Öğrenci
Personel
Rektör'den
Arşiv
Hızlı Erişim
Bilgi Paketi
Hastane Randevu Sistemi
ULUYÖS
English

Etkinlik - Bilgiler


Etkinlik Adı : VIII. Prof.Dr. Fuat Sezgin Bilgilendirme ve Ar-Ge Günleri Poster Duyurusu
Etkinlik Yeri : Prof.Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi
Etkinlik Başlangiç Tarihi : 28-Şub-2019
Etkinlik Bitiş Tarihi : 02-Mar-2019
Etkinlik Başlangiç Saati :
Etkinlik Bitiş Saati :
Etkinlik Açıklama :

BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

VIII. Prof.Dr. Fuat Sezgin Bilgilendirme ve Ar-Ge Günleri Poster Duyurusu

 

VIII. Prof.Dr. Fuat Sezgin Bilgilendirme ve Ar-Ge Günleri 18-19 Mart 2019 tarihlerinde Bursa Uludağ Üniversitesi, Prof.Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezinde düzenlenecektir. Bu etkinlik ile Üniversitelerimizde yürütülmekte olan veya yürütülmesi planlanan akademik çalışmaların ve ticarileşme potansiyeli olan yeni fikir ve projelerin üniversite akademik birimleri, paydaş üniversiteler ve araştırma merkezleri, kamu, sanayi ve özel sektörle paylaşılarak etkin çalışma gruplarının oluşturulması, proje çıktılarının lisanslanması ve ürüne dönüştürülmesi hedeflenmektedir.

Etkinlik kapsamında üniversite, sanayi, özel sektör ve kamu temsilcileri devam eden AR-GE çalışmalarını, yüksek lisans ve doktora tezi kapsamındaki çalışmalarını, patentlerini ve yeni fikirlerini hazırladıkları posterlerle tüm katılımcılara sunabilme olanağına sahip olacaklardır.

Etkinliğimize kayıt olmak ve proje fikirlerinizi poster olarak sunmak üzere http://arge.uludag.edu.tr adresinden daha ayrıntılı bilgi alınabilmektedir. Poster göndermek isteyen katılımcılarımızın web sayfamızda belirtilen kurallar ve şablon dahilinde hazırlayacakları posterlerini pym@uludag.edu.tr adresine e-posta yolu ile en geç 1 Mart 2019 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.

 

Bursa Uludağ Üniversitesi 
Proje Yönetim Merkezi

Rektörlük Danışmanlar Katı 16059 Nilüfer, Bursa
Tel: +90 (224) 2940053

Email: pym@uludag.edu.tr