Öğrenci
Personel
Rektör'den
Arşiv
Hızlı Erişim
Bilgi Paketi
Hastane Randevu Sistemi
ULUYÖS
English

696 Sayılı KHK Kapsamında Sürekli İşçi Kadrolarına Geçişine İlişkin İstenen Belgeler

 

696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye Göre Taşerondan Kadroya Geçen

Personellerimizin Özlük Dosyalarının Hazırlanması İçin Gereken Evraklar

(SUAM, ULUTÖMER ve VETERİNER FAK. HARİÇ TÜM BİRİMLER)

 

 

 

 

Belge Adları

1

2 Adet Nüfus cüzdanı Fotokopisi

2

Eğitim Durumunu Gösteren Belgeler, (Diploma) (E-Devlet sisteminden alınabilir.)

3

İkametgâh Belgesi (E-Devlet sisteminden alınabilir.)

4

Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, Çalışanın Kendisinin ve Bakmakla Yükümlü Olduğu Aile Bireylerinin Nüfus Cüzdanları Fotokopileri, Evli personelin Evlilik Cüzdanı Fotokopisi,

Bakmakla yükümlü olduğu -varsa- çocukların öğrenci belgeleri.

5

Savcılık Belgesi (Adli Sicil Kaydı)(E-Devlet sisteminden alınabilir.)

7

Askerlik Durumunu Gösteren Belge (E-Devlet sisteminden alınabilir.)

8

Ehliyet Belgesi

9

Sözleşme (İşçi Maaş Biriminde imzalanacak)

10

Feragatname (İşçi Maaş Biriminde imzalanacak)

 

NOT: Evrak Teslimi, 09 Nisan 2018 - 13 Nisan 2018 tarihleri Mesai saatleri içerisinde İşçi Maaş Birimine (İç Hizmetler) yapılacaktır.

 

*BAHÇIVAN: Bahçıvanlık sertifikasına sahip olmak veya konusunda en az 1 yıl deneyimini gösterir onaylı belge.

ŞOFÖR: 8 kişi B sınıfı ehliyete; 3 kişi E sınıfı (Ağır vasıta) ehliyete; 1 kişi ise B+G sınıfı ehliyete veya iş makinesi kullanabilme sertifikası sahip olmalı ve tüm şoförler araç, traktör ve traktör ekipmanlarını kullanabilme konusunda deneyimli olmalıdır. Ayrıca asli kusurlu ve bilinçli taksirli olarak ölümlü trafik kazalarına karışmamış olmalı, alkollü olarak araç kullanma ve hız kuralını ihlal nedeniyle sürücü belgeleri birden fazla geri alınmamış olmalıdır.

MATBAA HİZMETİ DESTEK PERSONELİ: Mesleki eğitim veren liselerin ilgili bölümünden mezun  olmak veya bu konuda devletin ustalık belgesi vermeye yetkili kuruluşlarından alınmış belge veya konusunda 2 yıllık bir deneyime sahip olmalıdır.

MARANGOZ: Mesleki eğitim veren liselerin ilgili bölümünden mezun  olmak veya bu konuda devletin ustalık belgesi vermeye yetkili kuruluşlarından alınmış belge veya konusunda 2 yıllık bir deneyime sahip olmalıdır.

SIHHİ TESİSATÇI: Mesleki eğitim veren liselerin ilgili bölümünden mezun  olmak veya bu konuda devletin ustalık belgesi vermeye yetkili kuruluşlarından alınmış belge veya konusunda 2 yıllık bir deneyime sahip olmalıdır.

BİLGİSAYAR DONANIM-BAKIM PERSONELİ: Mesleki eğitim veren liselerin ilgili bölümünden mezun  olmak veya bu konuda devletin ustalık belgesi vermeye yetkili kuruluşlarından alınmış belge veya konusunda 2 yıllık bir deneyime sahip olmalıdır.

ELEKTRİK, MAKİNE, ARAÇ TAMİR BAKIM. EL SANATLARI TEKNİK PERSONELİ: Mesleki eğitim veren liselerin ilgili bölümünden mezun  olmak veya bu konuda devletin ustalık belgesi vermeye yetkili kuruluşlarından alınmış belge veya konusunda 1 yıllık bir deneyime sahip olmalıdır.

SÜT İŞLEME PERSONELİ: Devletin ustalık belgesi vermeye yetkili kuruluşlarından alınmış belge veya konusunda 1 yıllık bir deneyime sahip olmalıdır.

KASAP: Devletin ustalık belgesi vermeye yetkili kuruluşlarından alınmış belge veya konusunda 1 yıllık bir deneyime sahip olmalıdır.

KAYNAKÇI: Devletin ustalık belgesi vermeye yetkili kuruluşlarından alınmış belge veya konusunda 1 yıllık bir deneyime sahip olmalıdır.

YAPI RESSAMI: Mesleki eğitim veren liselerin ilgili bölümünden mezun olmak.

KALORİFERCİ: Mesleki eğitim veren liselerin ilgili bölümünden mezun  olmak veya bu konuda devletin ustalık belgesi vermeye yetkili kuruluşlarından alınmış belge veya konusunda 1 yıllık bir deneyime sahip olmalıdır.

LABORANT: Mesleki eğitim veren liselerin ilgili bölümünden mezun olmak.