Bursa Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

Prof. Dr. Fuat SEZGİN VIII. Bilgilendirme ve AR-GE Günleri

Uludağ Üniversitesi

 

Prof. Dr. Fuat SEZGİN VIII. Bilgilendirme ve AR-GE Günleri başlıyor.

VIII. Prof.Dr. Fuat Sezgin Bilgilendirme ve Ar-Ge Günleri 18-19 Mart 2019 tarihlerinde Bursa Uludağ Üniversitesi, Prof.Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezinde düzenlenecektir. Bu etkinlik ile Üniversitelerimizde yürütülmekte olan veya yürütülmesi planlanan akademik çalışmaların ve ticarileşme potansiyeli olan yeni fikir ve projelerin üniversite akademik birimleri, paydaş üniversiteler ve araştırma merkezleri, kamu, sanayi ve özel sektörle paylaşılarak etkin çalışma gruplarının oluşturulması, proje çıktılarının lisanslanması ve ürüne dönüştürülmesi hedeflenmektedir.

Etkinlik kapsamında üniversite, sanayi, özel sektör ve kamu temsilcileri devam eden AR-GE çalışmalarını, yüksek lisans ve doktora tezi kapsamındaki çalışmalarını, patentlerini ve yeni fikirlerini hazırladıkları posterlerle tüm katılımcılara sunabilme olanağına sahip olacaklardır.

Etkinliğimize kayıt olmak ve proje fikirlerinizi poster olarak sunmak üzere http://arge.uludag.edu.tr adresinden daha ayrıntılı bilgi alınabilmektedir. Poster göndermek isteyen katılımcılarımızın web sayfamızda belirtilen kurallar ve şablon dahilinde hazırlayacakları posterlerini pym@uludag.edu.tr adresine e-posta yolu ile en geç 1 Mart 2019 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.

 

© 2018 Bursa Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.