Çalışanlar

Başkan

Prof. Dr.İrfan KIRIŞTIOĞLU ( Rektör Yardımcısı)

Akademik Kadro:

Dr. Öğretim Üyesi Mustafa KURT (Koordinatör)

-Dr. Öğretim Üyesi Mustafa KURT (Koordinatör)

Ad-Soyad                    Mustafa KURT                                                                  

Unvan                         Dr. Öğretim Üyesi

Mail                             mustafakurt@uludag.edu.tr

Telefon                       0224 2940201 

Üniversite                                Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü Görme Engelliler Öğretmenliği                      1999-2004  

Y. Lisans                                Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Zihin Engellilerin Eğitimi Bilim Dalı      2005-2008 

Doktora                                   Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Özel Eğitim Bilim Dalı                            2008-2015

OFİS:

-Özlem AYDOĞAN (BİRİM OFİS SORUMLUSU):

Ad-Soyad                  Özlem AYDOĞAN                                                        

Unvan                        Birim Ofis Sorumlusu

Mail                            engelsiz@uludag.edu.tr

Telefon                       0 224 2940201

EĞİTİM

Üniversite                                Balıkesir Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi                                   

2.Üniversite                             Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyoloji Bölümü (Öğrenci)

KARİYER

Bursa Uludağ Üniversitesi Kreş ve Anaokulu                                               Anaokulu Öğretmeni

Bursa Uludağ Üniversitesi Engelli Öğrenci Birimi                                       Birim Ofis Sorumlusu

ETKİNLİKLER/ÇALIŞTAYLAR/ALINAN EĞİTİMLER

-Cemile TERZİ (BİRİM SEKRETERİ):

Ad-Soyad                  Cemile TERZİ                                           

Unvan                        Birim Sekreteri

Mail                            engelsiz@uludag.edu.tr

Telefon                       0 224 2940201

KARİYER

Bursa Uludağ Üniversitesi Mediko Sosyal ve Psikolojik Danışma Merkezi          Hasta Kayıt 

Bursa Uludağ Üniversitesi Engelli Öğrenci Birimi                                                  Birim Sekreteri

ETKİNLİKLER/ÇALIŞTAYLAR/ALINAN EĞİTİMLER

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [07-Eki-2019]

İçerik Görüntüleme : [4.247]