Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

Akademik Kadro

Adı Soyadı Ünvan E-posta Telefon Anabilim Dalı
Ahmet Cengiz Prof. Dr. acengiz@uludag.edu.tr 0224 2941695 Nükleer Fizik
Mürsel Alper Prof. Dr. malper@uludag.edu.tr 0224 2941697 Katıhal Fiziği
Z. Gökay Kaynak Prof. Dr. kaynak@uludag.edu.tr 0224 2941777 Nükleer Fizik
Naim Derabaşı Prof. Dr. Dr. naim@uludag.edu.tr 0224 2941692 Katıhal Fiziği
Muhitdin Ahmetoğlu Prof. Dr. afrailov@uludag.edu.tr 0224 2941699 Katıhal Fiziği
İlker Küçük Prof. Dr. ikucuk@uludag.edu.tr 0224 2941703 Katıhal Fiziği
Orhan Gürler Prof. Dr. ogurler@uludag.edu.tr 0224 2941701 Nükleer Fizik
Ahmet Peksöz Doç. Dr. peksoz@uludag.edu.tr 0224 2941713 Atom ve Molekül Fiziği
Sertan Kemal Akay Doç. Dr. kakay@uludag.edu.tr 0224 2941719 Genel Fizik
Hüseyin Ovalıoğlu Doç. Dr. ovali@uludag.edu.tr 0224 2941691 Atom ve Molekül Fiziği
Nil Küçük Doç. Dr. nilkoc@uludag.edu.tr 0224 2941705 Nükleer Fizik
Mürşide Hacıismailoğlu Doç. Dr. msafak@uludag.edu.tr 0224 2941711 Katıhal Fiziği
Nilgün Demir Doç. Dr. dnilgun@uludag.edu.tr 0224 2941702 Yüksek Enerji ve Plazma Fiziği
Sezer Erdem Doç. Dr. serdem@uludag.edu.tr 0224 2941772 Katıhal Fiziği
Cem Salih Ün Doç. Dr. cemsalihun@uludag.edu.tr 0224 2941706 Yüksek Enerji ve Plazma Fiziği
Ayşegül Kahraman Doç. Dr. aysegulk@uludag.edu.tr 0224 2941707 Nükleer Fizik
Cengiz Akay Yrd. Doç. Dr.   cenay@uludag.edu.tr 0224 2942871 Atom ve Molekül Fiziği
Mehmet Özer Yrd. Doç. Dr. mozer@uludag.edu.tr 0224 2941694 Katıhal Fiziği
Zerrin Kırca Yrd. Doç. Dr. zkirca@uludag.edu.tr 0224 2941704 Yüksek Enerji ve Plazma Fiziği
Handan Engin Kırımlı Yrd. Doç. Dr. hengin@uludag.edu.tr 0224 2941709 Atom ve Molekül Fiziği
Gizem Akkaya Arş. Gör. Dr. gizemd@uludag.edu.tr 0224 2941707 Nükleer Fizik
M. Cüneyt Hacıismailoğlu Arş. Gör. Dr. mcuneyt@uludag.edu.tr 0224 2941706 Katıhal Fiziği
Adnan Kılıç Arş. Gör. Dr. adnank@uludag.edu.tr 0224 2941710 Yüksek Enerji ve Plazma Fiziği
Özkan Şahin Arş. Gör. Dr. osahin@uludag.edu.tr 0224 2941706 Yüksek Enerji ve Plazma Fiziği
Fatma Koçak Arş. Gör. Dr. fkocak@uludag.edu.tr 0224 2941709 Yüksek Enerji ve Plazma Fiziği
Ürkiye Akar Tarım Arş. Gör. Dr. uakar@uludag.edu.tr 0224 2941707 Nükleer Fizik
Kaan Şarlar Arş. Gör. ksarlar@uludag.edu.tr 0224 2941706 Katıhal Fiziği
Yunus Emre Fırat Arş. Gör. yunusef@uludag.edu.tr 0224 2941710 Atom ve Molekül Fiziği
Turgut Yılmaz Arş. Gör. Dr. turgutyilmaz@uludag.edu.tr   0224 2941706  Katıhal Fiziği
Emin N. Özmutlu Prof. Dr. (Emekli) ozmutlu@uludag.edu.tr  02242941693 Yüksek Enerji ve Plazma Fiziği

 

Adres : U. Ü. Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü Görükle Kampüsü, 16059 Nilüfer-Bursa / TÜRKİYE Telefon : 0 (224) 294 16 90 Fax : 0 (224) 294 18 99