Öğrencilerimizi teorik bilgi ile donatıp uygulama ile güçlendirerek Ulusal ve Uluslararası iş dünyasının ihtiyacı olan, mesleki ahlak ve disiplin değerlerini özümsemiş nitelikli elemanların yetiştirildiği bir kurum olmak.

KALİTE POLİTİKASI:
Yüksekokulumuz, akademik ve idari tüm personeliyle birlikte eğitim-öğretim hizmetlerinin sunulmasında memnuniyetin azami ölçüde yerine getirilmesini ve devamının sağlanmasını,
Değişen dünya şartlarına uyum sağlayan, yenilikçi, etik değerlere bağlı, mesleki bilgi ve beceri ile donatılmış, meslekte yetkinliğini kazanmış elemanların yetiştirilmesini ve ilgili sektörlerle işbirliğine gidilerek istihdamların sağlanmasını,
Teknolojik gelişmeleri takip ederek, değişim ve gelişmelere uyum sağlayabilecek şekilde eğitim-öğretim niteliğinin sürekli geliştirilmesini ve yükseltilmesini, kalite politikası olarak benimsemiştir.

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [07-Eki-2019]

İçerik Görüntüleme : [9.260]