Ziraat Fakültesi Akademisyen Kataloğu Yayınlandı

Bursa Uludağ Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) tarafından hazırlanan BUÜ Ziraat Fakültesi Akademisyen Kataloğu yayımlandı. Çalışmada içerisinde tüm bölüm ve programların yanı sıra akademisyenlerin de görev ve çalışma alanları hakkında detaylı bilgiler yer alıyor. 

Kataloğu göz atmak için tıklayınız. (Diğer Fakültelerimiz için katalog çalışmaları yakın tarihte tamamlanacak ve yayınlanacak.)

Diğer yandan Bursa Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Biriminin yeniden yapılandırılması çalışmaları kapsamında Akademik Veri Yönetim Sistemi (AVESİS) kullanımına açıldı. Dünyanın önde gelen üniversitelerinin kullandığı Kurumsal Karne (Balanced Scorecard) Performans Yönetim Modelini temel alan ve uluslararası uygulamalar da dikkate alınarak geliştirilen AVESİS arayüzüne https://avesis.uludag.edu.tr/ linkinden ulaşabilirsiniz.

AVESİS yazılım sistemi ile gerek akademisyenimizin ismini yazarak yayın, proje, patent, uzmanlık alanları, verdiği dersler vb. detaylı özgeçmişine ulaşabilir, gerekse herhangi bir anahtar kelime yazarak bu kelime ile ilgili akademisyenlere, projelere, tezlere, derslere, patentlere vb. ulaşabilirsiniz. Sistemde İngilizce dil desteği de bulunuyor.

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Son Haberler Haber Arşiv

Haber Tarihi : [15-Eyl-2021]

Haber Görüntüleme : [1.334]