Makine Öğrenmesi Kampı

Türk Hava Kurumu Üniversitesi Bilgi Toplumu Uygulama ve Araştırma Merkezi, Miuul eğitim platformu ve ISACA-SheLeadsTech iş birliğiyle 1000 kadına teknoloji alanındaki kariyerlerini başlatmak veya yeniden canlandırmak için ihtiyaç duydukları becerileri kazandırmak amacıyla, 8 Mart - 2 Mayıs 2024 tarihleri arasında 6 hafta sürecek ücretsiz hibrit Makine Öğrenmesi Kampı düzenlenecektir.

Üniversitenizin 3. ve 4. Sınıflarında öğrenim gören veya lisans, yüksek lisans mezunu kız öğrenciler için, katılımcıların öğrenme süreci kapsamında sunulacak materyallere erişiminin yanı sıra kendilerine farklı ulusal ve uluslararası firmalarda deneyime sahip mentorların desteğinin de sağlanacağı bu kampta, bir makine öğrenmesi projesinin tüm geliştirme aşamaları ele alınacaktır.

Başvurular 5 Mart 2024 tarihine kadar https://form.jotform.com/Miuul_/HerDataCamp linki üzerinden yapılacak olup, eğitim sonunda programı başarıyla tamamlayan katılımcılara sertifika verilecektir.

Yukarıda belirtilen ön başvuru koşullarına uygun ve Makine Öğrenmesi alanında kariyer yapmak isteyen öğrencilere/mezunlara duyurulur.

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Güncel Duyurular

İçerik Ekleme Tarihi : [07-Mar-2024 08:57]

İçerik Son Değişiklik Tarihi : [07-Mar-2024 08:57]

Duyuru Görüntüleme : [373]